Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
FORUMOWICZ STYCZNIA 2014
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-02-08, 20:38   FORUMOWICZ STYCZNIA 2014

Aby głos się liczył, trzeba posiadać minimum 50 postów.

Wklejenie zdjęcia Pieseła zwiększa szansę na zwycięstwo kandydata.
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-02-08, 21:08   

Głosuję na LaEę bo demokracja

 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2014-02-08, 21:25   

Głosuję na Malka za założenie tego tematu.


"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-02-08, 21:30   

No ot ja pójdę za głosem Ja.
PS> stop państwu wyznaniowemu na AW! Nie wywyższaniu wyznawców Pieseła nad innymi ludźmi!

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-02-09, 01:26   

 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-02-09, 09:04   

Malekith - Bo jest niekwestionowanym władcą Piesełów.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-02-09, 09:24   

Malek bo pierwszy osiągnął kosmopieseła i dzielnie odpisuje nowym użytkownikom.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-02-09, 09:33   

Głosuję na Mikusa. Bo tak.
BTW Ja mam okrągłe 0 piesełów na sekundę, ale z każdą sekundą ta wartość się podwaja, a nawet potraja(!), więc przy mnie w tej grze Malek to zwykły nubcza. Deal with it.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2014-02-09, 16:48   

LaEa, bo tak.

 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2014-02-09, 17:33   

Malek.


Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Cor Kalom 
PALACZ ZIELA



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 187
Skąd: Z Bractwa Śniącego
Wysłany: 2014-02-09, 18:35   

LaEa, bo tak..



Długi czas oczekiwania dobiegł końca, artefakt ogniskujący złączy nasze duchowe siły tak, abyśmy w końcu mogli przebudzić Śniącego.
Śniący zbudź się, o Śniący...
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-02-09, 19:13   

Nie no, to zmieniam na Malka, bo jeszcze Laluś wygra. ;o
 
Żelazko 
krzemo mnie zbił



Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-02-10, 05:39   

Nasz Junior Admin pozwolił mi głosować. :)
Dowód jest w załączniku.

Głosuję na Bethrenziora za uporczywą ignorancką dyskusje, którą wszczął. Miałem dużo frajdy i pop corn-u do zjedzenia kiedy czytałem jego posty.

A jeżeli nie można wybrać użytkownika z poniżej 50 postów na koncie, to za usera miesiąca w drugiej kolejności wybieram Redaliona za cięte mądre spostrzeżenia na temat użytkownika Bethrenziora. A szczególnie za ten post:
http://www.heroes3.eu/for...ighlight=#78742

Redalion napisał/a:
Jezu, jeszcze raz ktoś napisze (czy tu, czy w SB), że mamy tego Sretrezena za debila dlatego, że gra inaczej (albo że nie jet debilem, tylko gra sobie po swojemu ;o), to też będę go miał od teraz za kretyna (pozdro Dago). Przecież tu nie chodzi o to, że gościu sobie gra w taki, a nie inny sposób. Niech sobie gra tury po 1 min, niech sobie używa autowalki i robi tak samo w multi z tymi, którym to nie przeszkadza. Żaden problem. Wniosek. że gościu jest kretynem, wyciągnąć można nie z tego, jak gra, ale co i jak pisze. Debilne wnioski, komiczne argumenty, tezy wyciągnięte z największych czeluści odbytu. Poza tym skrajny beton, do którego nic nie dociera, a do tego absolutny szczyt hipokryzji - gościu wparował do tematu jako świeżak na forum (chyba jego pierwszy post), napisał nam jak gra, potem dodał, że grając inaczej, trzeba być idiotą ( :mrgreen: ) i zaczął rozstawiać wszystkich po kątach, uznając się za kogoś mądrzejszego (pisząc jednocześnie jedne z najchujowszych postów w historii tego forum :mrgreen: ). A po serii DOŚĆ KULTURALNYCH postów (jak na poziom retariady i kretynizmu, który zaprezentował) ze strony innych użytkowników i pojawieniu się w końcu takiego (najwyższy czas :-D ), w którym padł wniosek "no sorry stary, ale nic do Ciebie nie dociera, jesteś chyba jednak trochę trollem albo głupkiem", bodaj ze strony Mikusa - zaczął żałośnie pojękiwać o poziomie Mikusa i że ten ma przestać pisać o nim prawdę (znaczy nazywać go debilem ;o), bo on nie będzie się zniżał do jego poziomu. :mrgreen: A że Mikus jest raczej spokojnym użytkownikiem i że nie jest go łatwo wyprowadzić z równowagi - wszyscy wiemy. ;o

Jedyne, co powinno się zrobić z postami tego potwornego głąba, to 'spłukać' je w forumowym 'kiblu' i to w trybie oszczędzania wody. ;-) Mógłbym w sumie cytować te jego debilizmy (nie tylko te stricte heroesowo - merytoryczne, bo to zrobił np. Malek, ale te, w których przedstawia rozumowanie na poziomie ośmiolatka ze szkoły specjalnej), ale nie bardzo mi się chce. Chociaż jeden jego post sobie zapamiętałem i specjalnie oznaczyłem, bo jest wyjątkowy - to najchujowszy post w historii tego forum, trzeba zostawić dla potomnych - będzie co wspominać za jakiś czas. :mrgreen: Jest dość długi, a i tak każde zdanie i każdy wniosek są skrajnie chujowe, do tego popełnił w nim chyba wszystkie możliwe grzechy nowego forumowicza i gracza h3 zarazem.

Ale nie, obrażamy Bełkotreza, bo chce grać jednominutowe tury. Ogarnijcie się trochę. :o


No i awatar masz fajny Redalion chociaż sam nie cierpię palenia to i tak wygląda klasowo. ;-)

malek pozwala glosowac.jpg
Plik ściągnięto 395 raz(y) 457,74 KB

 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-02-12, 18:23   

Głosowanie zamykam dziś o północy.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-02-12, 20:20   

mikus
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group