Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostki z Heroes of might and magic 3
Autor Wiadomość
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2013-11-23, 14:24   Ciekawostki z Heroes of might and magic 3

Na głównej jest "Czy wiesz,że..." . Ale jako tako odpowiedniego tematu o ciekawostkach na forum nie znalazłem, (jeśli jednak jest to usuńcie to). Przez przypadek znalazłem coś ciekawego na YT. Jeśli i wy macie jakies ciekawostki czy newsy to niczym złym jest podzielenie się nimi z innymi.

http://www.youtube.com/watch?v=M7xWFBjGJh8
http://www.youtube.com/watch?v=xpjaGtpgrQ0

Co o tym sądzicie?

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2013-11-23, 20:57   

O tym było już dawno na Kwasowej Grocie w temacie o Heroes III Alpa i o zaginionych grafikach, znalezionych lata później na stronach grafików.

Pierwszy wygląd Necropolis był niezły. Był trochę bardziej pustynny i podobny do Heroes II i Might and Magic VII, w którym kraina nekromantów Deyja jest zrobiona na pustynię z goblinami…

Stary wygląd Dungeon (Lochu) jest bardziej kolorowy i podobny do Heroes I-II albo Heroes IV – to „gabinet osobliwości”, pełen mutantów, glutów, śluzu i nowotworów, a stwory z tego miasta łączy chyba tylko to, że są mutantami, nie pasują nigdzie indziej i muszą się chować pod ziemią i w ciemności.

Rozród nie jest prawem człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-04-25, 19:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2014-01-01, 22:53   

Sprawdź sobie w ich kronice „Zaginione grafiki”.

Rozród nie jest prawem człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-04-25, 19:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2014-07-03, 12:03   

Ostatnio odkryłem że da się posiadać bohatera bez armii!
Mialem wygraną misję i wczytalem sobie zapis by się pobawić. Zaatakowalem zamek przeciwnika, ze 20 razy użylem przywoływania żywiołaków ziemii (chcialem sprawdzic czy jest ograniczenie jakieś) za każdym razem przywołało ich 136 , po czym cała moja wczesniejsza armia padla (kilka wielkich oczu) i skapitulowałem. Potem zrekrutowalem bohatera bez żadnego żołnierza, a po zaatakowaniu kogoś/czegoś ten bohater walkę odrazu przegrywał

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Xallen 


Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-07-12, 20:46   

Ameryki nie odkryłeś, wystarczy ze masz dwóch bohaterów którzy mają po 1 jednostce i przeniesiesz ta jednostke klikając tym przyciskiem do dzielenia jakbyś miał wiecej, dajesz enter i już masz tzw. "ghost hero"
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2014-07-22, 21:17   

W jakiej wersji? Bo w SoD (Złota Edycja) jest to niemożliwe (sposób p. Xallena).

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-07-23, 10:21   

Właśnie w tym problem, że w Złotej Edycji oraz Complete działa. Bohaterowie muszą mieć tylko 1 jednostkę, aby zadziałało. Po prostu przenosisz tym przyciskiem na wolny slot u drugiego bohatera.
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2014-07-23, 12:54   

Przepraszam, błąd. Nie da się tak zrobić mając więcej stworzeń, z 1 się da. Co do pierwszego sposobu to nie wiem, na pewno przy wygranej i nie uciekaniu z pola bitwy Twój bohater umiera. Co do ucieczki to nie wiem.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-02-20, 06:58   

Poza filmikami przydało by się ciekawostki w formie pisemnej wrzucić, ja natomiast nie wiem co mogę dorzucić...
 
Liczebnik 

Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-04-10, 18:23   

Ten numer z żywiołakami wydaje się trafiony w punkt :) generalnie uważam, że to najciekawsze jednostki w grze - uwielbiałem grać tym zamkiem.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-04-10, 20:36   

Jak chcecie ciekawostek, to jest obszerny temat na JB, plik "Tribute to the Strategists" i temat 'zagadki' na AW. Chyba wystarczy...

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-10-15, 22:29   Re: Ciekawostki z Heroes of might and magic 3

Kostuch napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=M7xWFBjGJh8
http://www.youtube.com/watch?v=xpjaGtpgrQ0

Co o tym sądzicie?

Nekropolia fajna, może nawet ciut lepsza od tej z gry, ale niebo mogli by poprawić. Wygląda tak zwyczajnie, jak pospolite nocne niebo. To już nawet to w grze jest lepsze, przynajmniej jakieś burzowe chmury ;-)
Lochu bym nie zdzierżył! Obecny jest fajny, taki klimat jaskini. No po prostu głęboki loch :lol: Za to ten z linku, wygląda jak słodko-cukierkowa ilustracja z książki dla dzieci. Feee!!
p.s. Drugi link nie działa :-/
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2016-12-18, 12:28   

Polecam, fajne jest to porównanie sił jednostek danych poziomów
https://youtu.be/Xu6GyFhmNvs?list=LLprkp1Unee8NokEXqvjjkyw

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-12-18, 17:23   

Trafiłem na to przypadkiem kilka dni temu
Szału nie ma, dupy nie urywa - ot, kilka powszechnie znanych ciekawostek, które albo są oczywiste albo niczego nie wnoszą. Ale np. unreleased spell dora sprawa. Co do "porównania" (cudzysłów konieczny jak dla mnie), to niestety, ale to totalny bullshit. "testował jednostki w walkach 1 na 1" mówi samo za siebie. 1 na 1 nigdy nie odda prawdziwych realiów gry. Nie tylko bitewnych, (gdzie np multiatak hydry albo kontratak gryfa robi różnicę, a w 1 na 1 już nie) ale i np. łatwość postawienia siedliska, cena czy istnienie jednostek w bankach, co pozwoli połączyć potem je w power stack. Czarci lord jest 1 na 1 słaby, a 90% inferno się na nim opiera. I co teraz? Filmik w porządku, ale na mnie wrażenia nie zrobił niestety :/

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-12-18, 17:41   

Te testy statystyczne można potraktować co najwyżej jako ciekawostkę. Mówienie na ich podstawie, że jakaś jednostka jest silna jest po prostu głupie.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group