Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Wspolna praca: Nowy regulamin forum
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2013-03-18, 00:03   

Problemem jest to: "Ostatnio zmieniony przez q2 Dzisiaj 12:41, w całości zmieniany 3 razy". W dodatku pojawia się w wielu jego postach. Jestem pewny, że skończy się to dla niego minimum warnem, ale nie widziałem oryginalnego posta, więc nie chcę robić niczego na ślepo.

Napisałem do mbeha, aby włączył mi odpowiednią funkcję - kiedy zobaczę co tam było przed edycją, to zapewniam, że zostanie on odpowiednio ukarany.
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-18, 11:06   

Edytowałem tylko post na forum z tym "debil" a tak jak edytowałem posty to poprawiałem błedy lub coś dopisywałem. Nie zmieniałem postów gdy wszystko pisałem, mogę teraz juz powiedzieć, że żaden post nie jest edytowany a wiadomości z danego posta nie zostały usunięte. Jeżeli został edytowany 3 razy, to dopisywałem coś, edytowałem błędy i tyle.

Jeżeli inni robili na mnie naskoki, obrażali, i tworzyli różne teorii to ja nie mam prawa do obrony? Wy możecie robić co wam się podoba a ja to już nie mogę nawet swojego zdania napisać?

Te kłótnie nie przyniosą żadnych rezultatów, ale miejmy nadzieję, że regulamin bedzie bardziej przestrzegany. Tak samo jak napisałem do mbehemota w sprawie forum, że dzieją się cyrki to od razu "donosiciel" tak jakby się zdziwili, że to zrobiłem.

A co do newsów LaEa, każdemu zdarzają się błędy pisowni dlatego mogłeś mi napisać na pw abym poprawił treść bo jest błąd, nie było w tym nic tak trudnego. Tylko teraz wylewasz żale pisząc posta bo już nie masz czego się czepiać.

Kto jako pierwszy robił pociski na moją osobę?, czepiał się? --> LaEa (po od banowaniu / zdjęciu ostrzeżen)
A teraz uważasz się za świętego, który odwraca kota ogonem i na swoim celowniku ma mnie (tak jakby nie pamiętał co robił przedtem)

Tak samo czy przypadkiem jest, że osoby, które się kłócą w swojej histori ostrzeżeń mają notki typu "zaczynanie kłótni, obrażanie użytkowników, robienie sobie jaj z forumowiczów" - to raczej nie przypadek.

A zarazem tą wiadomością kończę dyskusję w tych spinkach, bo do niczego to nie prowadzi. Chcę pomagać i będę pomagał, a pisanie z wami (kłócenie się) do niczego dobrego nie doprowadzi.

Jeżeli kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami to Przepraszam,
Inne osoby mnie obarczały, obrażały i teraz się z tego śmieją ;) A swoje konsekwencję za zachowanie (wypowiedzi) mogę ponieść. Mogę z miejsca powiedzieć, że posty nie były edytowane aby niwelować zagrożenie do bana.


Pozdrawiam. :-/
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-18, 15:38   

Jajca se robisz chyba, jesteś taki perfidny, że bardziej sie nie da. Te forum nie działa w stylu "przepraszam, ja nei chce bana." Popełniłeś błąd i ponosisz za to konsekwencje. Ja dostałem niesłusznego warna, a ty nie dostałeś słusznego. Domagam sie sprawiedliwości. Do tej pory w miare sprawiedliwie to wszystkie podchodzili moderatorzy(niektóre bany niesłuszne), ale jeśli zingorują tę sytuacje, to robi sie problem. Gwoli scisłości nie ja zacząłem tę "kłótnie", ale to nie przedszkole.
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-18, 16:22   

LaEa napisał/a:
Jajca se robisz chyba, jesteś taki perfidny, że bardziej sie nie da. Te forum nie działa w stylu "przepraszam, ja nei chce bana." Popełniłeś błąd i ponosisz za to konsekwencje.


Pisałem, ze poniosę konsekwencje. Ale jestem tak perfidny, że potrafię wytłumaczyć i przeprosić za swoje zachowanie.
 
Mr.igor 

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-03-10, 12:44   

Proponuje żeby każdy stworzył swój regulamin i ktoś z każdego regulaminu wybrał odpowiednie reguły :-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 7 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group