Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Heroes 3 multiplayer - problem z wersją gry
Autor Wiadomość
Przemo 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-09-18, 14:59   Heroes 3 multiplayer - problem z wersją gry

Witam.
Dzisiaj chciałem spróbować gry przez internet w heroes 3 z kumplem. Połączyliśmy się przez program hamachi, z tym nie było żadnych problemów. Jednak nie mogliśmy rozpocząć rozgrywki. Ja posiadam heroes 3 złotą edycję (wydaną niedawno przed CDProjekt) czyli h3 + armagedon's blade i the shadow of death. On natomiast ma tylko podstawową wersję i dodatek armagedon's blade. Próbując wejść na serwer zostawaliśmy momentalnie wyrzucani otrzymując komunikat, że wersja gry nie jest kompatybilna z wersją gracza stawiającego serwer (1.4). Tak się składa, że on miał tą wersję a ja wer. 3.2 która jest w dodatku SoD.

Przeglądając instrukcje załączone do płyty z grą znalazłem taki fragment:
Cytat:
Aby grać w trybie wieloosobowym z posiadaczami dodatek Ostrze Armagedonu którzy nie nabyli dodatku Cień Śmierci albo:
A. poproś graczy ostrza armagedonu o uruchomienie gry poprzez kliknięcie na skrócie do gry Heroes 3:Odrodzenie Erathii co pozwoli im na przyłączenie się do rozgrywki w Cieniu Śmierci, albo
B.poproś wszystkich graczy aby uruchomili grę poprzez kliknięcie na skrócie do dodatku Ostrze Armagedonu


Nie kapuje, robiliśmy dokładnie tak (on włączał AB a ja SoD) ale nie wychodziło. Macie jakieś pomysły co może być powodem takiego stanu rzeczy i jak to rozwiązać?
Pozdrawiam
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-18, 15:44   

Powiem tak: nie widzę innego rozwiązania niż zainstalowanie u wszystkich takiej samej wersji gry, w tym przypadku złotej edycji.
 
Morgan-Ghost 



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 475
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2007-09-18, 17:31   

Jeśli pluje się tylko o wersje to można spróbować to ominąć. Jeden z was musi przesłać drugiemu aplikacje EXE którą odpala gre (h3blade.exe w przypadku armageddona lub heroes3.exe w przypadku RoE i SoD) i wstawić ją na miejsce aktualnej (działa w przypadku SoD`a).

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
 
 
Przemo 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-09-18, 19:56   

dzięki, spróbujemy ;]

Nowa era zarabiania w internecie
 
hrabia Rödrück
poczatkujacy



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 71
Skąd: Stettin
Wysłany: 2007-10-24, 15:10   

Nie wiem, czy to właściwe miejsce, ale chodzi o wersję gry.
W turnieju odbywającym sie w Jaskini Behemota jest wymagana wersja 3.2... Jak sie spytałem co to jest, to mnie odesłali do Polskiej Ligi Heroes 3. Tam niestety nie można sie zarejestrować. Może mi ktoś powiedzieć co to jest ta wersje 3.2 ?
 
 
Morgan-Ghost 



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 475
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2007-10-24, 17:24   

Jak dasz prawy myszką na właciwości pliku Heroes3.exe, a następnie na zakładke wersja to na samej górze pisze ci jaka to wersja pliku.

Nota Bene:
Jeśli poszukujesz tego pliku w wersji 3.2 prosze bardzo:
http://www.morganghost.republika.pl/Heroes3.exe

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
 
 
hrabia Rödrück
poczatkujacy



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 71
Skąd: Stettin
Wysłany: 2007-10-24, 18:45   

OK. Dziękuję. Ściągnąłem sobie. Nie wiem dlaczego ten mój jest niedobry (mam 3.0) ale zastosuję się i spróbuję zrobić jedna z map konkursowych.
 
 
Ruiner
Gość
Wysłany: 2007-12-30, 14:18   

Witam.

Nie wiedziałem którym topicu o to spytać...

Czy można w polskie wersji językowej Heroesów 3 (tzw. złota edycja) zmienić język gry z polskiego na angielski? Bardzo mi na tym zależy...
 
Morgan-Ghost 



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 475
Skąd: Gorlice
Wysłany: 2008-01-02, 23:22   

Ruiner a chcesz zainstalować WoGa?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group