Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Mafia - rozgrywka
Autor Wiadomość
Mały Farciarz
Vae Victis



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: 2013-01-23, 20:46   

Redalion napisał/a:
Mielibyśmy sporą szansę to wygrać, a prawie na pewno zostalibyśmy w sytuacji z samym Farciarzem w Mafii i mogłoby być ciekawie, gdyby nie beznadziejna gra Daffodila i restlinga (o dziwo z naciskiem na tego pierwszego, bo o ile każdy od początku wiedział, że restling będzie grał jak idiota, to każdego wyprowadziło w pole to, że najbardziej ze wszystkich mieszał miastowy bez funkcji. Z resztą, jego "teoria" podsumowała całą jego grę. :P ).
Dobra gra, rozegrana głównie między mną i Maszkim a pewnie Farciarzem, bo myślę, że to on sterował poczynaniami Mafii (ta menda ma to we krwi! :-D :-) ). Nie mam wyrzutów sumienia, że ustrzeliłem Daffodila, gdyż musiałem to zrobić, bo nawet jakbym zabił Amiego (co rozważałem przez chwilę) lub Mikusa, to w linczu miasto, z pomocą Mafii, na bank zabiłoby Daffodila, o czym wiedziałem, jak tylko spojrzałem na rozłożenie głosów na Maszkim. Sam z resztą, przez swoje zachowaniem, wskoczył do moich rozważań jako mafioza, mimo że go tam nie było.


Dokładnie byłoby tak jak powiedziałeś i jednocześnie gra by była bez księdza bo w zabójstwie zginąłby na 100% Maszkarra. Więc miasto nie leczyło by swoich. Również Maszkarra zagrał jak się spodziewałem i pomodlił się za myśliwego. Każdy szanujący się gracz powinien to wydedukować.

Redalion napisał/a:
Daffodil, na prawdę nie rozumiesz, dlaczego to spieprzyłeś? Wszyscy czekają na lincz, wszystko wyjaśniłby lincz na Ja, po którym celowałbym kolejno w Amitamaru (padłby) i namawiałbym na lincz Mikusa lub Amiego czy Mikusa, a także Ciebie (choć tutaj nie jestem pewien, jak bym zagrał, ale chyba dzięki yarzappowi nie uderzyłbym w Ja i spróbował w Amiego, jak byłoby dalej, nie dowiemy się), to ty głosujesz na Maszkarrę, który był dla mnie praktycznie 100% niewinnym (było to dla mnie widać po postach, że gra prawie na pewno dla miasta ) i już pal licho to, bo to jest gra, gdzie raz się kogoś przejrzy, a raz nie. No ale kurna, ten lincz niczego nie wyjaśniał i każdy o tym wiedział! Logiczne więc, że na Maszkę mógł głosować tylko:
a)mafioza
b)kompletny idiota


Sam się zdziwiłem, że poszedł Maszkarra bo jedynym niewiadomym do końca głosem był głos restlinga, który dalej ufał swojej teorii i Daffodilowi zamiast już zaufać Mi. Co sądziłem, że może nastąpić zbyt wcześnie.

Redalion napisał/a:

Wahałem, się w kogo uderzyć z 3 Daff/Ami/Mikus, stwierdziłem jednak, że jak nie zabije Daffa, to go i tak zlinczują i tak czy siak jeśli w mafii nie jest, to przegramy, wiec strzeliłem w niego.


Dlatego własnie restlinga utrzymywałem przy życiu i broniłem jego przez branie w obroną daffodila. W następnej rundzie pociągałbym za restlinga sznurki starając się nawet namówić go, aby nie wyjebać najbardziej podejrzanego mikusia a skupieniu się na stworzeniu remisu lub eliminacje Ja i zasugerowaniem, że może być OC bo to jedyne co zostało możliwe. Yarzapp pewny Cattani, Redalion pewny myśliwy, Ja jest czysty ale przy tylu graczach pozostaje słowo przeciw słowu i sugerowanie, że możemy uznać, że zagrał na całość.

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty."
Stephen King
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-23, 21:02   

Mały Farciarz napisał/a:
najbardziej podejrzanego mikusia

Akurat najbardziej podejrzany był chyba Ami.
Redalion miasto popełniało błędy, sam piszesz, że domyślałeś się że ja i Ami byliśmy w mafii, że mało brakowało ale jak przyszło co do czego to i w linczu i jako myśliwy biłeś w niewłaściwe osoby. Doskonale wiedzieliśmy, że jak padnie Ja w linczu to odstrzelisz Amiego więc napisałem aby bić w Maszkarę, gdyż wierzyłem że Daffodil nie zmieni zdania i uda się ustawić chociaż remis. Nawet jakbyś odstrzelił Amiego to mielibyśmy spore szanse, od razu padłby Maszkara w zabójstwie a później i tak macie niepewną sytuację bo Ty podejrzewałeś Ja a on Daffodila.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Mały Farciarz
Vae Victis



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: 2013-01-23, 21:14   

Mikus napisał/a:
Mały Farciarz napisał/a:
najbardziej podejrzanego mikusia

Akurat najbardziej podejrzany był chyba Ami.


Po sytuacji lincz na Ja, Ami na odstrzał :)

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty."
Stephen King
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2013-01-26, 19:44   

Piszę tutaj, żeby się odcinało od natłoku postów w drugim temacie.

Proponuję zrobić sobie jeszcze dłuższą o tydzień przerwę od Mafii. Raz, że wróci Maszkarra (zawsze jeden więcej), dwa, że oczyści się trochę atmosfera po ostatnich kwasach, trzy, że jak atmosfera się oczyści, to ci zniechęceni (yarzapp, krzemo, Paweł(?) ) może zechcą wrócić i pograć, cztery, im dłużej poczekamy, tym fajniej będzie się grało.

Lista (wszyscy, chętni i póki co niechętni):
1. Ja
2. Ami
3. Redalion
4. Restling
5. Maszkarra
6. Mikus
7. Skwer
8. yarzapp
9. Lowcakur
10. Daffodil
11. Mszostus
12. frogi16

Kto chce, może się dopisywać.

Przypominam, że kto chce grać, zakłada konto pod innym nickiem na tym forum
https://awmafia.fora.pl/
i informuje mnie o tym na PW. Tam na forum wrzucony też jest aktualny regulamin na trzecią edycję.

Ci, którzy juz założyli konta, niech się nie niercierpliwią, konta mogą sobie poleżeć bezużytecznie parę dni.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 30 z 30
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group