Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Upadek Forum
Autor Wiadomość
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2013-03-14, 18:52   

Ja się bawie w nagrywanie ale ktoś zechce oglądać surową grę jak biegam sobie po mapie i lamie?
 
 
Gellu 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 39
Wysłany: 2013-03-14, 18:57   

Sądzę, że wiele osób chce, bo ma (tak mi się wydaje - ja tak mam) dość oglądania ciągle ruskich streamów, a polskich nie ma nigdzie z tego co się orientuję. ;)
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-14, 18:59   

Xeno napisał/a:
Ja się bawie w nagrywanie ale ktoś zechce oglądać surową grę jak biegam sobie po mapie i lamie?
Mikus!
W wolnej chwili i ja chętnie popatrzę jak nasi forumowicze grają.
Powiedzmy sobie szczerze. Nie ma szans, żeby ktoś oglądał wasze gry w całości, ale bardzo wiele osób będzie zainteresowanych i wpadną na wasz kanał na te 10-30 minut.

[ Dodano: 2013-03-14, 19:02 ]
Xeno pierwszy forumowicz - jestem z Ciebie dumny! :) Kto następny - w dużej mierze robiłem ten turniej zmyślą o naszych kochanych userach.

 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2013-03-14, 19:05   

Zapisałem się do amatorów z myślą że przynajmniej wyjde z grupy bo i tak się dużo nie naucze:-P
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-16, 20:59   

Mikus napisał/a:
Skwer napisał/a:
Mikus napisał/a:
A jeśli chodzi o nagrywanie pojedynków to też chętnie bym pooglądał ale wątpię, że komuś będzie chciało się w to bawić.
Sam zagraj i też się pobaw w udostępnianie :)

Ja jestem akurat gorzej niż amatorem bo nigdy online nie grałem więc nawet jeśli bym się zdecydował wziąć udział to nie wiem, czy ośmieszałbym się wrzucając filmik z gry, który i tak raczej niewiele osób miałoby ochotę obejrzeć. Chodziło mi raczej o bardziej zaawansowane pojedynki ;-)


Zmień sobie nick z Mikus na Czepiam Się Wszystkiego
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2013-03-16, 21:01   

q2 napisał/a:
Zmień sobie nick z Mikus na Czepiam Się Wszystkiego

Nie radziłbym ci pisać takich prowokacji, no chyba że chcesz mieć na głowie cały 'team".
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-16, 21:08   

Xeno napisał/a:
q2 napisał/a:
Zmień sobie nick z Mikus na Czepiam Się Wszystkiego

Nie radziłbym ci pisać takich prowokacji, no chyba że chcesz mieć na głowie cały 'team".


Jeżeli ktoś nie potrafi doceniać czyjejś pracy, (dobra może nie doceniać ale - uszanować chociaż), jeżeli czepia się wszystkiego co tylko da radę no to przepraszam ;) zadam pytanie "gdzie są moderatorzy".

Mogę mieć cały "team" na sobie, nie przeszkadza mi to.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-03-17, 09:26   

q2 już niejednokrotnie udowodniłeś na forum, że inteligencją nie grzeszysz więc może zajmij się swoim redagowaniem strony głównej a na forum się ograniczaj, uwierz, że będzie to z dużą korzyścią dla Ciebie. Nie wiem, czego się Twoim zdaniem uczepiłem, chęcią zobaczenia pojedynków innych z tego turnieju choć sam nie chcę brać udziału? Rzeczywiście straszne...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-17, 11:45   

Mikus napisał/a:
q2 już niejednokrotnie udowodniłeś na forum, że inteligencją nie grzeszysz więc może zajmij się swoim redagowaniem strony głównej a na forum się ograniczaj, uwierz, że będzie to z dużą korzyścią dla Ciebie. Nie wiem, czego się Twoim zdaniem uczepiłem, chęcią zobaczenia pojedynków innych z tego turnieju choć sam nie chcę brać udziału? Rzeczywiście straszne...


Już Ci pisałem, że nie będziesz mi dyktował co mam robić.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-03-17, 13:17   

Nie cytuj całej wypowiedzi - jak piszesz pod Mikusiem to wiadomo, że to do niego ;-) Bo twoje posty przypominają piramidy.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2013-03-17, 14:17   

Upadek forum najbardziej widać właśnie teraz - wystarczy, wejść na sprawy akademii wojny i przegryźć się przez aktualne wątki. Dużo gadania mało treści.

Fantasy.. better than life..?
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-03-17, 14:38   

Teraz forum to parodia zdrowego myślenia. Najlepsze jest, że jednocześnie trwa wojna i rozpoczyna się turniej AW, a poziom forum wyznacza LaEa xD Spóźniony karnawał!
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2013-03-17, 14:51   

Leance napisał/a:
Najlepsze jest, że jednocześnie trwa wojna i rozpoczyna się turniej AW


Nie którzy postanowili popsuć nawet Mastera AW.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-03-17, 15:34   

q2 napisał/a:
q2 napisał/a:
Zmień sobie nick z Mikus na Czepiam Się Wszystkiego


q2 napisał/a:
Już Ci pisałem, że nie będziesz mi dyktował co mam robić.

No tak, tylko Ty możesz.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
deql 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 58
Wysłany: 2013-03-17, 18:53   

Wiecie jaki jest tu problem? To forum jest za stare. Są w nim tematy o chyba wszystkich aspektach tej gry. I co gorsza są one zakopane tak głęboko, że są nieczytelne, albo nie do odnalezienia. W związku z tym brakuje na nim konkretnych informacji na temat samej gry. Ktoś odp. żeby szukać w dziale takim i takim, albo użył opcji szukaj. No, raczej mało komu chciałoby się czytać 15stronicowy temat, albo grzebać w podforum na którym jest 100topiców. Poza tym ta cała powyższa (i nie tylko) dziecinada. Stanowczo za daleko zobaczyliście. Odeszliście od głównej koncepcji tego forum jakim jest universum HOMM3. I skoro wsio zostało napisane, to zrobiliście sobie pewnego rodzaju 'fanklub', w którym dogryzacie sobie wzajemnie, gadacie o wszystkim i o niczym. Z forum poświęconemu konkretnej grze zrobiliście forum ogólne, do wszystkiego i do niczego. Wybaczcie ale bezsensem jest dla mnie fakt, że najprężniejszymi tematami tego forum są działy typu "Forumowa lista przebojów", "Usuńcie ten post -.-'", czy "piłka nożna" - czyli ogólnie mówiąc HP. Znacie się na tyle dobrze, że zabawne wydaje się wam zakładanie ankiet w których są dwie odpowiedzi: "tak" i "tak". Znacie się tak dobrze, że wzajemnie sobie dogryzacie, włączacie się do dyskusji dwóch użytkowników(zamiast ją zamknąć). Na tym forum zrobił się syf. Dawno zeszliście z kursu jakim to forum powinno iść. Takie jest moje odczucie. Uważam, że powinniście zrobić porządek na forum i ukierunkować się w konkretnym kierunku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group