Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Najładniejsze stworzenia/jednostki
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-10, 01:44   Najładniejsze stworzenia/jednostki

Które jednostki są najładniejsze wg. was?
Które mają najładniejszą animację ataku (a może nawet śmierci)?

Mi bardzo podobaja się wygląd:
- Żywiołaków ognia, wody, powietrza
- Skorpena/Naga królewska oraz Mroczni Rycerze/Władny Mroku (w każdym razie ulp. forma 6lvl necro)
- Centaury bojowe
- Arcydiabły
Edit: Wilczy Jeźdźcy (jak mogłem o nich zapomnieć! )
I na sam koniec - ulp. Minotaury i Czarne smoki...
Co do animacji śmierci, to podoba mi się animacja śmierci kościanych smoków i cerberów oraz żywiołaków ognia.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tilogour 2012-08-10, 10:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-10, 02:03   

Cholera, ubiegłeś mnie w stworzeniu tematu :-D

Mi ogółem podobają się:
- first of all, Feniksy - ogniste wróble :mrgreen:
- Nimfy - ni to człowiek, ni motyl
- Starożytne Behemoty - uwielbiam je oraz ich wygląd
(tak, to moja ulubiona jednostka w H3)
- Jednorożce Bitewne - ze względu na grzywę i masę
- Skorpeny (i wolę tą nazwę) - świetnie posługują się mieczami, i jak wyglądają!
- Ważki - duży sentyment, ładniejsze niż ich ulepszony odpowiednik
- Wielki Minotaury - jedna z ulubionych jednostek, wygląd świetny, moim zdaniem w porównaniu z nimi Rogate Demony wyglądają fatalnie
- Sułtański Ifrit - jak nazwa wskazuje
- Diamentowe Golemy - wzgląd na "budowę"

Co do animacji śmierci... tylko szkielety/kościeje ze względu na fantastyczny dźwięk kości (lol), ifryty oraz feniksy (podobne do żyw. ognia, lecz chyba efektowniejsze, szczególnie podczas odradzania).

http://humanitarni.pl

 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-08-10, 02:04   

1. Strzelcy - uwielbiam ich! *_* Chyba dlatego, że tak bardzo kojarzą mi się z Gelu. :roll:
2. Królewskie nagi są śliczne. I ładnie się ruszają, i ładnie syczą, i ładnie atakują, i w ogóle, no... A, ładnie też umierają. :lol: Ale zwykłych nag nie lubię. Przez te tasaki wyglądają dla mnie jak rzeźnicy.
3. Królewskie meduzy - to samo, co z nagami. Podoba mi się też animacja zamieniania przeciwnika w kamień.
4. Jednorożce bojowe - no co ja mogę powiedzieć. Zawsze chciałam mieć jednorożca. A one jeszcze tak fajnie patatajają.
5. Czarodziejskie smoki - *___________________*
I tyle w tym temacie. :lol: (Dla tych, co nie rozkminili: one mają takie cudowne oczki! <3 Aż serce mi się kraje, jak ktoś te smoki bije. :-P )
6. Czarne i Błękitne smoki - cudownie majestatyczne i pięknie zieją ogniem.
7. Oczy, Oczy up. - wychodzi na jaw moja niezdrowa fascynacja gałkami ocznymi. :roll:
8. Żywiołaki lodu - no ładne są, no. Może po prostu lubię pełzające kobitki.

Co do umierania - zawsze mnie bawi, jak zdychają bazyliszki. :lol:

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-10, 09:17   

Jeszcze wspomnę o animacji obrony i w tym przypadku moim faworytem są żywiołaki umysłu/psychiki.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-08-10, 09:52   

1. Zle Oczy(ogolnie kocham te jednostke, ich skrzeki i elektryczne macki. )
2. Czarne smoki(po prostu mistrzostwo)
3. Wilczy Jezdzcy(nie dosc ze jednostka dobra, to fajnie wyglada)
4. Bazylszki(moze i z samym bazyliszkiem maja niewiele wspolnego, ale fajnie wygladaja. No i maja trzy pary lap)
5. Wazki(maja fajne oczy i sa wredne)
6.
Mandraghora napisał/a:
5. Czarodziejskie smoki - *___________________*

7. Czarci Lordowie(sa tacy pierwotnie okrutni)
8. Arcydiably(klasa sama w sobie)
9. Krzyzowcy(fajnie zapuszkowani)
10. Wladcy Mroku(moja ukochana jednostka, zajmuje drugie miejsce zaraz po oczkach. )
11. Magogi(fajny pomysl na potworka, a do tego jak fajnie gulgaja)

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Tormentor 
ParagwajskiSzermierz



Wiek: 35
Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 75
Wysłany: 2012-08-10, 12:08   

1. Na pierwszym miejscu zawsze i wszędzie Czarny Rycesz. Te powolne zbliżanie się do ofiary i ta epicka przerwa z malującym się mieczykiem na wrogu.

2. Wiwerny - fajne smoczki oczywiście poziom drugi. Pierwszy taki gładziutki i wygląda na takiego bezbronnego ;d

3. Gargona świetnie pasuje do klimatu Bagien. Byczek bez skrupułów.

5. Lisze bardzo podoba mi się ich obiór i te bransoletki na ciele.

6. Kapłan i jego świecącą morda od wewnątrz na żółto.

7. Chimera zawsze lubiłem tego stwora i jego czerwony kolor i te kły budziły we mnie jakieś odczucie, że posiadając tego stwora mam wielką przewagę.

8. Czarodziejski smok twórcy gry się popisali.

9. Sułtański ifrtyt jak ginie to zostaje po nim taka mała kupka

10. Arcy diabeł tu chyba nie trzeba uzasadniać, uwielbiam ich sposób poruszania się zdecydowanie najlepszy w grze.

"I love it when a plan comes together".
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2012-08-10, 21:09   

Pamiętam, że jak kiedyś zaczęliśmy wyżywac się na wyglądzie jednostek w temacie o jednostkach 7. poziomu, to mało po warnie nie dostaliśmy :mrgreen:
Jedna z uwag tam było, że "anioły to pedały, bo biją ogromnymi igłami, noszą pieluchy i nie chodzą do fryzjera".
 
Assasz 
Avatar of Rathir


Wiek: 26
Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Rathir
Wysłany: 2013-07-02, 19:29   

Najładniejsze? Upiorni jeźdźcy, czarne smoki (czerwone też całkiem), kryształowe smoki, rusałki... i to chyba tyle. Najbrzydsze to chyba anioły, jak kolega wyżej napisał :)

Jeśli miałbym oceniać po sposobie atakowania to żywiołaki magii :) Przypomina to raczej atak ekshibicjonisty hehe.

magic_elemental-color.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 17,07 KB


Marzyciele są twórcami jutra...
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2013-08-02, 20:52   

Upiorni jeźdźcy są sexy, ale i tak nagi królewskie wyglądają lepiej (zwykłe nie, ten tasak to jakiś lol). I lubię patrzeć na wampiry upg.

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Assasz 
Avatar of Rathir


Wiek: 26
Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Rathir
Wysłany: 2013-08-02, 21:30   

Gandalf napisał/a:
Upiorni jeźdźcy są sexy (...) I lubię patrzeć na wampiry

To się chyba nazywa nekrofilia.

Marzyciele są twórcami jutra...
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2013-08-04, 01:20   

To oburzające, z jaką bezdusznością rozmawiacie o moich popędach i uczuciach.
Starożytne behemoty mają fajną animację ataku, jeszcze rdzawe smoki są sweet.
A z wampirzymi lordami jest trochę jak z naukami matematycznymi. Ludzie mówią "zastosowania, pryk pryk", ale to nie w tym tkwi ich piękno. :-D

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
SirFaith 


Wiek: 28
Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 31
Skąd: Mielec
Wysłany: 2013-08-17, 21:53   

Błękitne smoki, bez dwóch zdań. Uwielbiam niebieski : D.
Kryształowe smoki elegancko się prezentują. : D
Tytani - za animację 'rzutu' :D
Ifryty też za animację i za styl ; p
 
Red 



Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 55
Wysłany: 2013-09-05, 04:46   

1) Skorpeny i Meduzy Królewskie, zdecydowanie. Świetna, płynna animacja z dobrze dobranym dźwiękiem, a te kolory...cudo!
2) Upiorny Rycerz. Dobra animacja, bardzo ładnie wykończone elementy zbroi, cytując Gandalfa: "sexy".
3) Arcydiabły. Zawsze podobała mi się ta animacja, kiedy długo stoją w miejscu albo najedzie się na nie kursorem.
4) Behemoty. Mimo swojej potęgi wyglądają moim zdaniem bardzo pociesznie. Garb, krótkie nóżki i paszcza wyszczerzona w uśmiechu.
5) Upiorne Smoki. Mimo, iż nie przepadam za tą jednostką, to jednak sam jej wygląd i animacje są bardzo dobrze dopasowane. Lekkie zanikanie tekstur i oślepiająca biel nadają im lekkości godnej każdego ducha.

Leance napisał/a:
"anioły to pedały, bo biją ogromnymi igłami, noszą pieluchy i nie chodzą do fryzjera".

:lol:
 
 
Vulgard
Vulgard


Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-10-16, 00:17   

Naga Queen - chciałbym mieć takiego strażnika. Kto się obroni przed czymś takim? Poza tym świetnie wygląda i nie mógłbym jej lepiej zilustrować, a uwielbiam wszystkie Nagi i nienawidzę, gdy ktoś je szpeci <3
Behemot - wygląda jak goryl i takie ma animacje, zawsze się śmieję gdy widzę jak człapie
Chochlik - większej łajzy nie widziałem, przypomina mi groteskowego goblina z piątki, nie wiem jakim cudem coś takiego jest w armii Inferna, aż tak brakuje im wojska? Jest tu z powodu śmiesznego poruszania się. :p
Meduza(zwykła) - prosta, ładna i pasująca. Ulepszonej nie lubię, bo wygląda jakby jej skóra sczarniała.
Czempion - tak bardzo przypomina mi rycerzy ze średniowiecznych aren... ach ta nostalgia...

Dlaczego nie ma tu Rycerza Mroku? Bo moim zdaniem jego zbroja ma zły odcień i budowę. Wyobrażając sobie Rycerza Mroku, przypominałby wyglądem Chaos Knighta z Doty 2 - jak dla mnie taki krój zbroi jest idealnie pasujący.
Nie ma tu też Anioła - bo, nie oszukujmy się, wygląda jak homoseksualista, a jego zbroja to jakiś żart. Najlepiej zrobiony jest w piątce.
 
Vulgard
Vulgard


Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-10-16, 11:28   

Każdemu według upodobań :p
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group