Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Zieloni.

Wywalić Tarna i Xena?
Tak
63%
 63%  [ 19 ]
Nie
10%
 10%  [ 3 ]
Nie obchodzi mnie to
26%
 26%  [ 8 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2012-08-03, 02:15   Zieloni.

Jako osoba mało poważana na tym forum postanowiłem wyrazić swoje zdanie.

Zdjąć moda Xenowi. Typ od dłuższego czasu nic nie wnosi na forum, jego posty ograniczają się do jednej linijki i są spamem. Odkąd dostał moda zwyczajnie mu odjebało. Pominę już fakt straszenia kolorem, chociaż i tak już to napisałem :D

Zdjąc moda Tarnowi. Typ jest niepotrzebny, tak samo jak Xeno nic nie wnosi, zakłada bzdurne tematy żeby pokazać, że istnieje na forum, a w rzeczywistości pojawia się raz na miesiąc.

Dziękuje za uwagę, to pisałem Ja, Amitamaru.
Ostatnio zmieniony przez Amitamaru 2012-08-04, 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-08-03, 05:52   

Jako osoba stosunkowo nowa na forum, również postanowiłam wyrazić swoje zdanie.

Bardzo często przeglądam AW, wydaje mi się też, że dość często się tu udzielam. Jednak niezmiernie rzadko widzę tu zarówno Xena, jak i Tarnooba. Wiem, że Tarnoob w sposób znaczący przyczynił się do rozwoju AW, jednakże na chwilę obecną jest tylko figurantem z zielonym nickiem. Proponowałabym zatem obdarzyć go dla odmiany nickiem białym.

Co do Xena - widziałam go może ze 3-4 razy (licząc razem z tymi akcjami ukrywania się). I z każdym jego pojawieniem się na forum w szybkim tempie wzrastały niesnaski, pojawiały się bzdurne groźby usuwania postów (choćby w UTP, które, jak powszechnie wiadomo, jest oazą wytchnienia od ścisłego trzymania się konkretnego tematu). Mnie samej wtedy usunięto kilka postów - niektóre zasłużenie, inne nie. Co prawda, mogła to być sprawka innego moda, ale hej - to chyba mało prawdopodobne, czyż nie? Xeno nie wykazał się też jako user - jego posty były, delikatnie mówiąc, lakoniczne, a utrzymane zaś w stylu "przestań spamować, bo...". Nie byłoby to tak drażniące, gdyby nie fakt, że chwilę później sam spamował. Dlatego sądzę, że jemu do twarzy byłoby raczej w tradycyjnych żółtych barwach.

To w sumie tyle z mojej strony. I tym oto optymistycznym akcentem kończę swoją wypowiedź:

http://cdn.memegenerator....00x/9221227.jpg

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-03, 09:07   

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Tarnoob pojawia się raz na jakiś czas i pisze posta, którego nikomu nie chce się czytać po czym przenosi swoje wywody do sb. Nic mi to nie przeszkadza ale w takim razie po co mu ranga moderatora?

Co do Xena to od dawna da się zauważyć różne konflikty między nim a innymi userami na forum, trochę się za bardzo wywyższa na co jak sądzi pozwala mu jego kolorek. Podobnie jak Tarnoob zjawia się tutaj sporadycznie.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-03, 12:02   

Zgadzam się z resztą, Tarnoob i Xeno powinni stracić moderatorów. Dlaczego? Zastanówmy się. Ostatnim razem gdy było głosowanie na usuniecie Tarnooba z moderatorstwa wszyscy byli za. Jednak wtrącił się Majer i powiedział: ,,Tarni sam powinnien wiedzieć kiedy zrezygnować, inną alternatywą jest to aby Tarnum poprawiał posty tak jak do tej pory, a nie mieszał się w różnego rodzaju spory." Tarnoob powinien dawno zrezygnować pod naciskiem forumowiczów czy moderatorów. Ale tak się nei stało, jedyna rzecz, która go tu trzyma to administracja. Dlaczego Tarnoob ma mieć moderatora za zasługi forum? Druga sprawa jest taka, że Tarn jest nieaktywny.
A admin Majer powiedział tak: "Tarnum powiem ci tak, niekatywność lub mieszanie się w "burdy" (jak sam napisałeś) = odebranie funkcji." Mam nadzieje, że zostanie podjęta decyzja w tej sprawie.

Teraz napisze słówko o Xeno. Po zdobyciu zielonego koloru stał się aragoncki, przestał odwiedzać forum oraz prowokował. Czy moderator powinien tak sie zachowywać? Żebym nie był gołosłowny, podam przykład.
"Widać, że niektórzy dalej trzymają swój poziom, ale jak to leci w jednej z piosenek "Suwałki czasem brudne i nudne...""
Co jak co, ale moderator nie powinien prowokować userów.

Administracja i moderatorstwo powinni się zastanowić nad nowym modem, jeden wystarczy. I pamietajcie, forum jest dla USERÓW, jeśli forum jednym przemówi głosem, nie powinniście mieć wątpliwości.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2012-08-03, 16:06   

Zgadzam się z poprzednikami (trudno się nie zgodzić...).

Tarnoob nie robi praktycznie niczego pożytecznego. Jego największe osiągnięcie to kasowanie prastarych postów, które nikomu nie przeszkadzały. Rzadko bywa na forum i niespecjalnie angażuje się w jego życie. Może pozostać redaktorem na stronie i pisać newsy, ale funkcja moderatora na forum jest mu całkowicie zbędna.

Xeno spamuje, straszy warnami, prowokuje. Nawet nie pamiętam kiedy napisał ostatniego treściwego i sensownego posta. Zielony kolor negatywnie wpłynął na niego i po prostu zaczęło mu odwalać. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zabranie mu tej funkcji.

Po wprowadzeniu powyższych zmian można powołać nowego moderatora - najlepiej yarzapp albo Leance.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2012-08-03, 20:59   

Tarnoob raczej nic pożytecznego dla forum nie robi - i jako moderator i jako użytkownik. Zakłada mało ciekawe tematy, w których trudno sensowne się wypowiedzieć i w ogóle mało kto się wypowiada. Rzadko odwiedza forum, nie orientuje się w sprawach forum. Sam powinien odejść.

Xeno to bardzo bajeczna postać na tym forum. Kiedy zaczął pisać dość sensowne posty postanowiłem dać mu szansę i powołać go w poczet moderatorów. Napisałem do Majera i przyjął go. Był moderatorem i coraz bardziej zielony kolor nicku uderzał mu do głowy. Poziom jego wiadomości zaczął spadać bardzo drastycznie. Według mnie nie poradził sobie z pełnieniem funkcji moderatora. Ponadto drażnią mnie jego uwagi odnośnie spamu, ponieważ sam nieźle spamuje i to w dodatku w tym samym temacie, gdzie kilka postów wcześniej pisał użytkownikom aby nie spamowali.

Moderatorem powinna być osoba poważna. Jeżeli miałby być nowy to: yarzapp,bartman,Gandalf... wreszcie nawet Leance, który powoli zaczyna wychodzić z bagna, w które wplątał się na tym forum.
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-03, 21:02   

: ) Bo to spam o tym, by nie spamować.
Nie mam nic do dodania i jestem tego samego zdania, co poprzednicy

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-08-04, 07:55   

Amitamaru napisał/a:
Dziękuje za uwagę, to pisałem Ja, Amitamaru.

We dwóch pisaliście tego posta?

Uważam iż na tym forum potrzeba człowieka który zajmie się usuwaniem spamu na bieżąco, powinny polecieć już dawno posty tylpu
Cytat:
Wszyscy nie możemy się już doczekać :D
Cytat:
taka średnia raczey
...
Jak zabrać się do dupy to całej moderacji, co poza banowaniem, poprawianiem błedów i (chyba tylko Malek) przenoszeniem tematów robią? Poprawianie błędów to w ogóle dziwny pomysł, tym bardziej na zielono - posty stają się bardziej oczojebne niż z te z błędami, poza tym (jak już mówiłem kilkakrotnie) błędy świadczą o userze i to jego osobista sprawa.
Forum zarasta spamem, głupimi, jednozdaniowymi/jednosłownymi postami - potrzeba nam odspamiacza i tyle.

[ Dodano: 2012-08-04, 07:56 ]
bo żaden mod na tym forum się tym nie zajmuje (poza Tarnem :D)

 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2012-08-04, 08:05   

Skwer napisał/a:
bo żaden mod na tym forum się tym nie zajmuje (poza Tarnem :D)
Tego nie wiesz. Tarnoob jest na forum bardzo rzadko. Kasował masowo stare posty tylko po to, aby użytkownicy zobaczyli, że coś robi. Ja ostatnio mam mniej czasu, ale codziennie wywalę te 5-10 postów z tematów, w których przeczytam nowe posty.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-08-04, 09:28   

Do tego usuwasz te wartościowe. Gdyby nie mój "CO ZA DZIEŃ" Leance nie dowiedziałby się ile medali. Powinni zostać wywaleni wszyscy moderatorzy, zostawić tylko Malka i dać mu dwóch nowych modów.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-08-04, 10:17   

Nie sposób cie nie podbić.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2012-08-04, 11:48   

Skwer napisał/a:
We dwóch pisaliście tego posta?

Taki zabieg. Jakąś działalność to ja u Malka widzę tylko. Paweł wpadnie, pokasuje parę postów (czasem zupełnie bez sensu, ale nie wnikam). Xeno wpadnie, pospamuje, postraszy, pokażę kim on to nie jest, bo ma zielony kolor nicku i go nie ma. Tarn znowu nic nie robi, ale to już wiadomo od dawna. Teraz i tak trzeba czekać na mbeha żeby podjął jakąś decyzję.
Swoją drogą to Majera tez nie widać, ale używając jego słów "sam powinien wiedzieć kiedy odejść".
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2012-08-04, 12:00   

Amitamaru napisał/a:
Xeno wpadnie, pospamuje, postraszy, pokażę kim on to nie jest, bo ma zielony kolor nicku i go nie ma

Ami jestem na nie widoku, monitorujesz kiedy jestem na forum jak nic nie pisze?
Co do straszenia. Owszem straszę bo to chyba lepsze niż karanie nie uważasz?
Spam niestety zdarza się jak się wciągnę w dyskusję z nie tym co trzeba.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2012-08-04, 12:05   

Jakbyś nie zauważył "wpadnie" użyłem też do Pawła, a na forum go często widać. Powiem krótko, nie nadajesz się na moda. Argumenty masz w prawie każdym poście w tym temacie.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-08-04, 12:49   

Ja nie powiem nic oprócz faktu że za odwołaniem jest 11 userów, 2 ma to w pupie, a żaden nie jest po stronie Xena i Tarna.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group