Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Miasto Rivendell
Autor Wiadomość
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-02-11, 10:42   

Nom, el-lo ma racje, nam sie po prostu uda, poniewaz nie robimy wszystkiego na raz, tylko stopniowo, po troszeczku...

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
hmol 
Hmolx


Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Tychy
Wysłany: 2011-02-12, 13:40   

moim zdaniem nawet dobry pomysł potrzeba jeście dodać wygląd miasta bo bez tego to nic nie będzie :lol: ja narazie myśle nad nowimy pomysłami 8-)

Zawsze i wszędzie !
 
 
el-lo 
Leśny Elf


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-12, 14:10   

Projekt miasta będzie w niedługim czasie ;)
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-02-12, 17:43   

To wy chcecie zrobić nowy dodatek do H3? No chyba sobie kpicie...Możecie sobie zaprojektować swoje miasto, dużego problemu w tym nie ma ale nie liczcie że stworzycie dodatek, to nie są tylko rysunki, to już bardziej zaawansowane programowanie aby to wszystko działało. Moim zdaniem nic z tego nie będzie, stworzycie zamek, jednostki ale nigdy nikt tym nie zagra, takie moje zdanie.
 
el-lo 
Leśny Elf


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-12, 18:15   

Nie do końca dodatek. Chodzi nam o zrobienie wszystkich miast. Najgorsza robota to zrobienie jednostek, bo do tego potrzebna jest nam cała wataha animatorów. Lowcakur pracuje już nad budynkami i tłem 1. miasta Rivendell. Zależy jak nam szybko z tym pójdzie, możliwe że stanie tylko na jednym mieście, ale nie ukrywam iż nie chcę aby tak się stało. Mamy już 3 osoby zajmujące się animacjami(wszystkie 3 dzisiaj do nas dołączyły). Jeżeli dojdą do nas jeszcze 4 takie osoby to każdy będzie miał animację jednostki do wykonania. Budynki w porównaniu do jednostek to pikuś, a programistę który jest w stanie to wykonać już mamy, więc myślę że do Wielkanocy jakiś konkretny zarys pierwszego miasta już będzie.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-02-12, 19:27   

Uh, dzisaj mialem ciezki dzien, wstalem o szostej, mialem zawody z futbolu amerykanskiego. Potem dla rozloznienia 6 godzin plywania. Dopiero co wrocilem, al mysle, ze zdolam dokonczycz szkice i wrzuce pierwsza faze do Stacha.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-02-12, 20:41   

Coś czuję, że programiście, który potrafiłby to zrobić nie chciało by się tego robić dla zwykłej zabawy...Ale to moje zdanie, po prostu wiem ile z tym roboty i jak dobrze trzeba się na tym znać.
 
el-lo 
Leśny Elf


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-12, 20:51   

Mikus zrozum. Robimy to dla WAS. A poza tym, kto powiedział, że programista zrobi to dla zabawy?
Ostatnio zmieniony przez el-lo 2011-02-12, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-02-12, 20:56   

Dragonarowi się udało więc nam też się uda. Wierzymy w to i wiemy, że nam się uda. Poza tym mam już 2 klatki animacji czarodzieja. Wystarczy że zrobimy git grafikę, damy programistą i stworzymy moda. Oczywiście wiem, że to jest trudne.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2011-02-12, 22:37   

Żeby wcielić to miasto do gry to trzeba będzie je za, któreś podmienić, bo raczej nie wciśniecie nikomu, że uda się wam dodać nowe miasto do gry. A i jeszcze pozostaje kwestia robienia tego "moda" pod WoG-a.

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
el-lo 
Leśny Elf


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-12, 23:29   

Tak, miasto będzie podmienione za bastion. Nie będzie to osobne miasto.
 
 
Archen 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 152
Skąd: pl
Wysłany: 2011-02-12, 23:55   

Wszystkie miasta O_o mowa była o jednym. Powiedziałem że mogę coś pomóc. Ale jeżeli mowa o wszystkich miastach to może lepiej to naprawdę przemyśleć panowie.

http://heroescommunity.co...93&pagenumber=2

Zobaczcie co wyczyniają na międzynarodowych community i tam też te projekty padają prędzej czy później.

Jedyne znane mi ukończone miasta to Groove a i tak jego pierwotna wersja poszła do diabła, no i miasto nadbrzeżne z Horn of Abyss - nie wiem czy było opublikowane, ale widziałem filmiki i było zrobione na nich na tip top.
 
el-lo 
Leśny Elf


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-12, 23:56   

Zależy od czasu czy będą wszystkie miasta. Nie wydamy ich naraz. Zakończymy pracę nad jednym, wydamy je i wtedy będziemy myśleć nad następnym, o ile zdecydujemy się je robić.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-02-13, 11:08   

Dobra mistrze, to czekamy na jakieś próbki waszego "talentu" ;) Archen podał niezły temat, może coś z niego zaczerpniecie bo sporo jednostek tam fajnie wyglądało, aż dziw że tyle się napracowali a nic z tego nie powstało :/
 
el-lo 
Leśny Elf


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-02-13, 11:13   

No to masz na razie próbkę maga. Według mnie jest o niebo lepszy od wszystkich stworów z Grove ;) Jest to na razie jedna klatka. Autorem jest Olek.

cench01.png
Pobierz Plik ściągnięto 703 raz(y) 5,52 KB

Ostatnio zmieniony przez el-lo 2011-02-13, 11:35, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group