Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Heroiczne bitwy
Autor Wiadomość
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-01-07, 23:13   

Nie róbcie offtopu, zagrajcie w moją bitwę :lol:
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2013-01-07, 23:48   


Teraz dopiero przeczytałem, że bez strat... Ale to i tak nic nie zmienia, na końcu zostały mi Archy i Tytani na jakieś przyzywane żywiołaki, przy czym żywiołaki schodziły na hita od Tytanów. Wystarczyło tylko co turę wskrzeszać i walić w ziemniaki. Jedynie Czarnych smoków by nie było, bo tego wskrzesić nie idzie.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-01-07, 23:52   

Amitamaru napisał/a:
Jedynie Czarnych smoków by nie było, bo tego wskrzesić nie idzie.

Czyli są straty :( Zagadka nierozwiązana.
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2013-01-08, 21:26   

Ktoś próbował naciągać grę do granic możliwości, czyli np. ustawić tyle jednostek w oddziale, ile tylko może przechowywać odpowiednia zmienna w kodzie gry?

W sumie to ciekawe pytanie – w jakim języku to było pisane i jaki rodzaj zmiennej albo tablicy przechowuje liczbę jednostek w oddziale.

Rozród nie jest prawem człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-01-04, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-01-08, 22:39   

No ileż to razy. :P Ale to nie jest stałe - raz uda się zgromadzić w oddziale po kilka milionów, a innym razem już przy 60k szaleje i zmieni liczbę na tysiące na minusie.

PS to zły temat na takie pytania...
 
presecutor


Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-01-09, 15:49   

Póki co od poprzedniej mojej wypowiedzi nie odpalałem mapy, więc może być poślizg z ukończeniem, bo dziewczyna ma urlop.

Chętnie wrzucę screena, lecz kupiłem klawiaturę bezprzewodową logitecha, i pojecia nie mam czemu nie dziala klawisz "screen". Jeśli nie dojdę czemu to chyba telefonem zrobię.

Mapę na początku oczywiście zacząłem na cwaniaka na 160% ale szybciutko sie ogarnąłem że z tej mąki chleba nie będzie.

Aktualnie gram na 100%. teoretycznie mógłbym napisać że na 130% wydaje mi się że tez by poszło, ale z tym komentarzem się wstrzymam dopóki nie ukoncze mapy w jednym, kawałku. Bo może czasu mi nie starczy albo inne kwiatki, ale z tego co czytam na forum, to w czasie póki co sie wyrabiam, w razie czego mam częste sejwy w róznych miejscach, więc będę kombinował.

Co do taktyki to do początku gry mam inną niż pisali wszyscy na forum, czyli jak wyczyścić wszystkie potwory dookoła (nie licząc garnizonów) nie tracąc ani 1 jakiejkolwiek jednostki.

Napisze mały referacik jak ukończę.

Pozdro.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-09, 16:57   

To daj chociaż te savy bo coś kręcisz.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-01-09, 23:58   

presecutor napisał/a:
Chętnie wrzucę screena, lecz kupiłem klawiaturę bezprzewodową logitecha, i pojecia nie mam czemu nie dziala klawisz "screen". Jeśli nie dojdę czemu to chyba telefonem zrobię.

Po tej wypowiedzi zrezygnowałem z czytania dalszej części. Bo wiecie, ja to zrobiłem na 200%, po pijaku, ale nie chciało mi się robić screenów, a save'y wykasowałem, byście mnie nie męczyli, bym je tu wstawił!!!!11111
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-10, 07:33   

Nie wiem, jak działają te nowe klawiatury, ale może musisz, podobnie jak w laptopie, wcisnąć klawisz funkcyjny.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
presecutor


Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-01-10, 15:19   

tak na szybko co by mordy zamknac co niektóym

akurat w tym miejscu mam sejwa i mam armie porozrzucana

Od kilku dni ciagle nie mam czasu na granie wiec poki co stoje w miejscu





 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-01-11, 22:56   

presecutor napisał/a:
tak na szybko co by mordy zamknac co niektóym

Było na tym forum więcej kozaków, którzy szybko zakończyli na nim swoją przygodę. Jeśli piszesz o swoich postępach w tak trudnej mapie i nie argumentujesz tego dowodami, to nie dziw się, że ci nie wierzymy.

Wstrzymam się z oceną, dopóki nie dasz save'ów z okresu rozgrywki już po przekroczeniu strefy pomarańczowego.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-01-12, 10:50   

Przecież screeny można podrobić w fotoszopie, daj sejwy :lol: prosecutor props człowieku, wierzę że skończysz mapkę
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2013-01-13, 15:24   

Fotoshopa bym nie podejrzewał, ale akurat już sam autor pisał, że rozwalenie pierwszych przeciwników nie jest problemem, miałem nadzieję, że będą screeny z dalszych etapów gry. Wierzę, że je dostanę, choć mam dziwne przeczucie, że prosekutor wyjedzie na internetową Sicz (siedziba kozaków - przyp. aut.) i więcej go nie zobaczymy.
 
presecutor


Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-01-17, 20:13   

Jest tu ktoś kto przeszedł mapkę?

Coś mi tu nie pasuje. Mam chyba pytanko.

Jadą chłopaki równo.

Brat nr.1



Brat nr 2 - cztery dni pozniej :roll:

 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2013-01-18, 09:41   

Ja przeszedłem na 100%, wyżej nie próbowałem i nie wiem czy znajdę czas, żeby spróbować. Nie wiem też, czy przy takiej hirkowej przerwie miałbym też szansę wygrać na 130%, ale do rzeczy. :D
Tak, brązowy jest aż tak mocny (ma 3 silnych hirków i po kilka miast z zamku, bastionu i wrót + sporo dwelli :) )i odradzam ci granie na początek na 100% przy takim skillu, bo zwyczajnie nie dasz rady. Próbując wygrać na 100%, musisz w połowie 5 miesiąca jednak być już po odwiedzeniu misji na terenie pomarańczowego i przede wszystkim, mieć trochę mocniejsze wojsko. Nie wiem gdzie się dowiedziałeś, że stoisz dobrze z postępami, bo jak sam pamiętam jeszcze z przechodzenia mapy, to gdzieś w 4 miesiącu trzeba już być w piekle i odbierać bonusy w piekle, góra koniec tego miesiąca. :) No albo spróbuj jeszcze raz na 100%, tylko tym razem musisz się bardziej sprężyć, najlepiej poszukaj jakichś wskazówek co do tej mapy na forum Jaskini Behemota. Bo ze screenów, które wysłałeś, sytuacja jest beznadziejna - jeśli nawet wygrasz (nie pamiętam już, jakie parametry się w tym momencie miało, a jakie przeciwnik, kojarzę tylko brak magii :D ), to straty będą takie, że mapki nie skończysz. :) No chyba, że coś tam jeszcze wykombinujesz, ale skoro zamieściłeś screeny, to pewnie dlatego, że utknąłeś. :P Albo najpierw odpal na 80%.
Co do wypowiedzi restlinga, to od 2008 roku mapkę ukończyło już dużo więcej osób, całkiem sporo na 130%, nie wiem czy ktoś ukończył na 160%, ale pewnie jakby taki Malek czy Tiamath spróbowali, daliby radę. :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 7 z 9
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group