Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mbehemot
2012-12-28, 17:54
GŁOSOWANIE NA USERA ROKU 2009
Autor Wiadomość
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-01-20, 19:46   

Skwer, to nie będzie zmiana regulaminu. To będzie policzenie wszystkich postów. Shadowa będę bronił.

Rozród nie jest prawem człowieka.
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-20, 21:41   

Może nie powinienem się wtrącać, ale myślę Tarnoobie, że lepiej dla Ciebie jednak odpuścić i jako nowy moderator zgodzić się na, bądź co bądź, przestrzeganie regulaminu (którego powinno się bronić), i postawić na legalizm celem oddalenia od siebie zarzutów, jakoby Twoje kompetencje nie odpowiadały pełnionej funkcji. Zwłaszcza po ostatnich hockach-klockach.
Ponieważ dołączyłem niedawno, postąpię podobnie jak w temacie "Użytkownik Miesiąca Listopada" i się nie wypowiem - po co komu wypowiedź sugerowana innymi.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2010-01-20, 23:47   

No jak trzeba głosować to zagłosuje.
Wybór nie był prosty, ale w ostateczności padło na altaeira.
Z nim rozegrałem swój pierwszy poważny mecz w h3 i to on nauczył mnie jako tako grać, by nie być kompletnym nobem. Jego pojawienie się ożywiło forum, które miało jakby kryzys i rzadko kto pisał. Oczywiście mamy na koncie wiele sprzeczek i sporo spamu przewinęło się przez sb. Od samego początku pisał mądrze i nie wdawał się z nikim w konflikty. Na forum zagląda codziennie, choć już nie udziela się w dyskusje tak jak dawniej.
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2010-01-21, 12:51   

Altaeir- bez spamu, dobre posty.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-21, 14:41   

Xenofex napisał/a:
Od samego początku pisał mądrze
Polemizowałbym... :-P
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2010-01-22, 12:30   

Co do twardych zasad to dlaczego ograniczono głosowanie tylko do tych wymienionych osób :?:
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-01-22, 12:38   

..moim zdaniem nie powinno być żadnego ograniczenia, tym bardziej że jest to indywidualny wybór jednego z modów..
co nie znaczy że nie zagłosuję na jedną z wymienionych osób.

Fantasy.. better than life..?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-22, 13:26   

Michał3103 napisał/a:
Co do twardych zasad to dlaczego ograniczono głosowanie tylko do tych wymienionych osób

No jak to dlaczego? Przecież odpowiedź jest bardzo prosta, ale wyjaśnię. Dlatego jest ograniczona ilość forumowiczów, ponieważ to głosowanie na usera roku. Tylko Ci udzielali się przez większość roku na forum. Jak wyglądałoby to, gdyby wygrała osoba, która wcale nic sensownego nie napisała w minionym roku, a znając tutejszych userów tak właśnie mogłoby być. To nie user miesiąca, tam jest mniejszy okres czasu do rozpatrzenia, a więc tam głosowanie jest otwarte. Tutaj i tak najbardziej zasłużonego wskazać się nie da, ale łatwiej wskazać go z pośród wymienionych niż, ot tak sobie z sympatii. Oddałem głos na Malaka, bo to jego najczęściej widziałem na stronie, ale Alt, czy Skwer też myślę, że podobnie się zasłużyli. I co? Jest tylko jeden głos i trzeba go komuś przekazać, nawet po całorocznej obserwacji forum było mi trudno kogoś wskazać.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-22, 15:29   

he
żałuje, że nie wprowadziliśmy głosowania na gg jak paweł myślał - nikt by nie wiedział na kogo głosowali inni - na koniec podałbym wyniki i głosy kto na kogo - żeby nie było...

Głosy:
alt - 7
Malek - 2
Skwer - 1

bartman napisał/a:
aha i byłbym za tym żeby policzyć głos Tarnooba

a więc nich tak będzie

Shadow - 1

Ostatnio zmieniony przez Skwer 2010-01-23, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-01-22, 16:58   

Wg. mnie to nie sadzę żebym aż tak się udzielał, a z tego co widzę takie oceny, które na mnie poszły, tylko kilku osobom mógłbym uwierzyć, że zrobili to świadomie. Reszta tak zagłosowała, bo inni tak dali :roll:
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-01-22, 22:59   

Paweł napisał/a:
Jak wyglądałoby to, gdyby wygrała osoba, która wcale nic sensownego nie napisała w minionym roku, a znając tutejszych userów tak właśnie mogłoby być.


myślę że nie doceniasz userów.. ręczne sterowanie i ograniczanie też nie jest dobre..
dlatego narazie wstrzymam się od głosu

[ Dodano: 2010-01-22, 23:05 ]
Skwer napisał/a:
żałuje, że nie wprowadziliśmy głosowania na gg jak paweł myślał - nikt by nie wiedział na kogo głosowali inni - na koniec podałbym wyniki i głosy kto na kogo - żeby nie było...


głosować trzeba otwarcie i z uzasadnieniem - jedynie wtedy ma to sens..

aha i byłbym za tym żeby policzyć głos Tarnooba - na pewno ma pojęcie co się działo na forum w tym roku - przegryzł się w końcu przez wszystkie posty i tematy :lol:
a wewnętrzne gierki nie powinny skutkować odbieraniem mu głosu..

Fantasy.. better than life..?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-23, 08:42   

bartman napisał/a:
myślę że nie doceniasz userów.. ręczne sterowanie i ograniczanie też nie jest dobre..

Przez cały rok bycia na forum z opuszczeniem może tylko góra dwóch dni wiem kto wypowiadał się przez jego większość. Powiedz mi kto jeszcze jest godny, aby być nominowanym? Tu nie wystarczy napisać w Listopadzie i Grudniu 500 postów i otrzymać miano najlepszego usera. To ma być forumowicz roku, który był przez cały ten okres na forum i się sensownie wypowiadał. ;-)

bartman napisał/a:
głosować trzeba otwarcie i z uzasadnieniem - jedynie wtedy ma to sens..

Głosowanie miałoby polegać tylko i wyłącznie na tym, że inni nie widzą postu poprzednika, dopiero po zakończeniu głosowania posty dałoby się widoczne, a wtedy mielibyśmy pewność, że każdy kto zagłosował nie sugerował się opinią innych. ;-)
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-23, 11:15   

altaeir napisał/a:
Wg. mnie to nie sadzę żebym aż tak się udzielał, a z tego co widzę takie oceny, które na mnie poszły, tylko kilku osobom mógłbym uwierzyć, że zrobili to świadomie. Reszta tak zagłosowała, bo inni tak dali :roll:

nie chodzi mi o to, że nie zasłużyłeś, ale myślałem, że każdy podejdzie do tej dyskusji poważniej - zastanowi się nad swoim głosem i wypowie się wyczerpująco dlaczego.

 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-01-23, 17:12   

Paweł napisał/a:
Przez cały rok bycia na forum z opuszczeniem może tylko góra dwóch dni wiem kto wypowiadał się przez jego większość. Powiedz mi kto jeszcze jest godny, aby być nominowanym?


ujmując to w ten sposób zakładasz, że inni nie wiedzą kto się udzielał..
myślenie o sobie samym w kategorii "nieomylny" nie jest wskazane..

jeżeli wątpimy w zdolność myślenia innych userów to głosowanie w ogóle nie ma sensu..

i nie twierdzę że wyniki byłyby inne, ale chodzi o zasadę..

Fantasy.. better than life..?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-24, 11:05   

Cytat:
ujmując to w ten sposób zakładasz, że inni nie wiedzą kto się udzielał..

Sądząc po oddawanych glosach na forumowicza miesiąca to- tak! Wielu głosuje bez żadnych poważnych argumentów. Wpisuje po prostu bezmyślnie jakiś nick, często głosuje tak, ponieważ inni tak głosowali.
bartman napisał/a:
myślenie o sobie samym w kategorii "nieomylny" nie jest wskazane..

Skąd wziąłeś to, że uważam się za nieomylnego? To nie ja wpisałem tych userów, ale jak miałbym oceniać tych co zostali wytypowani to cieszyłbym się z tego, bo to jednak trafny wybór.
bartman napisał/a:
jeżeli wątpimy w zdolność myślenia innych userów to głosowanie w ogóle nie ma sensu..

Zaczynam tego nie rozumieć powoli. Zostali wytypowani Ci, którzy w roku ubiegłym wypowiadali się bez żadnych praktycznie przerw. Wystarczy wejść w zakładkę użytkownicy i zobaczyć wszystkich userów, a tam można każdego najlepiej ocenić.
Inni praktycznie wcale masowo się nie udzielali na forum, więc nie rozumiem skąd te kontrowersje. Przychodzi mi na myśl tylko to, że wielu chce oddać głos na kogoś kierując się tylko sympatiami, bo kiedyś fajnie się dyskutowało. Oczywiście można tak, ale rozdzielcie to między osoby, które pisali. Ja też mógłbym zagłosować na Kamila, bo dobrze się z nim kiedyś dyskutowało, ale on pisał jedynie w styczniu ubiegłego roku, a to ma być obiektywna ocena, za całokształt roku.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group