Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mbehemot
2012-12-28, 17:54
GŁOSOWANIE NA USERA ROKU 2009
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-19, 19:07   GŁOSOWANIE NA USERA ROKU 2009

Paweł przekazał mi prawa do założenia tego tematu, więc to robię.
Przypominał:
-Głosujemy na tylko jednego Forumowicza z podanych kandydatów.
-Do głosowania są dopuszczeni userzy którzy napisali co najmniej 200 postów do dzisiejszego dnia.
-Konkurs trwa przez 2 tyg, czyli do 2 lutego 2010.

Kandydaci:

Altaeir
Majer
Malekith
Paweł
Skwer
The Shadow
Xenofex


A więc zaczynamy - niech wygra najbardziej zasłużony ;-)
START

[ Dodano: 2010-01-19, 20:00 ]
Oczekuje też, że userzy nominowani zagłosują wcześniej niż inni i pokażą tym, że chcą wygrać z honorem.
Nie będą się wstrzymywać do ostatniej chwili, aby przechylić szale na swoją stronę - to ich sprawa, ale to też o każdym będzie świadczyć. Nalegam żeby zagłosowali w tym tygodniu.

 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-01-19, 20:04   

Głos na Shadowa - można z nim przyjemnie pogadać o wszystkim, pisze z sensem, trzyma poziom - najlepszy kandydat na twarz tego roku.

Rozród nie jest prawem człowieka.
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-01-19, 20:09   

Ja zagłosuję na Altaeira. W znacznym stopniu ożywił forum, był aktywny i nie spamował (szczególnie ciekawe były jego raporty z walk w temacie "online wars"). Czasem trochę się wykłócał, ale przynajmniej pisał regularnie i z sensem. Całkiem sporo się od niego dowiedziałem. Przy tym nie wywyższał się jak niektórzy. ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 20:11   

Alt
Był lamą, ale przygarnąłem go pod swoje skrzydła i teraz jest... mniejszą lamą :D Tyle z nim przegadałem na gg, że można by książkę napisać. Myślę, że to dobry wybór - wprowadził ożywienie na forum oraz pisze z sensem.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-19, 20:22   

Cytat:
Głos na Shadowa - można z nim przyjemnie pogadać o wszystkim, pisze z sensem, trzyma poziom - najlepszy kandydat na twarz tego roku.

przykro mi - 200 postów - twarde zasady ;) głos nieważny, a poza ty nie było Cię cały rok.

Długo się wahałem pomiędzy 3 forumowiczami - Malek, Alt i Paweł.
Paweł - piszę posty nieustanie i jest niezmordowany na forum już od 2 lat, bez wątpienia zasługuje na ten tytuł - jako najbardziej wytrwały i regularny user. Zrobił też bardzo wiele.
Malekith - posiada największą wiedzę na forum i wielu rzeczy o Heroes nauczyłem się od niego (jak i wielu userów na forum). Spędza na nim dużo czasu nieustanie tłumaczy "lamkom" co i jak w H3.
Altaeir - może ostatnimi czasy trochę ucichł, ale pamiętam go z czasów mojego powrotu na forum (grudzień 2008 po 5 miesięcznym banie), moim zdaniem on był silnikiem napędowym AW przez długi czas gdy prawie ono umarło - napisał też w ty roku najwięcej postów (nie licząc FeestQ). Ma dużą wiedzę o H3 ale nie ogranicza się do wypowiadania tylko w tym dziale...
A więc mój głos wędruję do...
Altaeira i jest najlepszą odpowiedzią na pytanie dlaczego - łączy w sobie dwóch Forumowiczów - jego posty licznie występują i w Hyde Parku i w tematach o Hirołsach, łączy w sobie 2 wyżej wymienionych użytkowników .
Paweł został znużony H3, a Malek poza nimi Świata nie widzi, a więc inaczej być nie mogło.

 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-01-19, 20:54   

Nie wiem na kogo zagłosować, pokrótce :
Majer dał mi kiedyś "schronienie" na AW, wtedy się zaczeło moje spamowanie :-P
Paweł dużo pisze, jest wg mnie bardzo dobrym modem bo wie kiedy dać komuś bana, ale nie ciśnie userów za głupie rzeczy. Sporo pisał w tematach które lubię poczytać.
Skwer hmm miał taki stosunek do niektórych jak ja, w sumie można mu przypisać cechy jak Pawłowi.
The Shadow hmm to nie jest plus, ale pamiętam kiedyś jazdę z FeestQ gdzie ,ten user został naszą ofiarą, ale mniejsza. Z tych osób które daliście najmniej o nim wiem.
Teraz Xenofex. Trochę mnie napędzał w skrócie mówiąc, te wspólne kłótnie gierki z ludźmi z traviana, sporo z nim przeżyłem. Od jakiegos czasu ucichł, ale to tak jak ze mną, trudno pisac po raz kolejny to samo, na forum jestem zawsze.
No i na deser zostawiłem Malekitha. Gdybym go nie spotkał pewnie przygoda z h3 skończyła szybciej niż zaczeła. Sporo przegadaliśmy, duzo mnie nauczył. musi ciagle prostować teoretyków(ma ogromna cierpliwość).
podsumowując i składając wszystko do całości, waham się między Majerem/Xenofexem i Malekithem, ale patrząc na każdego z osobna, daje głos Malekithowi.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-19, 21:13   

Malekith napisał/a:
Alt
Był lamą, ale przygarnąłem go pod swoje skrzydła i teraz jest... mniejszą lamą :D Tyle z nim przegadałem na gg, że można by książkę napisać. Myślę, że to dobry wybór - wprowadził ożywienie na forum oraz pisze z sensem.


Przed oddaniem głosu chciałem wygłosić kazanie fanatykom. Malekith, jaka lama? Lama to określenie, które można przyporządkować do każdego, nie zależnie czy jest powiązany ze światem heroesa czy nie. Denerwuje mnie twój syndrom wywyższania się nad innymi jeżeli chodzi o heroesa 3, zapominając, że to ty jesteś w tej sytuacji odszczepieńcem, ponieważ gra została stworzona z myślą o normalnych graczach, graczach, którzy będą cieszyć się grą bez przejawiania jakiś negatywnych zachowań. Każdy ma coś ze zboczeńca, jedni pokazują to częściej, a inni rzadziej, ot co. Wszyscy Ci wielcy ligowcy są tacy dumni i krótkowzroczni, cenią jedynie grę z podobnymi do siebie. Wyśmiewają zwykłych graczy, uważają ich za lamerów- przecież w to się gra, aby się zrelaksować, a nie kombinowaniem z jakimiś pompatycznymi taktykami. Wszystko to jednak szanuję, ale jestem uczulony na zachowanie i kompleksy wyższości takich graczy. Kpią z przeciętnych graczy, nie wiedząc, że tak naprawdę to sami są heretykami. :-|

Jeżeli chodzi o głos to oddam go na Malekitha, ponieważ to on najregularniej odwiedzał forum i się wypowiadał na nim. Osobiście myślałem, że będzie łatwiejsze wskazanie najbardziej zasłużonego forumowicza, ale niestety tak nie było. Malekith, Altaeir, Skwer- każdy z nich mógłby dostać głos, ale trzeba wybrać jednego. Mówię otwarcie, że ten wybór jest nieobiektywny, nawet dla mnie, a forum śledziłem od początku roku aż do końca- każdego dnia. ;-)
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-01-19, 21:19   

ehh
Czy nie widzisz, że w tym poście zawarłem ŻART? Gdybym tak traktował każdą wypowiedź, to połowa osób z ligi by miało blok na gg, a w szczególności Tiamath... Jeśli nie byłby to żart, to jak wyjaśnisz to, że Alt jest w moim teamie w Kampanii na LH?

Tu nie chodziło o Ciebie, mistrzu. Chciałem tylko napisać co sądzę o tych dziwnych nawykach, niektórych graczy. Na jakie forum bym nie zajrzał to jest kilku obwiesi, którzy wyśmiewają normalnych graczy. Przez taką prezentację, stosunek do ligowców przez wielu ludzi może drastycznie się zmienić.
 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-01-19, 21:35   

Cytat:
przykro mi - 200 postów - twarde zasady ;) głos nieważny, a poza ty nie było Cię cały rok.

No, nie przesadzaj - postów moich to tutaj znajdziesz 1100 :-) Rok też nie cały, wywiało mnie gdzieś na wiosnę. Poza tym nawet wtedy przeglądałem forum i to chyba powinno być brane pod uwagę.

Rozród nie jest prawem człowieka.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-20, 15:41   

Tarnoob napisał/a:
No, nie przesadzaj - postów moich to tutaj znajdziesz 1100 :-) Rok też nie cały, wywiało mnie gdzieś na wiosnę.

no myślałem, że ignorujesz trolli i nie zwracasz uwagi na ich posty.
Teraz Troll olewa Ciebie, zresztą sam ten regulamin ustaliłem i łamał go nie będę.


Podsumowanie wstępne:
altaeir - 3
Malekith - 2

 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-01-20, 15:55   

glosuje na altaeira

to w takim razie uzasadnienie
po pierwsze bardzo przyjemnie sie z nnim rozmawia i odpowie na kazde pytanie bez zadnych jakichs nieprzyyjemnosci czy cos
po drugie duzo ostatnio moze postow nie pisze ale jesli pisze to madrze az sie chce czytac hehe
po trzecie nie robi spamu i innego.......
po czwarte w ciagu ostatniego miesiac byl aktywny i nigdy mu nie mozna zarzucic nie dotrzymania slowa itp

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
Ostatnio zmieniony przez Boss18 2010-01-20, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-20, 15:57   

Boss18 napisał/a:
glosuje na altaeira bardzo mily forumowicz nie robi spamu nie gada glupot

dłuższą wypowiedz i proszę o dłuższe podsumowanie, bo nie mogę takich głosów liczyć - wychodzi na to, że nie masz swojego zdania i sugerujesz się opinią innych

 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-01-20, 16:57   

Głosuję na Skwera. Z podanych tu osobowości ja widzę go najczęściej. Ma dużo do powiedzenia i wie jak to robić, bez spamu, bez awantur.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-01-20, 17:13   

Altaeir - wspaniale rozkręcił forum, pisze dużo i mądrze, a po za tym też pochodzi z lubelszczyzny! Tak trzymać!
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-20, 17:22   

Skwer napisał/a:
napisał też w ty roku najwięcej postów

Chcę tylko dodać to, że to ja napisałem najwięcej postów w minionym roku. Robiłem skrina co miesiąc swojego profilu i z tego wynika, że w 2009 roku napisałem aż 1344 posty (sensowne). Z moich obserwacji mogę dodać jeszcze to, że drugi jest Skwer w ilości napisanych sensownych postów.
To tylko ciekawostka. ;-)

Wracając do głosowania to powiem, że cieszą mnie wyniki. :-) Wygrywa osoba, która według mnie zasłużyła na to.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group