Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Pomoc i Pomysły.
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2017-05-02, 13:14   

Cytat:
Kiedy w końcu pojawi się możliwość zgłaszania/usuwania takich recenzji, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą?

o właśnie. Najlepiej tylko dla zalogowanych, żeby spamu nie było.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2017-05-22, 13:17   

Cytat:
Kiedy w końcu pojawi się możliwość zgłaszania/usuwania takich recenzji, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą?

Usuwanie recenzji gotowe, opcja dostępna jest dla admina i map-moderatorów.
W miejsce usuniętej recenzji pojawi się informacja "Recenzja usunięta przez moderatora dnia X"
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2017-05-22, 13:46   

mbehemot napisał/a:
Cytat:
Kiedy w końcu pojawi się możliwość zgłaszania/usuwania takich recenzji, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą?

Usuwanie recenzji gotowe, opcja dostępna jest dla admina i map-moderatorów.
W miejsce usuniętej recenzji pojawi się informacja "Recenzja usunięta przez moderatora dnia X"

Mi ta opcja nie działa
Cytat:

Błąd 403 - Dostęp zabroniony

Nie posiadasz odpowiednich uprawnień, aby przeglądać tę stronę.

Dobrze by było jeszcze przy usuwaniu móc podać powód usunięcia. :-)

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-05-22, 14:24   

Ten sam problem co Begrezen.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2017-05-23, 08:19   

Begrezen napisał/a:
Mi ta opcja nie działa

Wkradł się drobny błąd, usuwanie recenzji dla map-moderatorów już działa.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2017-09-29, 17:56   

Można by zwiększyć pole tekstowe do pisania recenzji w dziale map, bo własciwie za każdym razem muszę to robić ręcznie :(

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-30, 10:57   

Skoro dział pomoc, to proszę o pomoc. Kiedyś na tym portalu dodawałem M-kę mojego autorstwa o nazwie :
1 Elite Wars- Balance
mapę pomagał mi ustawiać i balansować Cez z AW Master. Czy ktoś z użytkowników dysponuje tą mapą i mógłby mi ją podesłać ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-09-30, 14:45   

Volkor napisał/a:
1 Elite Wars- Balance
[...]
Czy ktoś z użytkowników dysponuje tą mapą i mógłby mi ją podesłać ?

Ja mam :-) Podeślij mi tylko adres mail'owy na pw.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-04, 18:49   

heroes 3 mapę wrzuciłem po drobnych korektach, dzięki za pomoc ;)

[ Dodano: 2017-10-04, 20:00 ]
Zwracam się oficjalnie z pomysłem, który może sprawić, że ta strona wzniesie ponad poziom prezentowany przez bezkarnych anonimów.
Bardzo proszę właściciela/twórcę tej strony o wprowadzenie zakazu wypowiadania się na forum, zabierania głosu na temat map, ich oceniania i recenzowania anonimowym użytkownikom. Opowiem Wam teraz na której stronie o zasięgu krajowym tak zrobiono i przyniosło to wspaniałe rezultaty. Jako fan piłki nożnej wchodzę sobie na strony Realu, Barcy Man Utd. itd. czytając newsy i oglądając filmiki. Zauważyłem, że strona FC Barcelony ma świetny system sprawiający, że zarejestrowani użytkownicy mogą za naruszenia regulaminu zostać ukarani nawet bezterminowym banem blokującym możliwość logowania się przez dane IP. To rozwiązanie wprowadziło porządek i teraz żeby zagłosować w głupiej sondzie trzeba się zalogować. To znacznie utrudni możliwość ingerencji w oceny map konkursowych, wyeliminuje hejterstwo zarejestrowanych użytkowników nie mających odwagi pisać pod własnym nickiem. Rozważcie to proszę.

Proszę o komentarz TYLKO zarejestrowanych użytkowników, na anonimów nikt tu nie zwraca uwagi.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-10-04, 19:15   

Ten pomysł ma sporą lukę: zmienne ip i proxy. Są to sposoby na ominięcie takiego permabana. Ale rozumiem intencje i pewne kroki w tym kierunku mogłyby pomóc w przyszłości utrzymać wyższy poziom mapmakera.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-04, 19:45   

Zgadza się, pomysł ma luki, ale trudniej będzie ingerować w przebieg konkursu zaniżając oceny, trzeba będzie zachować elementarną kulturę wypowiedzi, a osoba, która skompromituje się pod danym nickiem będzie zapamiętana i nikt jej opinii nie będzie brał poważnie. Sam o tym wiesz hrabo, wypowiadasz się pod swoim nickiem od dawna i bierzesz za swoje słowa odpowiedzialność. Czas najwyższy by każdy brał, prawda?.
 
Lwikcrg


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 89
Wysłany: 2017-10-04, 19:49   

Mnie się ten pomysł podoba ! Tym sposobem anonimowi już by nie zaniżali/zawyżali ocen map.
Bo tak naprawdę to w tematach gdzie mogą się wypowiadać to :mogą gadać co chcą nie dostaną bana a nawet nie można zgłośić spamu (gdyby można było to większośc ich wiadomości by była tak zgłaszana)
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-10-04, 20:19   

Co do wykonania, to nie wiem, ale co do pomysłu...no jestem na tak. Jakoś nie widziałem tu wielu osób, które z anonimowych kont pisałyby cokolwiek mądrego. Nawet, jak ktoś nie umie into HDmod i gra mu się crashuje i szuka odpowiedzi na pytanie "co robić?...(co znaczy, że w ogóle nie szukał)...to zwykle zakłada konto. Nie stracimy w ten sposób użytkowników, a unikniemy syfu

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2017-10-05, 09:14   

Volkor napisał/a:
Bardzo proszę właściciela/twórcę tej strony o wprowadzenie zakazu wypowiadania się na forum, zabierania głosu na temat map, ich oceniania i recenzowania anonimowym użytkownikom.

Długi czas stałem na stanowisku, aby anonimowi mogli się swobodnie wypowiadać. Po konkursie szczególnie widać, że nie wnosi to za wiele dobrego.
Zastanawiam się jeszcze co z ocenami "gwiazdkowymi" dla map niekonkursowych? Teraz każdy może ocenić mapę w taki sposób.
 
Huntka
Łowca



Wiek: 40
Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-05, 11:45   

Zakazać. Koniec z dyktaturą anonimów!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 18 z 21
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group