Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Monster Island Ultra
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-07-28, 17:01   

Ja zacząłem w to grać (200%), ale po kilku tygach mi się znudziła :P Miałem już coś 13 archów i 280 demonów - ładnie zamiatałem neutrale, ale mapka nie ma tego "czegoś". No i w sumie się sprowadza do znalezienia berserka i kombinowaniu z okopywaniem wybrzeży.
 
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2010-04-05, 22:41   

Czegoś nie czaje - czy wy tez tak mieliście że w miastach nie wchodziły zdarzenia czasowe?
Z edytora wynika, że powinienem co jakiś czas dostawać czerwonym kupę hajsu i później stworzenia do kupienia (inni mają wczesniej stworzenia).

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-04-05, 23:05   

Te zdarzenia są tylko dla kompa...
 
 
Vincent
beastmaster



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 63
Wysłany: 2010-04-22, 13:43   

Ta mapa jest w ogóle do przejścia...?

ty masz czarne smoki ja mam wielkie gorgony
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2010-04-24, 22:43   

Ja na koniku na początku przechodziłem (miałem w gidlii berserk i wskrzeszenie), bez większych strat rozwalałem te mnóstwa smoków, ale jak już spotkałem fioletowego (bagno po 65 staty) to nie miałem szans.
Człowiek powinien dostawać ten bonus pieniędzy i jednostek, bo inaczej walka z kompem jest masakryczna.

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Vincent
beastmaster



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 63
Wysłany: 2010-04-26, 10:23   

No właśnie o fioletowego mi chodziło. Nawet jeśli poniesie duże straty po berserku, to i tak zostanie mu ogrom armii, i statystyki przy których nasze jednostki smyrają jego jednostki.
Poza tym, wystarczy że komp znajdzie rozbitka który da mu płaszcz albo kulę i "poczarowane".

ty masz czarne smoki ja mam wielkie gorgony
 
LordDavy 


Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 19
Wysłany: 2011-08-02, 22:45   

Przeszedłem tą mapkę ale jestem zawiedziony. Spodziewałem się trudniejszej przeprawy. Za dużo jest strażników i granic, przez to komp nie był w stanie pozdobywać wszystkich neutralnych miast. Tym samym mogłem sobie bezpiecznie pakować bohatera, który finalnie osiągnął staty 99 99 99 99. Eksterminacja bohaterów przeciwnika była już wtedy formalnością.
 
thunderman77 
h3 4ever


Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: krakow
Wysłany: 2011-08-06, 14:00   Mapa zdobya w 5m3t5d

Tak więc zagrałem po raz pierwszy w tą mapę gdyż byłem ciekawy czy jest naprawde taka trudna no i udało sie :) faktycznie jest to dosc wymagajaca mapa jednak od czego jest dobra taktyka, nie potrzebowalem nabijac statsow po 99 szkoda bylo czasu, moje koncowe statystyki to 86-77-73-71 ostatnim bohaterem z ktorym walczylem był fioletowy ''tarzan'' ktory mial 2k hydr 21k gorgonow i reszte jakies wiwerny i wazki przy mojej armii 500 tytanów 4k gorgony 160archaniolow i 2k dzinnow poszlo gladko, wczesniej przez cala praktycznie czesc gry walczylem tylko przy uzyciu dwoch jednostek archaniolow i azure dragons jednak ci pierwsi byli kluczowi. do ciekawych bitew na pewnosci nalezy w 4m2t pokonanie przy pomocy 77archaniolow i 17 azure dragons 1500 czarodziejskich smokow, kluczowe w mapie jest zdobycie tomu magii powietrza czyli jeszcze czekaly na mnie krysztalowe i rdzawe smoki (dosc gladko) az w koncu 4t azure dragons w 5 miesiacu gry - z tymi ostatnimi poszedlem z samymi archaniolami w liczbie okolo 130 drugi bohater dostarczył mi skromne lecz bardzo cenne 2 arcymagi :mrgreen: ( jednak potrzeba bylo ok. 1000 pkt many inaczej raczej ciężko, niebieski boh dracula tez byl mocny bo mial 11k rycerzy smierci ale i na niego znalazlem sposob [arch+4k gorgony+16 smoków (4x4)] wydaje mi sie ze raczej niemozliwe by bylo wygrac w takim czasie moim sposobem gdybys w 1 dniu otworzyl seer hut i dostal dyplomacje jest bezuzyteczna i tracisz miejsce na kluczowy skill w mojej grze oraz 16 krzyzowcow a dzieki nim duzo mozna szybko zdobyc, nie zdradze tez jednak jaka umiejetnosc wybralem jako ostatnia zebyscie mieli zagadke :)

http://ifotos.pl/zobacz/po-smokac_hsshwxh.JPG/

http://ifotos.pl/zobacz/tom-air_hsshwnp.JPG/

http://ifotos.pl/zobacz/main-hero_hsshwhs.JPG/

[ Dodano: 2011-08-06, 18:03 ]
PS. Do Vincenta
Mapa jest tak pomyślana że orb który mógłby pokrzykować nam plany w pokonaniu fioletowego jest broniony przez 4k azurowych smoków, kiedy w trakcie moich podbojów natknalem sie na fioletowego bo skrzyzowaly nam sie drogi zrobilem save zeby sprawdzic jaka armie dysponuje wtedy mial na sobie plaszcz ktory ogranicza rzucanie czarow do 3 poziomu , wiec chcac szybko skonczyc ta mape musialem reagowac - dlatego w centralnej czesci mapy pozbieralem tylko kapelusz i tomy powietrza reszte zostawilem dla niego (przy czym mimo poteznych armii i tak nie atakowal wszystkich stworow ) kiedy IQ wezmie ksiazke chetnie rezygnuje z noszenia tego plaszcza wiec problem sam sie rozwiazuje poza tym fioletowy po utracie zamku błąkał sie wlasnie w centrum mapy i pewnie gdybym go nie dotarł to by sam zginal po uplywie 7 dni, no ale czy taka wygrana bylaby satysfakcjonujaca...

Nie ma bitw niemożliwych do wygrania są tylko takie które ty przegrasz...a ja? no cóż to już inna historia..
taktyka>magia>armia
 
Yokat0

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-19, 17:02   

Witam, odświeżam temat. Zdarzył się komuś błąd gry? w 7 miesiącu, 3 tygodniu, 1 dniu gra przestaje przewijać turę na jasnoniebieskim..
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-11-07, 13:32   

dziś ukończyłem, faktycznie trudna i trzeba trochę się napocić :)
 
 
kr1zis89



Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 50
Wysłany: 2018-01-16, 00:07   

Gralem fortecą, wiec bez wskrzeszenia na poczatku ciezko bylo.
Do tego dosc pozno znalazlem czar pole silowe (to z magii ziemi:)).
W armii mialem tylko tytany i smoki+pole silowe.
Pod koniec 2 miesiaca mialem 4miasta i czar town portal.
W miescie mialem grala wiec mialem odkryta cala mape.
Nastepnie rushowalem nie pilnowane miasta, aby zdobyc czar wskrzeszenie.
Potem latanie po srodku i zbieranie artefaktow (minimum 1500many)
Kolo 6miesiaca zostal fioletowy. Pierw zaatakowalem go szczurem z duetem nagi plus magowie a pozniej wykonczylem go mainem z tytanami i smokami. Glownie czarami pole silowe, klon,pole silowe, wskrzeszenie i tak na umur. Many rajchnelo na styk.
Mapka spoko.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group