Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
W Hota HD wywala mnie z gry kiedy podnosze arty z HOTY
Autor Wiadomość
Sario

Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-10-08, 18:22   W Hota HD wywala mnie z gry kiedy podnosze arty z HOTY

I to samo się dzieje, kiedy wygram walke i przejmuje arty przeciwnika, które są dodatkiem HOTy.

obraz 2.png
Plik ściągnięto 13 raz(y) 966,09 KB

Obraz 1.png
Plik ściągnięto 10 raz(y) 872,21 KB

 
Rakso
Rakso



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-10-08, 18:32   

Prawdopodobnie grałeś fabularną mapę Lord of the Rings 3.2 i wgrałeś plik podmieniający pierścień życia na "jedyny pierścień" z tejże mapki fabularnej tam gdzie trzeba, a plik jest pod SOD i nie czyta artów z HotA i stąd błąd. Teraz już wiesz. Wystarczy go usunąć.

"Po grze gdy zajrzałem do edytora uśmiałem się nieco gdy zauważyłem, że autor nagminnie kopiował mój pomysł stworzenia w edytorze mapy do Heroes 3" - Słynny AW catchphrase
 
Sario

Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-10-08, 18:57   

Nooo troche enigmatycznie napisałeś rozwiązanie. Mam usunąć tą mape, którą dodałem do folderu "Maps", czy mam coś jeszcze usunąć?
 
Rakso
Rakso



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-10-08, 19:18   

Sario napisał/a:
Nooo troche enigmatycznie napisałeś rozwiązanie. Mam usunąć tą mape, którą dodałem do folderu "Maps", czy mam coś jeszcze usunąć?

Główny folder gry w folderze: _HD3_Data/Common wynieś albo usuń pliki typu DEF: Artifact.def i AVA0095.def. To plik podmieniający pierścień życia na teksturę "jedynego pierścienia", co powoduje twój błąd. ;) Poproszę o "pomógł". xD

"Po grze gdy zajrzałem do edytora uśmiałem się nieco gdy zauważyłem, że autor nagminnie kopiował mój pomysł stworzenia w edytorze mapy do Heroes 3" - Słynny AW catchphrase
 
Sario

Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-10-08, 21:10   

Dzięki! :D
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2018-10-20, 11:23   

Mnie parę razy wywaliło, jak przenosiłem arty z HOTA między bohami. Pojawiał się wtedy wdzięczny napis "it should not have happened but it happened!" :< Ktoś tak jeszcze miał?
 
kellavend 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 7
Wysłany: 2018-10-21, 07:34   

Witam

Kilka razy pod rząd spotkałem się dokładnie z tą samą sytuacją na mapie "W dolinie rzeki Daggerwyn" Veracruza. Myślałem, że moi bohaterowie są zwyczajnie przeładowani artefaktami (było ich na prawdę sporo na pewnym etapie gry) i pozamieniałem te słabsze na doświadczenie na ołtarzach; wtedy mi to pomogło i grę dało się normalnie ukończyć.
 
Rakso
Rakso



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 42
Wysłany: 2018-10-21, 10:35   

@Leance @Kellavend
http://heroescommunity.co...12&pagenumber=1

"Po grze gdy zajrzałem do edytora uśmiałem się nieco gdy zauważyłem, że autor nagminnie kopiował mój pomysł stworzenia w edytorze mapy do Heroes 3" - Słynny AW catchphrase
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group