Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Błędy na stronie
Autor Wiadomość
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-07-03, 17:56   

heroes3 napisał/a:
Będąc w dziale głównym download naciskam na nick "dodał" mapę i mi wyskakują wszystkie mapy danego autora. Wchodzę w poczekalnie, klikam na nick tego kto "dodał" i wyskakuje opis "Nie znaleziono map spełniających zadane kryteria."

Bo to dotyczy tylko map autora, które są w głównym dziale. Te wyrzucone do kosza i jeszcze nieocenione nie podlegają temu algorytmowi.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2018-07-03, 21:52   

ma wrażenie że heroes3 jest na tyle inteligenty, że sam sie domyslil jaka jest przyczyna. nie oczekiwal wyjasnien, bo to nie bylo pytanie. to było zgłoszenie błędu. i podpisuje sie pod nim obiema ręcyma i nogyma.

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-07-04, 13:08   

New Year napisał/a:
Bo to dotyczy tylko map autora, które są w głównym dziale.

Zauważyłem, że wyszukuje tylko te z działu głównego. Ale pytanie dlaczego? Imho powinno pokazywać każdą mapę, bo to że coś jest w poczekalni nie oznacza, że jest gorsze, tylko po prostu nie ocenione.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-07-05, 11:56   

heroes3 napisał/a:
Będąc w dziale głównym download naciskam na nick "dodał" mapę i mi wyskakują wszystkie mapy danego autora. Wchodzę w poczekalnie, klikam na nick tego kto "dodał" i wyskakuje opis "Nie znaleziono map spełniających zadane kryteria."

Poprawione. Poprawione zostało tez użycie filtru map, tzn. filtr informuje teraz ile map znaleziono i w jakich dziale (główny/poczekalnia), można też łatwo przełączać się między działami bez konieczności ustawiania filtrów na nowo.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-08-07, 14:03   

Czy tylko mi się wydaje, że łamane oceny (typu 1,5/5) zamieniły się w pełne oceny (typu 1/5). Wydaje mi się, że jednej mapie konkursowej dałem taką łamaną oceną, a wyniku aktualizacji ocena obniżyła się o 0,5. Głowy sobie nie dam uciąć (może źle pamiętam), ale czy ktoś inny też tak miał?

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2018-08-07, 16:44   

Spośród wszystkich recenzji które wystawiłem znalazłem jedną, w której także zaniżyło mi o 0,5 gwiazdki końcową ocenę, także może rzeczywiście jakiś problem wystąpił.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-08-08, 09:36   

New Year napisał/a:
Czy tylko mi się wydaje, że łamane oceny (typu 1,5/5) zamieniły się w pełne oceny (typu 1/5)

Zgadza się, taki problem występował przy edycji oceny konkursowej. Jeśli ocena liczbowa nie była zmieniana, a była to ocena "połówkowa", wtedy system zaokrąglał taką ocenę w dół, np. z 3,5 do 3,0.

Z historii edycji recenzji konkursowych wynika, że 5 użytkowników edytowało swoje recenzje. Do każdego wysłałem wiadomość z informacją o błędzie oraz prośbą o sprawdzenie czy ocena liczbowa się zgadza.

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Uczestników konkursu zapewniam, że problem został naprawiony i nie ma kłopotu z ocenami, nie ma się czym martwić.
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2018-08-24, 06:50   

Ej. Zróbcie coś z tym. Normalnie piszę recenzje, chce dodać a tu nagle się okazuje że mnie po drodze wylogowało i muszę pisać od nowa. To jest wkurwiające, bo wszystko co napisałem przepada. Wydłużcie czas zalogowana o jakieś 10 minut.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-08-24, 14:10   

Clanger napisał/a:
Normalnie piszę recenzje, chce dodać a tu nagle się okazuje że mnie po drodze wylogowało i muszę pisać od nowa.

Póki co zalecam zaznaczyć opcję "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" podczas logowania.
Sprawdzę również co da się zrobić z czasem zalogowania.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-08-24, 23:02   

W dziale download przy wyborze poziomu trudności i kliknięciu szukaj pojawia się dziwna wiadomość, która zaczyna się od Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message...

Pojawia się biały ekran z taką wiadomością i jedyne co możemy zrobić to się cofnąć.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-08-28, 07:56   

New Year napisał/a:
W dziale download przy wyborze poziomu trudności i kliknięciu szukaj pojawia się dziwna wiadomość

Poprawione, dzięki za informację.

[ Dodano: 2018-08-28, 12:50 ]
mbehemot napisał/a:
Póki co zalecam zaznaczyć opcję "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" podczas logowania.
Sprawdzę również co da się zrobić z czasem zalogowania.

Strona wylogowuje automatycznie po 15 minutach bezczynności. Wydłużyłem ten czas do godziny.
 
Huntka
Łowca



Wiek: 40
Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-10-02, 18:15   

Uploadnąłem nowszą wersję mojej mapy, a minimapa widzę wciąż się nie zaktualizowała ;d
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2018-10-27, 13:25   

Na portalu w recenzjach znaki ' i - nie działają, pojawiają się zamiast nich pytajniki. Czy byłaby opcja zrobić możliwość edycji recenzji do map dla zalogowanych użytkowników na stałe?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-10-29, 07:40   

Huntka napisał/a:
Uploadnąłem nowszą wersję mojej mapy, a minimapa widzę wciąż się nie zaktualizowała ;d

Nie zauważyłem tej wiadomości. Strona nie odczytuje zbyt dobrze obiektów na wodzie, więc najprawdopodobniej tutaj brak aktualizacji.

Leance napisał/a:
Na portalu w recenzjach znaki ' i - nie działają, pojawiają się zamiast nich pytajniki. Czy byłaby opcja zrobić możliwość edycji recenzji do map dla zalogowanych użytkowników na stałe?

Możliwość edycji (i ogólniej kilka poprawek w recenzjach) jest już zaplanowana do zrobienia jako "priorytet", będę informował o postępach.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-10-29, 08:52   

Czemu "tapety" znajdują się w "download" zamiast w "galerii"? (na stronie głównej w pasku po lewej) Raczej tam jest ich miejsce, a nie łącznie z mapami!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 9 z 10
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group