Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Heroes III - Gdzie kupić?
Autor Wiadomość
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-07-10, 08:21   Heroes III - Gdzie kupić?

Otrzymałem pytanie od jednego z użytkowników: "Gdzie można kupić Heroes III". Chcę znaleźć pierwszy, lepszy sklep z HEROES OF MIGHT & MAGIC I-IV EXCLUSIVE, patrzę... "Produkt niedostępny", szukam dalej... "Brak towaru w magazynie". Może na Allegro... 3 aukcje, w tym jedna z "nowym" produktem za 100 zł...
Chwilowy problem z dostawą? Wszyscy przypomnieli sobie "trójkę" po Mistrzostwach i wykupili?
Na GOG jest tylko angielska wersja H3.
Gdzie kupić (nie pobierać pirata) Heroes III w polskiej wersji językowej? Oczywiście nie mówimy o HD Edition.

PS. Z ciekawości napisałem do polskiego wydawcy czy jest jakiś problem z dostawami, jak tylko dostanę odpowiedź, zaktualizuję post.
PS2. Może się okazać, że to tylko chwilowa sytuacja i za kilka dni Heroes I-IV znowu będzie do kupienia.
 
misiokles


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-07-11, 21:08   

Heroes 3 (bez HD) jest już nie do kupienia w normalnej dystrybucji od wielu lat. Zostaje tylko wtórny rynek.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-07-11, 21:37   

mbehemot napisał/a:
Gdzie kupić (nie pobierać pirata) Heroes III w polskiej wersji językowej?

A nie można kupić na Gogu, a potem pobrać spolszczenie? Nie mam tej wersji na gogu, ale wiem. że istnieje spolszczenie.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2018-07-12, 06:50   

misiokles napisał/a:
Heroes 3 (bez HD) jest już nie do kupienia w normalnej dystrybucji od wielu lat. Zostaje tylko wtórny rynek

Zgadza się, sama "trójka" nie jest do zdobycia już od kilku lat, ale była jeszcze możliwość zakupienia "pakietu" Heroes 1-4.
New Year napisał/a:
A nie można kupić na Gogu, a potem pobrać spolszczenie?

Można, na Kwasowej Grocie jest temat dotyczący spolszczenia Heroes 3 Complete: http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2153
Z wypowiedzi użytkowników na KG wynika, że spolszczenie działa bez problemu.

Otrzymałem również odpowiedź od wydawcy:
Cytat:
Dobry wieczór,
Dziękujemy z kontakt. Tak jak Pan pisze HEROES OF MIGHT & MAGIC III ani HEROES OF MIGHT & MAGIC I-IV EXCLUSIVE nigdzie już nie można kupić. Ostatnie dostawy tych tytułów mieliśmy ładnych parę lat temu.

Informacje, jakie udało mi się ustalić z wydawcą gry, czyli UBISOFT wyglądają następująco:

W przyszłości, gry na PC nie będą wydawane w formie pudełkowej
Heroes 3 w wersji Complete jest dostępne w wersji cyfrowej na GOGu https://www.gog.com/game/...omplete_edition
ale jest to wersja ENG.

My jako UBISOFT mamy dostępną tylko wersję Heroes 3 HD na Steamie https://store.steampowered.com/app/297000/Heroes_of_Might__Magic_III__HD_Edition/

Pozdrawiam
Marta


Podsumujmy: Jedyna opcja ma ten moment, aby legalnie zdobyć Heroes 3 to zakup na GOGu , a potem ogarnąć spolszczenie wg instrukcji z forum Kwasowej Groty.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group