Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Panic inferno
Autor Wiadomość
Bernard 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-12-08, 16:53   Panic inferno

Witam jestem tu nowy i chciałbym zapytać o template zwany panic L.Pytanie do doświadcoznych graczy ,jaki wynik na tej mapie mozna uznać za dobry?chodzi mi o to mniej wiecej w którym tygodniu dochodzi do fb kiedy zazwyczaj stawiamy diabła ,ile demonow powinno sie miec w 2/1/1?poziom bohatera?Tak z ciekawosci chciałem zapytać bo jestem ciekaw ile mi brakuje do jakiegoś w miare optymalnego poziomu ,mi sie udalo wyfarmic zaledwie troche ponad 100 demonow+ to co mialem w zamku czyli cerbery gogi i chowance to z tym mięsem może by było ze 120-130,diabła niestety w 3 cim tygodniu a to bardzo pozno pewnie.Dodam ze te 2/1/1 to na kompa gralem bo z żywym graczem to pewnie wcześniej do bitwy by doszło,na jebusie efektywne farmienie daje rade zacząc w 1/2/2 ale na panicu przedłuża mi sie zaczynanie farmingu do końca drugiego tygodnia/początku trzeciego
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-12-08, 22:40   

https://www.youtube.com/watch?v=J7wxeibXhLw
https://www.youtube.com/watch?v=F9KBnXPI1W4

Tu masz spoko nagranie z panica. Wybitnie nie siadła mi mapa, ale to już nieważne - obejrzyj grę Chleba. Jest komentarz i tam wszystko jest chyba nieźle wytłumaczone

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2017-12-09, 14:04   

Ja też nie zagrałem jakoś szczególnie zajebiście, gdyż mało razy ogólnie w życiu grałem Panica, a teraz na HotA podszedłem do tego pierwszy raz. Niemniej dzięki za polecenie filmu, Rav. ; ) Komentarza jako-takiego nie ma, ale interakcja z chatem jest i tam można parę rzeczy wyczytać. Zresztą wystarczy po prostu oglądać.
Mimo wszystko wydaje mi się, że po tej mnogości stref pobocznych po każdej ze stron, demonów powinno być ciut więcej. Diabły w drugim tygu powinny być raczej postawione (w pierwszym raczej będzie ciężko - ja na filmie postawiłem w Towerze giganty z cytą, ale diabły to większa inwestycja). Nie musisz ich wcale stawiać, jeżeli uznasz, że nie są ci do niczego potrzebne - mam oczywiście przez to na myśli, że potrzebne do robienia banków z surowcami i stworzeniami. Oczywiście, diabłami się ładnie czyści, ale gramy przede wszystkim tak, by znaleźć środki do tego, aby jak najskuteczniej i jak najmniej problemowo zyskać sporą armię. Diabły w żadnym wypadku nie są do tego konieczne - mało tego, dzięki temu, że ich nie wybudujesz, mógłbyś potencjalnie zaoszczędzić sporo hajsu. Pamiętaj, że ten template nie jest obfity w kasę, a takie porządne zastrzyki gotówki będą tutaj tylko i wyłącznie albo poprzez quest na mapie, albo w mocnym naga banku.
No i na Panicu do 211 raczej byś nie grał. Gdybym się spiął, to fb z Ravem byłoby na początku trzeciego tygodnia. Demon farming się uda, jak najbardziej, no ale znów kwestia tego, jak bardzo logistycznie ogarniasz mapę. I jak bardzo umiesz przedłużać grę, bo to - wbrew pozorom - gdy gra się Infernem, jest to bardzo ważna umiejętność.

Justice will prevail.
 
 
Bernard 

Wiek: 28
Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-12-09, 20:53   

Dzieki wielkie chlopaki za rady i link, na pewno obejrze.Z diablami rzeczywiscie jest sporo racji zeby ich wgl nie stawiać bo zawsze mi mocno pogarszaja ekonomie i nie moge wszystkiego wykupic przez co wolniej eksploruje,zwlaszcza jesli mowicie o fb w 3 cim tygu,wtedy pal licho te 2 diabelki wiecej,no cóż trzeba jeszcze trochę poćwiczyć 😜
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-12-09, 23:01   

Jesteś na dobrej drodze :)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group