Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Mapa podobna do Diablo II : Pan Zniszczenia
Autor Wiadomość
Arivvald

Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-09-10, 15:37   Mapa podobna do Diablo II : Pan Zniszczenia

Czesc, jakis czas temu natrafilem na scenariusz na podstawie Diablo II: Pan Zniszczenia. Aktualnie mapa nie jest dostepna do pobrania natomiast mozemy ogladac poczynania Procjona na YT.

Bardzo podoba mi sie w tej mapie to, ze przeciwnik komputerowy nie rosnie w sile ani nie porusza sie po mapie. Gracz spokojnie moze odkrywac dalsze zakatki mapy bez obawy o to, ze za chwile z mroku wyskoczy jakis cpu na koniu.

Czy znacie takie mapy w ktorych przeciwnicy sa juz porozstawiani po mapie od poczatku i to my musimy do nich dotrzec, to my musimy im dorownac poprzez odkrywanie mapy, zdobywanie zamkow i coraz to wieksza rekrutacje armii? Po prostu nie chce byc popedzany przez stale rosnace armie cpu ktore w kazdej chwili moga mnie zaatakowac.

Dzieki wielkie!
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-09-10, 15:45   

Mapa nie jest możliwa do pobrania, ale to nie znaczy, że nie ma jej ktoś na swoim komputerze.
PS:Usuwam plik skoro jest do pobrania tutaj:
http://www.heroes3.eu/dow...pan-zniszczenia

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
Ostatnio zmieniony przez New Year 2017-10-05, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
Arivvald

Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-09-10, 22:35   

Zobaczylem juz spora czesc tej mapy takze chcialbym sprobowac czegos nowego, czy znacie jakies mapy w podobnym stylu?
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2017-09-10, 23:28   

Kampania Czas Przygody w WoGu, mapa Misja do RoE
 
marcel33


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 22
Wysłany: 2017-09-11, 20:46   

Witam. To ja jestem autorem mapy. Mapa aktualnie jest modyfikowana. Prosiłbym o nieudostępnianie jej wcześniejszych wersji, gdyż, ta, która wyjdzie ostatecznie, myślę, że za kilka dni jest o wiele ciekawsza i lepiej zbalansowana. Cierpliwości jeszcze kilka dni i zamieszczę mapę na Akademii Wojny do pobrania - warto poczekać bo będzie wiele nowości i niespodzianek w porównaniu do wersji, którą ogrywa Procjon na YT. Pozdrawiam
 
ropcio92

Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-26, 11:20   

marcel33 napisał/a:
Witam. To ja jestem autorem mapy. Mapa aktualnie jest modyfikowana. Prosiłbym o nieudostępnianie jej wcześniejszych wersji, gdyż, ta, która wyjdzie ostatecznie, myślę, że za kilka dni jest o wiele ciekawsza i lepiej zbalansowana. Cierpliwości jeszcze kilka dni i zamieszczę mapę na Akademii Wojny do pobrania - warto poczekać bo będzie wiele nowości i niespodzianek w porównaniu do wersji, którą ogrywa Procjon na YT. Pozdrawiam


Jestem bardzo ciekaw finalnej wersji mapy. Czy może ujż wiadomo kiedy pojawi się do pobrania?

Pozdrawiam
 
marcel33


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 22
Wysłany: 2017-09-26, 21:31   

Za kilka dni max powinna być, przed chwilą skończyłem ją przechodzić ostatni raz przed jej wypuszczeniem. Jestem tylko ciekaw ile może trwać jej umieszczenie na Akademii Wojny, bo z tego co kojarzę musi być dopuszczona przez testerów(moderatorów) czy jak im tam...?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-09-26, 21:43   

marcel33 napisał/a:
Za kilka dni max powinna być, przed chwilą skończyłem ją przechodzić ostatni raz przed jej wypuszczeniem. Jestem tylko ciekaw ile może trwać jej umieszczenie na Akademii Wojny, bo z tego co kojarzę musi być dopuszczona przez testerów(moderatorów) czy jak im tam...?

1.Mapa od razu jest umieszczana na AW tylko, że w poczekalni (każdy może ją pobrać, ale nie ma gwarancji).
2.Czas dopuszczenia mapy zależy od tego kiedy mapmoderatorzy będą testować mapę. Może to zająć kilka dni lub tygodni.
2.1.Re-uploady i uploady map z innych stron (znanych) zazwyczaj dostają pozytywne recenzje w dzień max. kilka (chyba, że bardzo dużo zmieniłeś to patrz punkt 2).

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
marcel33


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 22
Wysłany: 2017-09-26, 21:49   

Dzięki za info. Seria Procjona jest dowodem, że mapa jest godna tego serwisu (jest tu bowiem wiele słabszych map). Owszem trochę zmieniłem, ale gwarantuję, że zmiany zostały kilkakrotnie przetestowane przeze mnie i przez zaprzyjaźnionych graczy. Mapa do przejścia, mimo, że będzie kilka momentów, gdzie zwykły gracz (tzn. o przeciętnych lub słabszych umiejętnościach) może mieć poważne problemy i może mu się wydawać, że mapa jest źle zrobiona i nie da się jej ukończyć.
 
As098


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 35
Wysłany: 2020-05-08, 17:35   

Przy okazji Marcel33 odkryłeś ciekawostkę. Gdy bohater Cpu ma ustawione stój w miejscu - to wynajęcie go ponownie w karczmie jest niemożliwe, inaczej jest gdy bohaterowie mają wyłączoną tą opcje i mogą normalnie walczyć.
Pls daj dla palladyna łucznictwo na początku gry lub w chacie wiedźmy to ważna umiejętność.
 
marcel33


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 22
Wysłany: 2020-05-09, 16:50   

Dzięki za sugestię. Myślę, że to dobry pomysł. Myślałem od tym od dawna, ale jakoś nie było okazji. Tymczasem właśnie niedługo planuję wydać bardzo dużą aktualizację 1.14, gdzie to będzie najlepsza okazja do takiej zmiany. Reasumując łucznictwo będzie do upolowania w terenie. Rzeczywiście jest z tym problem bo często trzeba było się napocić by siadło, a jednak to podstawowa umiejętność dla tej mapy. Pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group