Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Pytanie o mapę Wayfarer
Autor Wiadomość
Konsiu

Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-12, 15:28   Pytanie o mapę Wayfarer

Witam Wszystkich:)

Chciałem się spytać o wspomnianą w temacie mapę: czy ktoś przeszedł ją szybciej niż benbird (6-1-7)? Dzisiaj mi się udało w 5-2-5 i nie wiem czy mam się radować czy frustrować na myśl o szukaniu innych strategii...:P Pozdro!
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-08-13, 17:46   

Jest taka osoba(richard chen) przeszła ona ją w 6-1-3 oraz co zadziwiające, xiedu w 123 dni(o ile dobrze pamiętam).I tak szczerze,jak ci się to udało,jeżeli można wiedzieć? :-P
 
Konsiu

Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-13, 20:41   

xiedu w 123 dni?! Cholera, pobił mnie o 1 dzień:( 5-2-5 to 124 dni:/ Jeśli możesz to jakoś potwierdzić tactic to koniecznie napisz, będę musiał dalej kombinować;(

Jak mi się udało? Trochę szczęścia w bitwach z Neelą i Draconem (musiałem wielokrotnie odtwarzać te walki ruch po ruchu aby moje dżiny rzuciły dobre zaklęcia, aby balista nie rozwaliła murów itp..), a tak to nie wiem co mogę dodać. Krok po kroku walka 3 bohaterami i szukanie sposobu na najszybszy speedrun, benbird zagrał mi na ambicji kiedy przeczytałem o jego 6-1-7 i chciałem spróbować to pobić:) Wiele walk rozegrałem zupełnie inaczej niż On ale gdyby nie Jego wskazówka jak sprawić aby jednostki latające nie wylatywały z murów miasta utknąłbym na pierwszym bastionie... poza tym, w wielu walkach teren nie był taki sam jak opisał, ja nie bawiłem się w map editorze także nie wiem z czego to wynika.

Zapisywałem savy dzień po dniu jak przechodziłem tą mapę także kiedy mówię, że nie używałem kodów mogę potwierdzić;) Zresztą, co to za wyzwanie na kodach...;)
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-08-13, 20:43   

Konsiu, nie wiem czy dobrze zrozumiałeś, ale xiedu to nazwa takiej mapy, nie gracza ;)
O ile Twoje 5/2/5 odnosi się wyłącznie do Wayfka

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Konsiu

Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-13, 20:48   

Dzięki Ravciozo za wyprowadzenie z błędu, oczywiście, że źle zrozumiałem...:D

[ Dodano: 2017-08-13, 21:49 ]
I tak, moje 5-2-5 odnosi się tylko do Wayfarer, nigdy nie grałem xiedu... może kiedyś spróbuję:D
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-08-14, 07:22   

Zachęcam, mapa wygląda arcyciekawie. Aż sam bym ją w odległej przyszłości zagrał ;)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group