Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry :)
Autor Wiadomość
Zwei 



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-01-02, 22:41   Chętni do gry :)

Szukasz przeciwnika do gry? Napisz :)


Ostatnio zmieniony przez Zwei 2017-01-07, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-01-06, 16:51   

Zwei napisał/a:
Szukasz przeciwnika do gry? Napisz :)

Wyjaśni mi ktoś sens tego tematu i tematu "Raporty for-fun"? Coś podobnego jest przypięte w dziale Multiplayer.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-01-07, 17:28   

Ja mogę coś jutro zagrać. Albo kieydś ;)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Mardud 

Wiek: 26
Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-04-02, 17:57   

Witam. Ktoś chętny do gry??
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-30, 15:01   

Witam,
Znam ta grę od lat i dosyć dobrze w nią gram, ostatnio zakupiłem sobie Heroes 3 HD, chetnie bym z kims pograł w ta wersję. Mój nick na steam TRON.
PS.
Potrzebowałbym uruchomić na tej wersji generator map, bo tylko na takich lubię grać, trudno tutaj o oszustwo, nie za bardzo preferuje granie w znane mapy.
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-05-30, 18:33   

Witam, chętnie z kimś zagram! A panie diabłe - wersja na steama jest absolutnei unplayable :D i nikogo na lepszym poziomie chyba nie zainteresowała. HD mod to jest to, a nie HD edition od ubishitu. M. i. przez brakgeneratora.

:dosyc dobrze w nią gram" kisnę, że ludzie psizą tkaie rzeczy mimo, że mają 0 doswiadczenia ligowo turniejowego ^ ^

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-31, 04:04   

Hej, kiedy masz czas na pogranie ? Czyli stare Shadow of death jest wciąż na czasie jeśli chodzi o turnieje ? Ehh powiem szczerze że tyle w to przegrałem że miałem nadzieję że HD będzie nowością i pogra się w coś nowego, liczyłem też na graczy że dorobią do tej wersji jakieś mody. Z tego co piszesz nikt sie tym nie zajmuje szkoda . Ok poszukam czy gdzieś mam SoD.

Jednak podtrzymuje że preferuje tą najnowszą wersję HD. Jest trudniejsza i jest nowa :), i chcę spróbować czegoś nowego, w Sod przegrałem tyle że juz mnie to nie jara. Po za tym jak wspomniałem jest trudniejsza bo nie ma wielu ułatwień a mapki mozna tez zrobić zbalansowane itp. Jak cos to nick na steam TRON.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-05-31, 10:45   

diabeł napisał/a:
Jest trudniejsza i jest nowa

Co.
To jest wersja RoE, czyli absolutna podstawka. Pozmieniali w niej sprity, owszem, ale jeśli dobrze pamiętam, żadnego nowego contentu nie dodali. Zatem w stosunku do SoD, a już zwłaszcza HotA, to jest wersja starsza. Czy jest trudniejsza? Raczej mniej zbalansowana na multi.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-31, 11:06   

Bo to nie miał być nowy kontent, tylko wersja pierwotna czysto HD i nawet mi się zaczyna to podobać, natomiast doskwiera brak generatora najbardziej, same niedoskonałości aż tak nie przeszkadzają, a mało tego zaczyna bardzo podobać mi sie utrudnienie np brak informacji o obrażeniach :
https://youtu.be/91b2hliVkdc
trzeba niestety samemu sobie to w głowie policzyć jak za dawnych starych czasów :), może turnieik jakiś :) ?
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-05-31, 18:07   

Tutaj chyba nikt nie gra w HD edition, Pomijając już brak rmg, brak dodatków, niedobalansowanie etc., do tej wersji nie dograsz HD moda, a to są duże ulepszenia interfejsu, skróty klawiszowe i zwiększone pole widzenia.
diabeł napisał/a:
trzeba niestety samemu sobie to w głowie policzyć jak za dawnych starych czasów :)

Meh, jak znasz wzór, to tylko przedłuża to walkę. Jedyne co cokolwiek tu zmienia, to ewentualny brak informacji o płatnerstwie i ataku u przeciwnika.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-05-31, 19:11   

Istnieje kalkulator obrażeń - czasem nawet takie wyświetlenie ile dany oddział zada jest niewystarczające, kiedy obrażenia innego oddziału decydują o tym, jak ruszyć się oddziałem obecnym.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-31, 20:34   

Ale Wy chyba nieuważnie czytacie forum. Przecież napisałem poradnik w poście obok jak zainstalować mod wraz z generatorem. Oprócz tego okazuje się że dodaje on sporo funkcjonalności których zawsze brakowało w podstawie , proszę sobie zainstalować i sprawdzić. Generator robi predefiniowane mapki pod turnieje.
* HD Edition Random Map Generator integration (if you specify path to a H3 Complete installation, you can get integration of the RMG into HD Edition when you start new game)
* HD Edition Object Re-visit (re-visit objects with space bar like in AB/SoD)
* HD Edition Quick Combat Re-play (press Escape at Quick Combat battle result screen to re-play that battle without Quick Combat)
* HD Edition No Sound Delay (removes delay when e.g entering battles)
* HD Edition Extra Hotkeys (for swapping/moving all artifacts/creatures in hero trade screen)
* HD Edition 60 FPS (increases framerate to 60 FPS)
* HD Edition System Cursor fix (completely replace game's cursor rendering with lag-free system cursor. Ubisoft integrated this fix in Patch 3)
* HD Edition XXL Maps fix. Ability to play non-standard sized maps, e.g XXL 252x252
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-05-31, 21:40   

Praktyka jest taka, żel duzie grają na HD modzie a nie na tym gunwie. Tyle. Chcesz graćz z ludzmi na jakims poziomie (choc pewnie nei wiesz, skoro nei masz zadnego doświadczenia wiec każdy wyga z tobą w 5 minut :D) to graj hd mod. simple!!!!!!

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-31, 22:11   

Jak ty tak grasz jak piszesz to z tobą wygram w 5 sek !
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-05-31, 22:33   

Aha, edytowałeś posta i spodziewałeś się, że ktoś to przeczytał? xD Zresztą te mody nie rozwiązują wszystkich problemów.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group