Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Chcę wrócić, ale nie znam drogi ;]
Autor Wiadomość
pizelott

Dołączył: 16 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-04-16, 12:06   Chcę wrócić, ale nie znam drogi ;]

Wiem, wiem wujek google itd. ale skoro na tym forum są zagorzali fani sagi homm to na pewno wasza pomoc będzie nieoceniona.
Chodzi mi konkretnie o Homm 3 - skąd mogę pobrać/kupić pełną wersje wraz z HD modem, dodatkami, kampaniami etc.

Jakiś czas temu bez zagłębiania się w temat zakupiłem HD edition na steamie i nie muszę chyba tłumaczyć, że się niesamowicie zawiodłem na tym zapewne jak każdy fan heroesów.
Kiedyś posiadałem również wersję "pudełkową" i może bym znalazł gdzieś płytkę w stercie rupieci na strychu tylko problem, w tym że po "upgradzie" komputera, wymieniona została płyta główna i nie mam możliwości podpięcia napędu i po prostu olałem to tym bardziej, że coraz więcej gier jest po prostu w wersji cyfrowej.

Liczę na pomoc, i wierzę w to że o ile mogą być problemy z jej udzieleniem pod tematem to w pw jak najbardziej ;)

P.S nie jestem pewien czy wybrałem odpowiedni dział jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-04-16, 12:38   

pizelott napisał/a:
Liczę na pomoc, i wierzę w to że o ile mogą być problemy z jej udzieleniem pod tematem to w pw jak najbardziej ;)

Heroes 3 na Gogu
Spolszczenie tej wersji heroes 3

Inna możliwość zakupu gry

Jeżeli obie opcje nie odpowiadają to zostaje pobranie gry (nie płacąc za nią) z innych stron.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-04-16, 14:32   

Ło ludzire, bo tak, na pewno jak ktoś napisze to Ziobro osobiściep rzyjdzie do niego do domu i go zapierdoli.... Jebnijcie się w łeb.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
pizelott

Dołączył: 16 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-04-16, 19:30   

Dago Jeśli chodzi ci o moje zdanie, które zacytował New Year to bynajmniej nie były to obawy związane z jakże strasznym piractwem xD tylko być może nie wiesz, ale niektóre fora po prostu nie zezwalają na linkowanie różnych stron tym bardziej tych nieoficjalnych czy freedownload i kasują takie posty, więc jak można się domyślić skasowany post mi w niczym nie pomoże, a prywatna wiadomość i owszem no chyba, że faktycznie nikt nie zna takiego źródła, z któremu mógłbym pobrać wtedy jak najbardziej zrobię przelewik na gogu po świętach.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2017-04-16, 21:02   

jeśli nie potrafisz sam znaleźć pirackiej wersji, a jesteś w stanie wykonać przelew to w czym problem? :|

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group