Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
HOMM3 GE w kampanii 3 nie przenosi bohaterow
Autor Wiadomość
rasgan

Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-04-08, 11:52   HOMM3 GE w kampanii 3 nie przenosi bohaterow

Hej,

gram 3 kampanie w homm3. Misja pierwsza zrobiona na pliku z forum heroes33,exe bo nie działała gra. Mam w tej misji 8 herosów na 7-12 lvl.

Misja 2 dszybko zakończona bo 200tys złota zebrałem raz dwa. Mam tu 3 herosów z poziomem 3-5.

Trzecia misja się zaczyna, wybieram dowolną stronę i mam zawsze 8 herosów z róznymi statami ale nigdy moich z misji.

Wersja gry 3.2 PL złota edycja z neta.

Da się jakoś naprawić sejwy?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-04-08, 20:38   

Jaką trzecią kampanię? Odrodzenia Erathii? Ostrza Armageddonu? Cienia Śmierci? HotA?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-04-08, 20:39   

Ravciozo napisał/a:
Jaką trzecią kampanię?

Chodzi mu o kampanię Wojenny Zamęt. Tylko w tej kampanii zdobywa się złoto a później wybiera stronę.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-04-08, 20:40   

(sejwów na pewno nie da się "naprawić", można za to wgrać czyjeś, zmienić wersję gry...w zależności od kampanii, nie zawsze do nast. scenariusz bohaterowie przechodzą liniowo - czasem gramy co drugi scenariusz innymi bohaterami. Wtedy, jeśli komputer/Ty wykupisz bohatera z poprzedniego scenariusza, to jego 'domostwo' przejdzie)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
rasgan

Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-04-09, 12:42   

Kampania: odrodzenie erathii
Misja 3 z 3 kampanii

W grze pisze, że 8 bohaterów z misji z maksymalnym poziomem 12 przejdzie do następnej misji. Z racji tego, że nie wybrałem bohaterów z 2 misji powinienem mieć moich z pierwszej misji, tak przynajmniej pisze, ale nie mam ich. Komputer też ich nie ma. Gram misję od zera. Jest ciężko ale daję radę.
 
Uhm 
Uhm



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 32
Wysłany: 2017-04-09, 13:03   

Ciężko? Jakie ciężko! RoE jest banalne. Gdy grałem w zbugowaną kampanię RoE, to w każdej misji zaczynało się z bohaterem na pierwszym poziomie i nie było żadnego przechodzenia herosów między scenariuszami :P Najcięższa była zdecydowanie ostatnia misja kampanii "Pieśń dla Ojca" i dopiero po latach ją ukończyłem na tym dodatkowym warunku, a o pierwszych trzech kampaniach - szkoda gadać... Nagrałem nawet speedruna z pierwszej misji wojennego zamętu, zajęła mi całe 3 dni. Na wakacje spróbuję się z resztą, ale już pierwsze przymiarki poczyniłem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group