Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Szukam mapy
Autor Wiadomość
Gellu 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 39
Wysłany: 2017-04-01, 17:37   Szukam mapy

Szukam mapy w którą grałem +/-2lata temu, nie mam jej nazwy, w plikach pobranych ani w wynikach przez liczne formaty, pamiętam tylko ogólny zarys mapy; do rzeczy.
Mapa była stworzona na 2sojusze: Zamek, Bastion, Forteca(każdym mógł być gracz) vs podziemia (tu nie pamiętam frakcji - było ich 3 lub 4). Nasze alianckie kolory to czerwony (forteca lub bastek), niebieski (bastek lub forteca) oraz brąz zamek. Brązowy gracz startował z Katarzynką, forteca mogła wybrać dracona, a bastek nie mógł Gela, bowiem był on po niedługim czasie do odblokowania z więzienia. Startowaliśmy na południu (brązowy na płd-wsch, forteca na płd-zach a bastek między nimi), zaś wejście do podziemi było na płn/zach. Gra byla bez hoty/woga na 99.99%XL.

Wiem, że to niewiele informacji i nie liczę, że każdy zna na pamięć wszystkie kiedykolwiek stworzone mapy, ale może ktoś pamięta i może podać nazwę (bądź ma wgraną i podeśle plik). Szukalem juz bardzo duzo razy tej mapki na wszystkie mozliwe sposoby bez sukcesu. Bede wdzieczny za jakikolwiek trop. Z gory dzieki za pomoc :)
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-04-01, 17:53   

Ta mapa pasuje najbliżej do tego co opisałeś.
http://www.heroes3.eu/dow...88-wielka-wojna

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Gellu 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 39
Wysłany: 2017-04-01, 19:41   

Dzięki wielkie! Nie wiem jakim cudem przeoczyłem i to na Akademii Wojny...
Jak widać pomyliłem kilka rzeczy w ogólnym zarysie mapy ale jednak udało Ci się znaleźć. Szacun i dzięki jeszcze raz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group