Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2013-06-10, 13:47
the empire of world II
Autor Wiadomość
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-01-02, 15:12   

Jeżeli chcesz zagrać trudną mapę to polecam xiedu a co do tego że żadnej walki nie powtarzałeś poniewarz grałeś wolno bo mieć 45 archaniołów na walkę z bogiem wody to trochę trzeba zbierać.Ja o ile dobrze pamiętam miałem ich 25
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2017-01-02, 16:44   

tactic napisał/a:
Jeżeli chcesz zagrać trudną mapę to polecam xiedu

jest różnica między mapą trudną a taką gdzie trzeba grać dokładnie tak jak autor tej mapy chce :roll: :-)

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-01-02, 17:15   

Zgadzam się że xiedu jest mapą gdzie trzeba robić tak jak autor chciał aby ją przejść ale ta mapa pewnie jest do przejścia dla początkującego ale pod warunkiem ,że umiemy chiński poniewarz pewnie te szlaczki które widzimy w tej mapie to podpowiedzi tylko my ich nie rozumiemy
 
tyranuxus


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 48
Wysłany: 2017-01-02, 17:33   

Begrezen napisał/a:
tactic napisał/a:
Jeżeli chcesz zagrać trudną mapę to polecam xiedu

jest różnica między mapą trudną a taką gdzie trzeba grać dokładnie tak jak autor tej mapy chce :roll: :-)


Zgadzam się z Tobą. Są trudne mapy, gdzie musisz liczyć się z tym, że zwlekając - przyjdą po Ciebie i Cie zabiją. Tutaj raczej nic nam nie grozi.

Po drugie, nie czekałem bezsensownie nawet 1 tury Maximusem. To, że nie znam mapy to jedno, to że chcę zrobić Off-Road rzeczy, które przygotował autor - to drugie. :)
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-01-02, 17:57   

To w takim razie jak wam xiedu nie pasuje to proponuje the lone knight.Ta mapa jest trudna ale nie trzeba w nie robić wszystkiego jak autor karze
 
king_lpk

Wiek: 41
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: 2017-01-02, 21:10   

tyranuxus napisał/a:
jest jednak sporo "off-road" rzeczy, które można pominąć.
to jest najtrudniejsza sprawa dla mnie w mapie. Jestem w martwym punkcie.Nie mogę znaleźć drogi. ZADANIACH ma do pokonania Titan master, dostarczenie Fiolki smoczej krwi (myślę że trzyma ją legion zielonych smoków obok), i strażnik misji na morzu po lewo od LONGBOW. NIE wiem gdzie jest fioletowy namiot i te latarnie na morzu myślę że tam coś jest. proszę pomóżcie

[ Dodano: 2017-01-02, 21:19 ]
tactic napisał/a:
Jeżeli chciałbyś mojej pomocy to odpisz
może wskaż same " niewidoczne " przejścia . Maximusa mam na 46 poziomie, Xerona wróciłem się żeby z nudów zlać , nie potrafię odnaleźć drogi
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-01-02, 22:22   

przejście jest po lewej od magicznej studni i.Aby dalej przejść trzeba użyć spaceru po wodzie ale wcześniej trzeba przejść przez źródło

[ Dodano: 2017-01-02, 22:30 ]
A co do tego ,że fiolkę trzymają smoki to jest to nieprawda.Smoki bronią tylko tej korony.Te smoki na tym etapie gry możesz już pokonać przy taktyce pole siłowe ,1 strzelec,wóz z amunicją i szybka jednostka 1-heksowa np arcydiabeł(opcjonalnie taktyka bierzemy coś szybszego od zielonych smoków,pole w pierwszej turze a w drugie albo haste albo modlitwa zależy czy mamy magie powietrza czy tylko magię wody,jeżeli mamy obie powietrza jeżeli żadną to gramy mapę od nowa,i w trzeciej znowu pole tylko należy pamiętać aby strzelec miał wtedy większą lub równą szybkość od smoka bo inaczej wtopa)
 
king_lpk

Wiek: 41
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: 2017-01-03, 22:32   

[quote="tactic"]
przejście jest po lewej od magicznej studni i.Aby dalej przejść trzeba użyć spaceru po wodzie ale wcześniej trzeba przejść przez źródło oczywiście dzięki , dwa zamki necro moje Merlin zabity ( na przeklętej ziemi= baty, ale otworzyłem mu czerwoną furtkę i wygrana bez straty jednostki) co dalej?
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-01-04, 07:16   

o ile dobrze pamiętam teraz powinieneś pójść ukrytym przejściem które jest po lewej od unknown.A i tak z czystej ciekawości w którym miesiącu gry jesteś?Bo pokonanie Merlina na tym etapie jest niemożliwe ponieważ mamy wtedy za mało wojska.Autor mówi nam że musimy wziąć kilka archaniołów,pójść po klucznik,dać się zaatakować Merlinowi,uciec i wykupić się w Kings Castle.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group