Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Oferuję testing specyficznej mapy
Autor Wiadomość
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-12-30, 11:30   Oferuję testing specyficznej mapy

Zdaje mi się, że był już kiedyś taki temat, chyba o nowych "Imigrantów" chodziło, ale no cóż, opcja "szukaj" nie znajduje, ja też nie, więc zakładam temat.

Pracuję aktualnie nad dwoma mapami - "zwykłą" i tą "specyficzną". Specyficzna, żeby dużo nie zdradzać, ma rozmiar H+U (XXL+U), na razie sporo mapy to woda, a podziemia są w większości puste, ale dalej, na przejście tego odcinka, który jest gotowy, potrzebujemy z 4 miesięcy. Trochę ma wspólnego z mapami typu hardcore - szczególnie początek, gdzie każdy zasób i punkt expa jest na wagę złota: braknie Ci jeden drewna? - graj od nowa. Oczywiście testerowi wszystkie tego typu smaczki wypunktuję, żeby nie musiał przechodzić początku 20 razy, co by bardzo odstraszało. W ogóle, zanim wypuszczę pełną wersję, napiszę tabliczkę z gościem przy niej, gdzie byłyby wszystkie tego typu rzeczy wypisane, żeby nikt nie wpadł. W mapie mamy ogólnie startową "strefę", z której jest kilka wyjść, z każdej następnej również od jednego do kilku wyjść, a ich otwieranie nie jest możliwe równocześnie. Do pewnego momentu musimy podążać ścieżką fabularną, a dopiero potem będziemy mieli kilka opcji do wyboru. Tawerny/karczmy wyłączone, następnych bohów dostajemy z więzień. Po kilku "strefach" tylko dla gracza, wchodzimy na kontynenty wroga, gdzie już jest nieco większa dowolność.

Niby nic, ale grać już w zasadzie można, kilka miesięcy to powinno zająć, tylko na razie brak jakiegoś solidnego zakończenia, co zdradza, że mapa jest w budowie. Jeden test nie zajmuje jakoś bardzo dużo, więc jeśli ktoś chciałby pomóc, to zapraszam :D

(HotA)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Maxin17


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 64
Wysłany: 2016-12-30, 12:29   

W wolnej chwili z przyjemnością przetestowałbym coś ambitnego, bo w ostatnim czasie wciągających map pojawia się jak na lekarstwo. Sam tworzę mapę typu XL i wiem jak nużące są testy własnego dzieła, mi też przydałby się tester ale z związku z tym, że mapę przygotowuje na kolejnego MapMakera boję się, że mogłoby to łamać punkt regulaminu.

Podsumowując zgłaszam się na ochotnika.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-12-30, 12:46   

Ok, to idzie do Ciebie priv, a jak ktoś również chce testować, to niech pisze

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2016-12-30, 12:51   

Ja też z wielką chęcią prztestowałbym twoją mapę.Bardzo lubie grać takie mapy i z wielką chęcią zagrałbym równierz w twoją mapę
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-12-30, 13:33   

Cytat:
Zdaje mi się, że był już kiedyś taki temat, chyba o nowych "Imigrantów" chodziło, ale no cóż, opcja "szukaj" nie znajduje, ja też nie, więc zakładam temat.

Jest to jeden z pierwszych tematów od góry w dziale Grupa Testerów. Osobiście uważam też, że ten temat by się tam nadawał ale mniejsza z tym.

Zadam jedno pytanie: Jaki poziom trudności ma mieć twoja mapa? Szczególnie chodzi mi o siłę AI.

Mapę przetestuję co mi szkodzi.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-12-30, 14:54   

Wyślę zaraz wam wszystkim privy, na razie temat wstrzymuję, więcej osób nie jest potrzebne.
@New Year, ah, faktycznie, Grupa Testerów, nie wiedziałem, że jest taki dział, nigdy nie zjeżdżam niżej niż ten ogólny dział "Heroes 3". Jakby jakiś mode to zobaczył, to proszę o przesunięcie
Aha, i kontaktujcie się ze mną na GG - 54756704

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-12-30, 16:23   

jakby się jakieś miejsce zwolniło, albo jeszcze by ktoś był potrzebny, to również jestem chętny =]

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
tyranuxus


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 48
Wysłany: 2016-12-30, 19:59   

Rówież ciekawi mnie, co tam wymyśliłeś ^^ :P
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group