Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "Igranie z ogniem"
Autor Wiadomość
Attre 

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2010-08-21, 13:47   

Mam problem z trzecią misją tej kampanii.Mianowicie,gdy misja się ładuje wyskakuje mi błąd i wywala mnie do windowsa.Przeinstalowałem gre i nadal to samo.Co robić? :(
 
kijana89 



Wiek: 35
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-04-29, 00:36   

Witam wszystkich na tym forum, w Heroes III gram od początku istnienia tej pięknej gry, niestety tylko z kompem, ponieważ ciężko mi wygospodarować parę godzinek pod rząd na granie w sieci. To mój pierwszy post :-)
Ale do rzeczy: ja 3 misję przeszedłem w jakieś 2-3 miechy, stosując następującą taktykę: dałem Adrienne jakieś 30 ulepszonych ważek, żeby szybko chodziła po mapie i miała pierwszy ruch. Następnie jeździłem po nekromantach, przywołując żywiołaki. Oczywiście uważałem, żeby żaden trup nie leżał na trupie oślizgów, żeby ich potem wskrzesić. W tej taktyce trzeba też uważać, żeby żywiołaki nie wykańczały wroga z kontry, tylko "normalnym" atakiem, bo inaczej nie zdążymy wskrzesić ważek (w momencie, kiedy żywiołki mają zadać ostateczny cios, wskrzeszamy ważki, uderzamy i wychodzimy z każdej bitwy bez strat). Miasta i bohaterów lokalizowałem oczywiście aurą artefaktów i zasobami ziemi na ekspercie, stąd takie tempo. Jedyny problem może być z maną, ale po odpowiednim przypakowaniu w poprzednich misjach nie powinno być kłopotów. Wskrzeszenie i żywiołaki raczej trafią się w gildii w poprzednich misjach...
W całej kampanii szczególnie ważne są umiejętności Adrienne: bez ziemi, powietrza i logi też pewnie bym się męczył 10 miechów w 3 misji... jeśli w ogóle bym ją przeszedł.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
 
vanqyard

Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-30, 13:49   

Może komuś się przyda, zamieszczam ile jest siedlisk każdego z potworów w misji:

Kwatery Gnolli: 41
Kwatery Jaszczuroludzi: 29
Kwatery Ważek: 27
Kwatery Bazyliszków: 18
Kwatery Gorgon: 12
Kwatery Wiwern: 2
Kwatery Hydr: 7

Kwatery Żywiołaków Wody: 5
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-12-30, 17:01   

ładny odkop :lol:
trochę smiechłem, jak czytałem te posty i te genialne sposoby na przejście kampanii...
do przejścia wystarczy mieć magiczny portal i tyle, żadnej filozofii tu nie ma ;o normalnie sie przechodzi jak każdą inną kampanię ;_;

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-12-30, 17:12   

vanqyard napisał/a:
Może komuś się przyda, zamieszczam ile jest siedlisk każdego z potworów w misji:

Zawsze mnie zastanawia komu się to przyda. Jeżeli nie wygrałeś to oznacza, że pominąłeś jakieś siedlisko. Spis ile tego jest niewiele ci tutaj pomoże.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group