Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Chętni do pomocy przy moderowaniu AW / pisaniu newsów
Autor Wiadomość
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2016-11-22, 10:50   Chętni do pomocy przy moderowaniu AW / pisaniu newsów

Akademia Wojny działa nieprzerwanie od 10 lat. Zapewne większość z was nie pamięta początków, niektórzy są tu może od zaledwie kilku miesięcy. Wiele osób pomagało przy tworzeniu całego portalu i forum, padło wiele sugestii/propozycji co można ulepszyć. Jak sami dostrzegacie wiele propozycji stoi w miejscu - niestety nie jestem już w stanie samodzielnie prowadzić portalu. Brakuje czasu nawet na przygotowanie newsów na stronie głównej.

Dlatego zwracam się do każdego z pytaniem - Czy masz chęci, czas i możliwości, aby pomóc w dalszym rozwoju całego portalu? Na forum moderatorzy działają bardzo sprawnie, za co im gorąco dziękuję. Niestety sam portal stoi nieruszony od wielu lat (nie licząc działu z mapami i newsów pisanych dość sporadycznie).

Kto i w czym mógłby pomóc:
1. Przede wszystkim pisanie newsów na stronie głównej - co jakiś czas pojawiają się informacje o modyfikacjach/dodatkach do H3, być może info o jakiś turniejach,
2. Aktualizacja istniejących treści - wiele było napisanych w 2006 roku i nie zostały zmienione do tej pory.
3. Dodanie nowych treści - brakuje jakichkolwiek informacji o różnych modyfikacjach/dodatkach, a jak wiemy jest ich sporo.

Niestety portal nie działa na żadnym CMS-ie, dlatego do edycji treści konieczna jest znajomość podstaw programowania - jestem gotowy udostępnić cały kod portalu zainteresowanym (i oczywiście zaufanym) osobom.

Jeśli ktoś chciałby pomóc, a nie zna się kompletnie na kodowaniu, zawsze może coś napisać i wysłać do mnie na maila, postaram się jak najszybciej opublikować przesłany materiał.

Zapytasz "a co ja z tego będę miał?"
Niestety nie mogę zaoferować żadnego zarobku. Co prawda na portalu jest kilka reklam, ale całość przeznaczam na utrzymanie strony (domena/serwer) oraz nagrody w MasterAW / MapMakerAW
Jedyna zapłata to satysfakcja w tworzeniu czegoś dla innych.

Nie oczekuję wielkiego zaangażowania, być może ktoś miałby ochotę i czas napisać coś od czasu do czasu, to już by było bardzo wiele. Nie oczekuję też żadnych deklaracji/postanowień - może jutro, a może za miesiąc dostaniesz natchnienia, aby coś napisać i podzielić się tym z innymi.

Nie traktujcie tej wiadomości jako pożegnania czy odejścia - nadal zamierzam prowadzić całą stronę i organizować MapMakerAW, jeśli tylko czas pozwoli będę starał się wprowadzać poprawki i nowe funkcje. Z waszą pomocą może się to dziać szybciej :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group