Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-29, 21:07   

Mikus napisał/a:
Dokładnie tak, Real dostaje jakieś 1.5k biletów. Zawsze zostaje sektor gospodarzy i nie obnoszenie się z barwami :-D


...i ryzyko wpierdolu jak zboczysz z Mostu Poniatowskiego wracając z meczu. Nie zapominajcie, że stadion Legii nie jest zbyt duży ( w porównaniu do Campo Nuevo czy Bernabeu ), a zainteresowanie meczem spore...w końcu cebulandia czekała na to 20 lat. Zmierzam do tego, że o bilety będzie bardzo trudno nawet gdybyś udawał fana wojskowych.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-08-30, 04:22   

Spoko, już się w ogóle nie nastawiam, zobaczę jak będą wyglądały opcje, nie uda się to się nie uda. Swoją drogą teraz są te imienne bilety i kupując od koników i tak nie mamy gwarancji, że na mecz wejdziemy.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2016-09-19, 23:09   

https://www.youtube.com/watch?v=8q0yV6Z7lE8
O meczu legii z borussią

 
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-20, 07:40   

Skwer,
Ta przeróbka jest świetna :lol: Z Borussia obstawiałem 5-8:0. Ze Sportingiem obstawiam 0-4. Jeżeli Real przyjedzie najsilniejszym składem i przy pustych trybunach będzie 8-10:0. A Legia ma jeszcze ciężkie wyjazdy na Signal Iduna i Bernabeu...20 lat czekać na lige mistrzów i wypowiadać się w tonacji, że najważniejszy jest mecz z Zagłębiem w lidze...bez komentarza. To z pewnością nie koniec ich kompromitacji w tej edycji lm. Jak to pisał kiedyś w felietonie GW Rafał Stec: "tu nie pomoże tandem trenerski Capello-Mourinho".
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-20, 16:29   

Podejrzewam, że po meczu z Borussią nikt już nie wyjdzie na nich najmocniejszym składem :-P Wszyscy będą starali się nie forsować tempa i oszczędzić graczy chociaż może to zadziałać dwojako, zmiennicy też będą chcieli się pokazać i nastrzelać ile się da.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2016-09-20, 23:13   

Volkor napisał/a:
tu nie pomoże tandem trenerski Capello-Mourinho

Tak naprawdę zarząd ponosi taką samą odpowiedzialność jak trener. Niestety jedną z wielu i najważniejszą funkcją trenera jest rola kozła, po to aby ci wyżej mogli łatwiej trzymać się stołków.

 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-11-13, 13:07   

Nasz mecz z Rumunią bardzo podbił humor. Gol Grosika 9/10. A W E S O M E

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3177
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2016-11-13, 20:08   

Polska w ogóle wygląda bardzo dobrze. Mam nadzieję, że dostaniemy się na mundial, i zagramy tam na miarę naszych możliwości (czyli coś jak Walia na euro). Oczywiście nie ma co przesadzać z hurraoptymizmem, ale jeżeli kiedykolwiek mamy na poważnie liczyć się w światowej piłce, to właśnie tylko z takim założeniem żeby wygrywać turnieje. Wiem, że to tylko mecz z Rumunią, która jest w dołku od jakiś 20 lat, ale to było pewne zwycięstwo, nad zespołem który w całej historii ewidentnie nam nie leżał.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-22, 09:53   

Więcej tu Panów niż Pań więc pytam głównie Panów jak typujecie jutrzejsze El Classico? Ja stawiam na remis ze wskazaniem na Real ( coś w stylu 1-1, 2-1), bo Królewscy grają u siebie...nie zdziwię się jednak gdy Barca wygra 3:0 XD po recitalu Paulinho, Gryzonia i Messiego.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 184 z 184
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group