Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Bohater zakrywający mapę mgła.
Autor Wiadomość
lukasz87o

Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-09-05, 10:18   Bohater zakrywający mapę mgła.

Witam. Po kilku latach przerwy ponownie podchodzę do HIII. Posiadam oryginalne dodatki (AB oraz SoD). Pamiętam, że gdy kiedyś grałem, mój przeciwnik (komputer) posiadał bohatera, który w chwili gdy się poruszał po mapie, zostawiał za sobą czarną smugę (tworzył mgłę podobnej do tej jaka powstaje po wybudowaniu Całunu Ciemności w Nekropolii). Owa smuga była szerokości max 2-3 pół. Nie wiem czy to kwestia konkretnego herosa czy też może jakiegoś artefaktu. Nie pamiętam również poziomu trudności, ale na pewno nie grałam na "Łatwy" oraz "Normalny". Próbuję te zagadkę rozwiązać. Czy ktoś pomoże?
 
The Judas Kiss 
Maci3k


Wiek: 35
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: Opatów, Lublin
Wysłany: 2016-09-05, 10:45   

Z tego co pamietam bohater nazywa się Nagash i występuje w dodatku WoG. Jesli się mylę, to mnie poprawcie;)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2016-09-05, 12:43   

The Judas Kiss, dokładnie, Nagash z tą umiejętnością jest tylko w WoG-u. Była tam też również opcja, po której każdy bohater odwiedzający całun ciemności na mapie przygody zostawia po sobie taką 'smugę'
 
lukasz87o

Dołączył: 05 Wrz 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-09-05, 13:47   

Dziękuje. Widocznie kiedyś musiałem mieć tego WoG'a i pewnie dla tego skojarzyłem. Co prawda byłem prawie pewny, że to musiało być w którymś z oficjalnych dodatków.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group