Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Komu można podesłać Crash-Log?
Autor Wiadomość
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-06-14, 12:27   Komu można podesłać Crash-Log?

Witam
Po raz (na szczęście dopiero) drugi, podczas użytkowania HD-Mod, pojawił mi się Crash-Log i niestety wczytywanie save'ów, ani cofanie się o parę tur nic nie dało. Udało mi się zapisać w txt crash-log. Czy jest tu ktoś, komu mogę podesłać txt, żeby to ogarniał, rozszyfrował i podpowiedział mi co jest źle?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-06-14, 19:57   

Critical error, crash_log.txt was generated, fatal run-time error?
Polecam reinstall, niby nic, a działa. Nie, nie umiem go rozszyfrować, ale miałem swojego czasu spore problemy z błędem 'BAD FOOD!' i kopiowanie gry, a następnie granie na kopii pozwalało z tydzień ugrać bez errorów.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-07-18, 13:14   

Ravciozo napisał/a:
Polecam reinstall, niby nic, a działa.

Niestety, reinstall i wgranie najnowszej wersji HD-Mod nie pomogło :-? Wciąż mam problem z konkursową mapą "Wojna Sześciu Królestw". Chyba będę musiał ją sobie darować, a szkoda bo fajnie się zapowiadała.
W każdym razie czekam na kolejne propozycje rozwiązania problemu.
 
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2016-07-18, 16:41   

Nie wiem czy to pomoże jednak u mnie zadziałało. Najpierw sprawdź na którym graczu się crashuje. Potem wczytaj grę-> multiplayer-> dla 6 graczy jakieś tam nicki podajesz -> ładujesz grę i puszczasz jedną kolejkę wszystkimi graczami. Następnie zapisujesz w kolejnej kolejce w momencie gdy będzie tura gracza którym grałeś. Po zapisie przechodzisz do menu i wczytujesz dla pojedynczego gracza swoją grę, co prawda jesteś jedną turę w plecy ale crash znika. :-)
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-07-26, 21:07   

@Michael, Twoja rada działa tylko połowicznie. Owszem, udało mi się przejść kolejkę Twoim sposobem, grałem sobie dalej, niestety kilka tur później crash się powtórzył :-( I tak co kilka kolejek musiałem powtarzać Twój sposób, żeby znowu pograć sobie kilka tur. Niestety zaczęło mnie to zbyt irytować, żeby dokończyć mapę.
Także dzięki za radę, może komuś się przyda, ale w moim konkretnym przypadku nie pomogło.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group