Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poszukuje mapy
Autor Wiadomość
Tur

Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-28, 23:02   Poszukuje mapy

Witam serdecznie.

Szukałem zbiorczego wątku gdzie ludzie szukają map, niestety takiego nie znalazłem więc zdecydowałem się stworzyć osobny temat.

Mianowicie. Po paru dobrych latach przerwy powróciłem do gry HoMM3 i chciałem uzupełnić braki w posiadanych mapach. Niestety jednej z map nie mogę nigdzie odnaleźć i liczę po cichu na to, że może któryś z forumowiczów posiada ją w swojej kolekcji. Nie była to jakaś cudowna i wyjątkowa mapa, lecz te parę lat temu, grało mi się na niej bardzo przyjemnie. Postaram się ją jakoś opisać:

Tytuł - miałem wrażenie, że mapa ta miała nazwę "Armagedon War", ale spędzając szmat czasu na szukaniu jej i mizernych poszukiwaniach, mam wrażenie, że niekoniecznie się ona tak nazywała.

Rozmiar mapy - L

Liczba graczy - 8. Haczyk jest tu jednak taki, że była to mapa z sojuszami(ta mapa nie miała wersji bez sojuszy). Sojusze były 4, i były z góry ustalone - Nekropolia i Lochy, Inferno i Bastion, Forteca i Zamek oraz Twierdza i Cytadela.
Każdy gracz miał swój wydzielony teren na którym były wszystkie kopalnie, jeden neutralny zamek(adekwatny do frakcji na terenie którego jest i zawsze broniony przez zielone smoki), komplet budynków wzmacniających, plus wydzielony teren z dużą ilością surowców, złota i z "silnym" artefaktem, bronionym przez losową jednostkę 7 poziomu.
Dodatkowo pamiętam, że po środku mapy, w miejscu gdzie z czterech stron można było wejść na teren danego zespołu, stał neutralny zamek na bagnistym terenie. Jeśli któryś z graczy chciał dostać się na ten teren musiał się zmierzyć z góry ustalonym oddziałem, bodaj 30 czarnych smoków.
Dodam jeszcze, że żeby sojusznik A dotarł na teren sojusznika B, musiał zmierzyć się z losową jednostką poziomu 5.

Tak jak wspomniałem, mapa wyjątkowa jakoś to nie była, ale spędziłem przy niej sporo czasu i może jednak ocalała w czyich zbiorach.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!
 
Słowian 

Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-10, 20:59   poszukuję mapy

Witam wszystkich wielbicieli Heroes 3.
Poszukuję mapy. Wielkość XL, startowe miasto Twierdza plus bohater z przydzielonymi wszystkimi umiejętnościami. Ogólnie cała fabuła kręciła się wokół Twierdzy: powrót bohatera i zjednoczenie wszystkich klanów pod jego sztandarem. Z tego co pamiętam zaczynało się od lewej krawędzi ekranu, co tydzień dostawało się wsparcie w postaci surowców i jednostek. Duża ilość miast typu Twierdza do przejęcia.
Jeśli ktoś grał w taki scenariusz proszę o nazwę mapki.
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2016-03-10, 21:09   

Władca Wojny - The Lord of War autorstwa Gwhenwyfar'a moim zdaniem idealnie odpowiada opisowi.
 
 
Słowian 

Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-10, 21:20   

Tak, to jest ta mapka. Już pobrana, zaraz odpalam.
Cez pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group