Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe rozdziały Wojny żywiołów i KONKURS na okładkę!
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2015-02-10, 11:45   

Okładka przypomina mi blastoisa. :lol:
Były ładniejsze projekty wg. mnie, ale to twój wybór.

"W świecie, którym rządzą dwa żywioły, Ogień i Woda, rodzi się nowa siła. (...)
Rodzą się kolejne wielkie siły, a to wszystko, to dopiero początek..."


Opis jest zły. 2x Jest użyte słowo siła, a można było to napisać inaczej. To bardzo razi w oczy, więc to mnie już zniechęca do czytania.
Samej treści nie oceniam - może przeczytam darmowe rozdziały i napisze tutaj, co sądzę.

Mam nadzieję, że te "Wielkie Siły" to nie jest jedyny "wabik" na czytelników i będą tam również dobrze napisane postacie, interesująca fabuła i ciekawe wątki poboczne.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2015-02-10, 18:28   

po "wg" nie dajemy kropki, także stopuj z tym poprawianiem :-D
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-02-10, 19:30   

Przecież już Tarnoob stworzył coś podobnego - "Żeby słoma z butów nie wystawała" czy jakoś tak.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2015-02-10, 19:56   

Cytat:

po "wg" nie dajemy kropki, także stopuj z tym poprawianiem :-D


W tym przypadku przyzwyczajenie było silniejsze, niż wiedza. :<

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
M. Podbielski 



Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 13
Wysłany: 2015-02-21, 23:51   

moje-ukochane-czytadelka napisał/a:

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana fantastyki.
...
autor cały czas utrzymywał mnie w napięciu i ciekawości
...
Nie mogę się doczekać kiedy znów przeniosę się do tego świata

Pełna recenzja dostępna na moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html

[ Dodano: 2015-03-16, 13:05 ]
zapiski-okularnicy.pl napisał/a:

to książka, która pobudziła moją wyobraźnię i ciekawość. Najchętniej od razu sięgnęłabym po kolejną część.
...
Jestem pod dużym wrażeniem tej lektury. Nie spodziewałam się, że aż tak mnie wciągnie.
...
mogę polecić wszystkim fanom tego gatunku

Pełna recenzja dostępna na www.zapiski-okularnicy.pl...ny-zywioow.html

Zapraszam na fanpage serii "Wojny Żywiołów"
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2015-03-16, 14:11   

Wysyłasz im te książki, czy sami kupują i recenzują?
 
M. Podbielski 



Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 13
Wysłany: 2015-03-21, 00:06   

Różnie. 6 miałem przeznaczonych na rozesłanie. Rozesłałem 5. Nie pojawiło się jeszcze część recenzji, których się spodziewam. Odmówiłem jednej osobie, bo oczekiwała wynagrodzenia za recenzję, a w mojej opinii to już podchodzi pod artykuł sponsorowany i nie pochwalam tego. Mogę dostarczyć materiał do testów, ale wyniki muszą być niezależne.

[ Dodano: 2015-03-21, 00:09 ]
Globster na lubimyczytac.pl napisał/a:

jest tu bezwzględność spotykana u Martina, ogromny wielowymiarowy świat i mnogość wątków ala Erikson, czy też dokładne opisy batalistyczne kojarzące mi się z Forgotten Realms.
...
Czytając miałem często nieodpartą pokusę przekartkowania części stron aby zobaczyć co stanie się z moim ulubionym bohaterem.
...
książkę mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim fanom gatunku

Pełna opinia dostępna na lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707

Zapraszam na fanpage serii "Wojny Żywiołów"
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2015-03-28, 13:32   

Tak z czystej ciekawości - ile empik zamówił książek? Byłem ostatnio, chciałem przeczytać jakiś fragment, ale nie było.

M. Podbielski napisał/a:
Odmówiłem jednej osobie, bo oczekiwała wynagrodzenia za recenzję, a w mojej opinii to już podchodzi pod artykuł sponsorowany i nie pochwalam tego.
Wysłałeś książkę i ta osoba jeszcze chciała kasę? Co za ludzie.

Jeszcze tylko dodam, że bardzo propsuję podejście Nie robię tego dla zarobku.
 
M. Podbielski 



Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 13
Wysłany: 2015-06-14, 00:16   

Książka nie jest dostępna w salonach Empiku - nie wyraziłem zgody na stawiane warunki. Coś ma Empik.com - nie jestem w stanie podać szczegółów, bo sprzedażą zajmuje się dystrybutor, ale wiem, że ma, bo kontaktowałem się, aby zdementować pewne perfidne kłamstwo opublikowane w internecie na temat mojej pozycji (ludzka nienawiść nie zna granic).

Co do ostatniego komentarza - co mogę powiedzieć... Mam z czego żyć, daje to jednocześnie dużo wolnego czasu, a uwielbiam fantasy i samo pisanie jest niesamowitą przygodą :)
Oczywiście chcę, aby inwestycja co najmniej się zwróciła - nie będę się tu kreował na Matkę Teresę z Kalkuty. Czas zwrócić się nie musi - jest super :) Finansów wolałbym nie stracić. Tyle w zakresie priorytetów.

A przy okazji dla zainteresowanych poezja autora serii fantasy "Wojny żywiołów"

Miłej lektury :)

[ Dodano: 2015-08-28, 21:32 ]
I kolejna recenzja:
subiektywny blog napisał/a:

napięcie nie opada, akcja toczy się wartko
...
"Wojny żywiołów" to dobra książka, wciągnie nie tylko fanów fantastyki, ale i każdego czytelnika, który lubi się na chwilę oderwać od rzeczywistości

Pełna opinia dostępna na subiektywinie.blogspot.com/2015/08/wojny-zywioow-przebidzenie-ziemi.html


A dla zainteresowanych: Wywiad z autorem serii fantasy "Wojny żywiołów".
Miłej lektury i zachęcam do polubienia i udostępniania, jeśli się spodobał. Przyciski już tam są ;)

[ Dodano: 2015-09-14, 01:32 ]
Kolejne 2 recenzje:
in-corner-with-book napisał/a:

Akcja jest bardzo ciekawa
...
Nie ma tu miejsca na nudę - na każdej stronie znajdziemy wiele ciekawych wydarzeń płynących wartkim tempem.
...
autor wiele razy zaskakiwał
...
Jest to powieść zdecydowanie warta uwagi.
Pełna recenzja dostępna na in-corner-with-book.blogspot.com/2015/09/173-wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html


kasiek-mysli napisał/a:

fabuła brzmi po prostu świetnie!
...
powieść o dynamicznej, wciągającej fabule. Szybko czytelnik wkręca się w akcję, jest ciekawy dalszych wydarzeń.
...
Osobiście jestem bardzo ciekawa kolejnych powieści autora, a tę książkę gorąco wam polecam!
Pełna recenzja dostępna na kasiek-mysli.blogspot.com/2015/09/wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html

Zapraszam na fanpage serii "Wojny Żywiołów"
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-09-14, 10:45   

Też znalazłem recenzję:

"Wojny żywiołów – Przebudzenie Ziemi: Udręczeni. Już sam tytuł napawa mnie bólem głowy. Jedyne co pamiętam po przeczytaniu to: coś o żywiołach. Nie wiem jaki cel jest w aż takim rozbudowanym tytule, ale zazwyczaj maksymalnie dwa człony wystarczają. Okładka jest dość raczej mało ciekawa, choć odwzorowuje to, co dzieje się w książce, a to już zaleta.

Na wstępie proponuję autorowi zmienić redakcję i korektę, ponieważ Pani Dorota Sępień-Góra nie wywiązała się ze swej roli należycie. Tekst jest najeżony błędami, także ortograficznymi interpunkcyjnymi i literówkami, nie mówiąc o większych związanych z nagminnymi powtórzeniami, niezrozumiałymi zdaniami, czy niewłaściwymi podmiotami. A ja nie jestem wyjątkowo spostrzegawczym czytelnikiem, zapewne ktoś dociekliwy znalazłby ich znacznie więcej. "


Szczerze mówiąc nie za wiele tych opinii w internecie, raczej przewijają się w kółko te same. Chyba sprzedaż nie idzie za dobrze skoro latasz po forach cytując recenzje i dodatkowo komentujesz te złe (nie wnikam już czy gość kłamał).

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
M. Podbielski 



Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 13
Wysłany: 2015-09-22, 00:38   

To nie jest recenzja, tylko opinia obrażonego człowieka robiącego na mnie prywatną wendettę, za to że zwróciłem mu uwagę, że rozpowszechnia kłamstwo, a do tego wiedząc, że jest to kłamstwo (chodzi o pewien link).
Co więcej człowiek ten nie przeczytał nawet książki (mimo że wielokrotnie pisze że tak, to na koniec stwierdza, że nie kupi jej żeby przeczytać), więc z recenzją książki to nie ma nic wspólnego. Zainteresowanych szczegółami odsyłam na forum Anduina.pl, gdzie użytkownik o pseudonimie Osek wyprodukował ten paszkwil, mszcząc się na mnie za swoją urażoną dumę (skopiował to też na lubimyczytać.pl, ale kto ciekawy, niech bije do źródła, bo tam o tym dyskusja).

Co do recenzji to tu podałem wszystkie recenzje bloggerów, poza jedną o której sama bloggerka wypowiedziała się, że to nie jest recenzja tylko opinia. A w końcu to jest autorka, więc co się będę kłócić. Ogólnie strzela tam fajrewerkami i jednocześnie gasi wszystko ciągle dwoma wyrażeniami: redakcja i korekta. Jak jesteś ciekawy to podeślę linka.

Co do komentowania - utrzymuję wiele swoich wątków na forach dyskusyjnych i w nich dyskutuję :) A jak pewnie rozumiesz w moim interesie jest zdementować kłamstwo jeśli do takiego dochodzi. Tak jak np. w tym co cytujesz - gościu w pierwszym akapicie twierdzi, że przeczytał książkę, A w ostatnim sam pisze, że nie... A mimo to wyprodukował obszerny paszkwil. No żenada ;) No, ale jak już wspominałem, tutaj chodzi o osobiste porachunki, więc rozum odchodzi ;)

[ Dodano: 2016-07-12, 23:09 ]
Wydanie poprawione już w sprzedaży.
Po szczegóły zapraszam na fanpage serii "Wojny żywiołów".


Zapraszam na fanpage serii "Wojny Żywiołów"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group