Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Filmy z gry - robienie banków, dwelli i inne schematyczne wa
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-02-08, 19:51   Filmy z gry

Temat poświęcony graczom poszukującym wiedzy tajemnej o Heroes 3 uwiecznionej na filmach.
Każdy może wkleić tu link do swojego/czyjegoś filmu w który jego zdaniem jest edukujący i trik zawarty w nim może się przysłużyć graczom niedoświadczonym jak i tym pro.

Wszystkie linki będę zamieszczał w tym poście. Do każdego linku dodam krótki opis (czego dotyczy film, nick udostępniającego etc.).

Maretti0 - kanał jednego z najlepszych graczy na świecie. Polecam obejrzenie gry fortecą.

Skwer - pokaz walki ulepszonymi Alpami (np. 34 Alpy vs. Smocza Utopia - średnia)

Strong - kilka połączony filmików z map balance i balance pc2 prezentujących grę Twierdzą (postaram poprawić jakość i dodać coś ciekawszego np. z jebusa - tylko to już zagram z kompem, bo sam nie gram na up wilkow na mapach typu jebus)

Forteca 1/1/3 vs Skarbiec Krasnoludów (150).

Twierdza 1 tydzień vs Banki

Ostatnio zmieniony przez Skwer 2013-02-10, 00:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2013-03-05, 16:07   

mam pytanie - czy da się jeszcze znaleźć jakiś pełny filmik z gry (coś takiego jak "c111" i następne, tower jebus 111 i następne, kypa 111 i następne)? bo poza tymi trzema nic innego nei widziałem takiego, a to chyba najbardziej uczące filmiki. Wiem, ja to bym chciał wszystko na tacy. :P

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-05, 18:34   

Na pewno jest możliwość oglądania gier na żywo - niektórzy gracze udostępniają swoje mecze.

 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2013-03-05, 20:09   

O, to ciekawe. A gdzie to można obejrzeć? Bo o ile dla mne - obecnei wielkiego fana jebusów i od kołyski fana fortecy ten film tower jebus był troszkę jak spełnienie marzeń i chyba co neico nawet mnei nauczył (za łśaby jestem żeby wszystko zrozumieć i dużo się nauczyć, ale co neico na pewno) to wiadomo, jeden filmik to mało, chciałoby się pooglądać więcej takich. Tym bardziej, że na tamtym jakimś trafem Maretti miał pod asmym nosem siedlisko nag, od zajęcia którego w czwartej turze zaczął już sensowną grę (z mojej perspektywy nooba). Także fajnie byłoby się chociażby dowiedzieć, co sie robi jak takie coś nei leży pod smaym nosem. I paru innych rzeczy :-)
No, nawet jak to oftop to przynajmniej długi.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Quargoh 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 87
Skąd: BP
Wysłany: 2013-03-05, 20:15   

yarzapp jakiś czas temu wrzucił na forum link z rozgrywkami: http://www.heroes3.eu/for...ighlight=#72839

 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2013-03-05, 21:35   

Dziękuję :-)

[ Dodano: 2013-10-12, 15:49 ]
Witam. Czy istnieje gdzieś/ma ktoś/itd jakieś jeszcze filmiki dotyczące walk Towerem? Czy proszę o zbyt wiele i powinienem się ukorzyć przed faktem, że noobem jestem i w pro się nie obrócę tak samo, jak przed słownikiem?

[ Dodano: 2014-01-18, 15:07 ]
Dawno nie spamowałem.
Nadal nie ogarniam jak towerem (głównie mówię o pc2m) robić banki. W zasadzie żadnego nie potrafię zrobić w pierwszym tyg - bo kryptę tak, ale nie na terenie necro, a inne... po prostu nie mam pojęcia jak. Odpowiedź, jaką zwykle dostaję to: "to się robi w drugim tygodniu"... Ok, możliwe że tak, ale dla mnie to nie jest odpowiedź de facto żadna, bo w drugim również nie potrafię jakoś skutecznie robić banków. Mała meduzarnia samymi nagami tak, ale już na średniej zdarzy mi się nagę stracić, więc wiem, że pewnie bierze się tam całą armię... Ale do licha jak? Inne banki to też problem (no poza najmniejszą krasnalarnią, ale to też nie jest dla mnie jakaś mega łatwa walka). Nagarni nawet małych w ogóle nie robię bo nie mam pojęcia... Litości, pomocy, help me good people :D
P.S. Mam nadzieję że udało mi się nie popełnić tym razem błędów.

[ Dodano: 2014-02-17, 19:41 ]
buuu nikt nie pisze :C

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2014-07-23, 14:17   

Dago,
Widziałem jeszcze Jebus Tower 1/1/2 1/1/3 i 1/1/4, ale więcej nie.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2015-01-31, 12:44   

Heroes of Might and Magic III: A Tactical Fight

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tilogour 2016-01-19, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2015-06-03, 08:54   

Starzy wyjadacze HoM&M3 na pewno znają, ale podrzucę dla nowych, którzy chcieliby schemat przejścia hirołsów
Na razie oglądam wątek SoD, kampanię z Gem, skoro gościu ma wyniki, to chyba warto się przyjrzeć, nawet z ciekawości
uwaga, link to spoiler pokazujący kampanie i mapy do nich! Jak ktoś nie chce wiedzieć, co go czeka na mapie kampanii, to niech nie ogląda :mrgreen:

Spoiler:
--- Pokaż ---

https://www.youtube.com/user/martindzurenko

i np. do SoD
https://www.youtube.com/p...wstM4KxmCVCr397


*mam nadzieję, że do dobrego wątku to wrzuciłem :roll:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group