Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Necro czy Zamek? Które lepsze?

Sandra - 2008-12-25, 22:32
:
rany, ale szczęściara...
paweł napisał/a:
ze Zamkiem da się mapę przejść o wiele szybciej...

jesteś pewien? nawet jeśli, to Necro jest o niebo ładniejsze (hmm... właśnie w Necro niezwykle podoba mi się niebo (w innych zamkach też (nie w wszystkich)), lepsze niż w Zamku) więc lepsza jest estetyka gry :lol:
Rozpierd - 2008-12-26, 11:28
:
Ja grałem niedawno w "Klucz do zwycięstwa" na 200% byłem czerwonym graczem. Gram zwykle cytadelą a on grał nekro i miał Isrę. Te szkielety mnie do grobu wprowadziły. Jak miałem pokonać 1200 szkieletów i resztę armii czyli 1 populacja jak miałem tylko 2 całą populację armii.
A już nie miał parę razy zamku swojego ;). Nekro jest dużo lepsze niż zamek napewno. Na tej mapie dopiero wygrałem na 160%. Nie jestem ekspertem w tej grze i mam tylko wersję podstawową , czyli nasz Restoration of Erathia.
Paweł - 2008-12-26, 13:41
:
Koleś ja zawsze gram przeciwko Cytadeli albo Nekropoli i nigdy nie miałem problemu, a ja gram Infernem.
stasek93 - 2008-12-26, 14:05
:
Nekro najlatwiej jest pokonac Zamkiem, Lochem, Twierdza i Forteca. Miedzy innymi dlatego, ze te miasta maja potezne jednostki strzelajace. A najgorzej jest bic sie z Nekro, kiedy gramy: Cytadela, Infernem...... Legion szkieletow da sie pokonac, ale tylko tak: Potezne czary + potezne jednostki strzelajace.
Rozpierd - 2008-12-26, 14:25
:
No wiecie :-) nie jestem ekspertem w tej grze. Gram tylko 4 lata ze przerwami. Jak ktoś umię grać Cytadelą to można być "niepokonanym" ! . Jak ktoś znowu nie umie grać Cytadelą a np: umie grać Zamkiem to dużo nie zdziała. :-| Moi bohowie nie mieli nawet mądrości a mogłem wybrać np: dyplomacja albo mądrość to biorę to dyplomacje. Logistyka albo mądrość to wezmę nauczę boha logistyki. Jednak Nekropolis ma wadę - jednostki nie mają morale ani szczęścia. To ma plusy i minusy np: idziesz do grobu wojownika bez obawy o morale :-D
Tak jak napisał poprzednik , że trzeba mieć silne czary i jednostki strzelające na legion szkieletów / kościeji. A jak któs nie ma nic z tego to już nie ma szans wygrać co??
Paweł - 2008-12-26, 14:33
:
Rozpierd napisał/a:
szczęścia

Morali to prawda nie ma w Nekro, ale szczęście jest...
stasek93 - 2008-12-26, 18:04
:
Rozpierd, - oczywiscie, ze ma szanse wygrac, ale straty tez bedzie miec duuuuuzo wieksze.
Skwer - 2008-12-29, 20:51
:
jak garcze zamkiemi nekro będą grać tak samo dobrze to nie ma wątpliwości że przegra nekro...

szkielet - z uwagi na nekromancję dostanie więcej punktów niż inni ale to pierwszy poziom..
10/6

zombi - nadaje się tylko do zamiany w szkielety
3/8

zjawa - najsłabsza jednostka 3 poziomu
2/10

alpa - nic dodać nic ująć
13/13

lisz - dobry ale do pięt nie dorasta np. rokowi
14/17

władca mroku :)
22/22

smok cienia - padaka jednym słowem (na postarzanie nie ma co u niego liczyć gdyż nie jest to częste zjawisko)
10/30




zamek
halabardnik - stay najlepsze na swój poziom... jak ktoś tu jest mocny to on albo centaur
6/6

kusznik - może i słaby ale przydatny w zamku prawie tak jak elfy w bastionie (na początku)
5/8

gryf królewski - bez uzasadnienia
10/10

krzyżowiec - poezja po prostu, ajk dla mnie to pod niego i czempina to nic nie podejdzie, śmierć na miejscu, przydatniejszy niż alpa
13/13


kapłan - hehe dużo słabszy od lisza nie powiedziałem że lisz jest dobry :P
10/17

czempion - 20 dam z uwagi na to żebyście się nie czepiali że nekro tak słabo wypadło
20/22

archanioł - mówcie co chcecie ale nie ma sobie równych i wskrzesza, zdecydowanie w każdej armii jest przydatny... wskrzesz i dostanie ponad normę punkty? nie bo nie chcę tak druzgotać nekro :P
30/30

podsumujmy..
Nekro: 74
Zamek: 94
wyniki mówią same za siebie :P
i nie bronicie się tu nekromacją bo ona wam na większości map nic nie da i topiero po wielu wygranych (WYGRANYCH) bitwach coś zdziałecie z tymi szkieletami ale najpierw je wygrajcie tym co macie.. a co macie? :lol:
Malekith - 2008-12-29, 20:57
:
To zadam takie pytanie: ile szkieletów według tego zestawienia uzbiera nekro i kiedy przewidujesz bitwę?
Skwer - 2008-12-29, 21:05
:
Malekith napisał/a:
To zadam takie pytanie: ile szkieletów według tego zestawienia uzbiera nekro i kiedy przewidujesz bitwę?

3 miechy... a nawet 1,5 miecha na M gdy na mapie walczycie w pojedynku we 2.. nie masz gdzie nawet nekromacji używać... a jak jeszcze będą mocne jednostki w okół to padłeś na całej linii bo nawet nie3 masz czym armii rozruszać :P
Malekith - 2008-12-29, 21:08
:
Myślałem o jakiejś L, albo XL, bo na M to jakieś dna musiałyby grać, żeby dojść do up 7 lvl i żeby gra trwała 1,5 miecha...
Paweł - 2008-12-29, 21:31
:
Malekith napisał/a:
Myślałem o jakiejś L, albo XL, bo na M to jakieś dna musiałyby grać, żeby dojść do up 7 lvl i żeby gra trwała 1,5 miecha...

Znam, mapę "M", której nie przeszedł byś przez nawet 3 miechy, bo jest to nie możliwe. Ośmiu graczy z podziemiami cały czas jesteś najeżdżany przez wroga, a na dodatek przy mieście masz teleporty, które działają tylko w jedna stronę tzn. przeciwnik może do ciebie przyjść, a ty do niego nie. Na poziomie 200% mapy nie da się przejść, bo komp ma na start 1500 złota i może Cie prawie odrazo zniszczyć kiedy ty złota praktycznie nie masz...
Malekith - 2008-12-29, 21:43
:
Ale skwer pisał o PvP 1 na 1, a nie z kompami...
Paweł - 2008-12-29, 21:45
:
Malekith napisał/a:
Ale skwer pisał o PvP 1 na 1, a nie z kompami...

Mój błąd :oops: Ostatnio jestem trochę wyniszczony :lol:
Ale i tak z tymi szkieletami to przesada...
Sandra - 2008-12-29, 22:35
:
paweł napisał/a:
Ostatnio jestem trochę wyniszczony

może jesteś zmęczony? ;-)

ja i tak stawiam na Necro...