Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Magiczny staw - Wasze opinie

czorbok - 2009-09-24, 18:04
:
Zazwyczaj go stawiam dosyc szybko, ale musza byc spelnione warunki:
1. spora mapa / dluga rozgrywka
2. brak wazniejszych 'wydatkow'
3. brak kopalni kazdego rodzaju. ale to juz nie koniecznie, bo nawet jak mam po 1 kopalni to niektorych surowcow moze czasem zabraknac, a targ nie zawsze sie oplaca.

ogolnie uważam to za przydatny budynek. a przy dlugich rozgrywkach bez kopalni czyni cuda :)
stasek93 - 2009-09-24, 19:09
:
Grajac Bastionem, ktory pochlania tony Krysztalow, Magiczny Staw juz nie raz uratowal mi tylek, jak mi bieda (brak krysztalow) do oczu zajrzala ;-) .
Sauron - 2009-11-10, 14:45
:
Magiczny Staw często pomaga,np. jak gram Bastionem to Kryształy cenne może mi zrobić :lol: Moja ocena 8/10
silverfrog - 2009-11-11, 01:22
:
Sauron napisał/a:
Magiczny Staw często pomaga,np. jak gram Bastionem to Kryształy cenne może mi zrobić :lol:

Podobnie jak: siarkę, rtęć i klejnot, wszystkiego raptem kilka sztuk raz na tydzień. :lol:
Zwykle stawiam go jak nie mam co robić z kasą. Choć czasem te parę sztuk może się przydać, to zwykle potrzebujemy ich przecież znacznie więcej! Ale jeśli zdarza się przejąć bastion w którym rzeczona struktura już jest to nie narzekam. :mrgreen:
SebaSan1981 - 2009-11-21, 22:23
:
Mimo że przydatny to wolę go postawic później. W sumie to też zależy od scenariusza ale nie jest on priorytetem na pierwszy tydzień rozbudowy. Czasem nawet nie jest na drugi...
zny - 2009-11-22, 19:56
:
Stawiam staw, jeżeli nie stać mnie (i widzę, że w ciągu najbliższych 3 dni nie będzie mnie stać) na żaden inny sensowny budynek...
W późniejszym etapie gry lubię (zwłaszcza przy kilku bastionach) tę potęgę gospodarczą: magazyn + staw + skarbiec, to jest taki smaczek z grania tymi naturowatymi zamkami.
FeestQ - 2009-12-11, 19:38
:
Staw to naprawdę dobry budynek. Dla graczy, dla których zaopatrzenie jest sprawą życia i śmierci, produkowane dobra mogą albo być zbawieniem, albo niczym. Chodzi tu o to, że raz zrobione przez staw surowce przydają się nam niczym nigdy (gdy brakuje nam jakiejś kopalni), a raz niewiele nam dają (gdy staw dostarczy to, czego mamy pod dostatkiem).
Leance - 2009-12-11, 19:47
:
Z mojego doświadczenia to najczęściej występuje opcja nr 2. Nawet jeśli da kilka przydatnych surków, to jest ich zbyt mało, by zdziałać coś więcej.