Akademia Wojny - forum

Jednostki - Najlepsza jednostka neutralna

Mariusz - 2010-07-04, 16:43
:
Zagłosowałem na Czarodzieja, ponieważ temat jest, która jednostka jest najbardziej praktyczna, a Czarodziej taki właśnie jest. Ma mocny atak, obronę, szybkość, wytrzymałość w porównaniu ze Strzelcem, który też jest bardzo dobry, ale nie wiem czemu uważacie, że lepszy od Czarodzieja :-o . Czarodziej ma lepsze staty, rzuca czary grupowe i nie ma ograniczeń. Strzelec jest o wiele słabszy (przykładowo wytrzymałością 30 do 15), a jego jedynym plusem, że ma każdy strzał efektowny, a przecież wystarczy posiadać Złoty Łuk i już Czarodziej rządi ! ;-)
Mariusz - 2010-07-04, 17:23
:
Masz rację. Ale chodzi mi o to, że Czarodziej oprócz tego, że jest lepszy, to jeszcze może posiadać plusa od Strzelców, czyli Efektywny strzał na każdą odległość.

PS.
Heh, implozja za mocna... :-P
Akolita - 2010-07-04, 17:26
:
Mariusz napisał/a:
Heh, implozja za mocna

Implozja, zależy w którym momencie gry.Jeśli mamy talent magiczny i inteligencję- implozja będzie zadawała dużo większe obrażenia. Na początek jest chyba 500.Poza tym trzeba się do niej dokopać ( 5 lv gildii). :-P
Mariusz - 2010-07-04, 17:40
:
Osobiście wolę Łańcuch piorunów, ale Implozja też się przyda na jednego stworka. Mamy jeszcze Armagedon, którego lepiej bez Ostrza nie używać :-)
The Shadow - 2010-07-04, 17:55
:
Mariusz napisał/a:
Zagłosowałem na Czarodzieja, ponieważ temat jest, która jednostka jest najbardziej praktyczna, a Czarodziej taki właśnie jest. Ma mocny atak, obronę, szybkość, wytrzymałość w porównaniu ze Strzelcem, który też jest bardzo dobry, ale nie wiem czemu uważacie, że lepszy od Czarodzieja . Czarodziej ma lepsze staty, rzuca czary grupowe i nie ma ograniczeń. Strzelec jest o wiele słabszy (przykładowo wytrzymałością 30 do 15), a jego jedynym plusem, że ma każdy strzał efektowny, a przecież wystarczy posiadać Złoty Łuk i już Czarodziej rządzi!

Tak mi się wydaje, że Strzelcy są nieco na niższym poziomie, po za tym są tańsze, nie trzeba czyścić ich templa, a czarodziejów tak (9 sztuk podajże), po za tym, jak nie trafisz na złoty łuk, to co zrobisz? W pierwszych dniach warto się zaopatrzyć w tą jednostkę, bo pomimo nieliczności, potrafią dużo zdziałać.
Maszkarra - 2010-07-04, 18:15
:
Akolita napisał/a:
Jeśli mamy talent magiczny i inteligencję- implozja będzie zadawała dużo większe obrażenia.

Talent magiczny, zgadzam się. Ale skąd u diaska pomysł z inteligencją? Powiedziałbym raczej magię ziemi na expercie.
Leance - 2010-07-04, 21:58
:
Mariusz napisał/a:
Czarodziej oprócz tego, że jest lepszy, to jeszcze może posiadać plusa od Strzelców, czyli Efektywny strzał na każdą odległość.

A ja mam tytanów, również bez kar za odległość... Kto pierwszy leży?

Mariusz napisał/a:
Osobiście wolę Łańcuch piorunów,

Spróbuj wyskoczyć z łańcuchem piorunów na złote smoki, 3k szkielów, czy 500 demonów...