Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Zamek vs Cytadela

Michał3103 - 2008-12-19, 12:12
:
paweł napisał/a:
Do Cytadeli trzeba mieć talent"
Raczej nie talent tylko podejście, inne niż w Zamku czy Lochach. Specyficzne.
paweł napisał/a:
Tak samo sprawdzają się w przypadku Inferno,
Inferna nie lubie i tyle, nie wykluczam, że można nim dobrze grać. Na pewno gra się nim trudniej niż Zamkiem.
paweł napisał/a:
Ale tego nie da się tak stwierdzić. Hydra może jest i najprzydatniejsza w Cytadeli, a nie w innym zamku. Wyobraź sobie Hydrę w Lochach albo bastionie, wtedy ta hydra by tylko przygwożdżała własną armię..
To wiem. Argument nie dla mnie, bo ja z zasady nie mieszam armii. Najprzydatniejsza i najlepsza to podobne określenia. W armii Cytadeli wolę mieć Hydrę niż np. Czarnego Smoka. Hydrą więcej zrobię.

Szybkość i dwie ekstra umiejętności. Tak. Ważka jest lepsza od Cerbera.
stasek93 - 2008-12-19, 14:17
:
Czy lepsza to nie jestem na 100% pewien (ale moze....?), ale na pewno Smocza Wazka jest bardziej ptaktyczna i przydatniejsza, bo zazwyczaj to ona bedzie pierwsza atakowala, i po zaatakowaniu wroga, od razu go oslabia, i rozprasza dobre czary, pod ktorych jest wplywem.
Paweł - 2008-12-19, 14:29
:
stasek93 napisał/a:
Czy lepsza to nie jestem na 100% pewien (ale moze....?), ale na pewno Smocza Wazka jest bardziej ptaktyczna i przydatniejsza, bo zazwyczaj to ona bedzie pierwsza atakowala, i po zaatakowaniu wroga, od razu go oslabia, i rozprasza dobre czary, pod ktorych jest wplywem.



Identycznie możemy porównać Hydrę chaosu z Arcydiabłem^^^
Xeno - 2008-12-19, 19:23
:
Inferno nie jest najgorszym miastem w grze,ma swoja specyfikę,tak jak cytadela.Tak jak paweł powiedział"trzeba umieć ją opanować"
Michał3103 - 2008-12-19, 23:51
:
paweł napisał/a:
Identycznie możemy porównać Hydrę chaosu z Arcydiabłem^^^
Po stokroć wolę Hydrę. Może gdyby były w tych samych cenach byłoby inaczej. Ale ten Arcy-koleś i jego siedlisko są mocno przeszacowane.