Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Cytka vs Bastion

Malekith - 2009-03-25, 20:37
:
Cytat:
Granie po to by tylko wygrać i mieć wyższe miejsce w jakimś idiotycznym rankingu to jak dla mnie jest trochę pogięte.

To tylko kilka osób z anielskookim na czele :-)
Xenofex napisał/a:
Gdzie radocha,wyluzowanie i wczucie się w klimat gry?Ligowcy o tym zapomnieli i grają na pałe.

I tu się mylisz...
Paweł - 2009-03-25, 20:48
:
Malekith napisał/a:
I tu się mylisz...

Ale naprawdę grając w jakąś grę z 5 lat to klimat staje się niewyczuwalny. Oddał bym wiele, żeby grać w Heroes 3 z taką satysfakcją jak kiedyś..
Xeno - 2009-03-25, 20:52
:
Ja gram w Stronghold Crusader od dnia jej premiery w Polsce i wyczuwam klimat cały czas,podobnie jest z Heroes 3 tylko gram troche krócej.
Paweł - 2009-03-25, 20:54
:
A dlaczego grasz mniej?- Bo już nie odczuwasz "takiego klimatu jak na początku".
Malekith - 2009-03-25, 21:02
:
Bo tak właśnie jest, jak się gra tylko z kompem :P
Gra online jest 100x lepsza, ponieważ grasz z kimś kto MYŚLI, a nie z tępą maszyną. Walka z kompem jest nudna, bo znasz jego zagrywki na wylot, dzieli armię, żałośnie rozwija hirków itd.
altaeir - 2009-03-25, 21:18
:
Ja kiedyś pograłem około 2 lat w heroes,gra mi się znudziła.Potem 1,5 roku przerwy i postanowiłem wrócic do tej pięknej gry i poszukać kogoś do gry online.To prawda żywy gracz zawsze może czymś zaskoczyć.
Skwer - 2009-03-26, 19:04
:
Cytat:
Bo tak właśnie jest, jak się gra tylko z kompem :P
Gra online jest 100x lepsza, ponieważ grasz z kimś kto MYŚLI, a nie z tępą maszyną. Walka z kompem jest nudna, bo znasz jego zagrywki na wylot, dzieli armię, żałośnie rozwija hirków itd.

a co ty się czepiasz gry online - TO JEST FORUM O HEROES A NIE O GRZE ONLINE!!!

PS. Jesteś sztywny jak kij od szczotki.
Malekith - 2009-03-26, 20:41
:
Ale online to część herosa i ty tego nie zmienisz :P
A czytałeś poprzedni post pawła? Najpierw tłuczesz kompa - po xxx gier zaczyna ci się to nudzić. I właśnie online to takie odkrywanie h3 na nowo, bo jest większym wyzwaniem (jakby grać np. na 10 kompów, a nie 7).
Paweł - 2009-03-27, 06:56
:
Malekith, to jest tylko zwiększenie poziomu trudności w przypadku kiedy gra się z dobrym graczem. Mi się wydaje, że granie w heroes maniacko przez neta to jest coś podobnego do gry w CS, gdzie 80% graczy jest uzależnionych^^
Malekith - 2009-03-27, 14:23
:
Ale kto tak gra? Masa ludzi godzi h3 z pracą, rodziną, szkołą itd. i wcale nie są jakimiś maniakami. To raczej rzadkie przypadki.
Zefir - 2009-03-28, 20:35
:
Przerywajac offtop

Cytadela nie ma szans :P
Łojzicku - 2009-03-28, 20:44
:
Bo?
altaeir - 2009-03-28, 20:46
:
Zefir napisał/a:
Przerywajac offtop

Cytadela nie ma szans :P


??????
Może napiszesz jakiś argument?Mam do ciebie pytanie czy grasz w lidze pod nickiem zefir1066(na PLH),lub zefir2007(na WoH)?Jeśli tak,to ciekawe czy mnie jeszcze pamiętasz :-) całkiem przyjemnie się grało,poza małymi mankamentami.
Xeno - 2009-03-28, 21:52
:
Zefir ja osobiście do ciebie nic nie mam,ale najpierw naucz się grać,potem pograj cytadelą i wtedy sądź,a tego twojego posta to niech nasz "pawił" usunie.
Majer - 2009-05-04, 14:17
:
Ja już za dużo nie gram, lecz jak gram to on-line nie widze już sensu grać z kompem nie ma satysfakcji wygranej. Niech HoTa wyjdzie lub VCMI + jakiś mod z zamkiem nowym to może od nowa zaczne się bawić. Ale faktem jest po co nowe zamki jak starymi nia wszystkimi się nie gra. Słowa Moses'a ale i tak czekam na innowacje albo jakiś templ. bardziej poopularny niż RB PC2, tak są Jebusy, Blockbuster i tak dalej ale jakoś śrdnio mi przypasowały.