Akademia Wojny - forum

Konkurs Kolegium Magii - Magia starożytnych budowniczych.

Paweł - 2008-04-18, 15:31
: Temat postu: Magia starożytnych budowniczych.
Magia starożytnych budowniczych zawiera potężne zaklęcia które powstały w wyniku skrzyżowania innych czarów.Oto niektóre czary:
Poziom pierwszy:
-Sopel lodu-obrażenia podstawowe 20 wymagana mana/2 (magia lodu)
-Ognisty pocisk-obrażenia podstawowe 30 wymagana mana/4 (magia ognia piekielnego)

Poziom drugi:
-Uderzenie wiatru-obrażenia podstawowe 30 atak na cztery pola kwadratowe mana/8 (Magia wiatru)
-Sen -przeciwnik przez pięć tur nie będzie mógł wykonać ruchu przy jednym punkcie mocy każdy następny punkt mocy przedłuża o jedną turę mana/10(Magia wiatru)
-Całkowita regeneracja-Zwraca jednostce wszystkie punkty życia mana/0 (czar dostępny kiedy gracz ma w posiadaniu artefakt o nazwie Pierścień boskich mocy) (Magia magmy)
-Telekineza- bohater na polu bitwy może przesuwać przeszkody w dowolne miejsce mana/1 (Magia magmy)
Urok- oddziały bohatera otrzymują bonus morali mana/2 (Magia lodu)
-Kontrola-wszystkie jednostki atakujące na odległość nie mogą przez dwie tury strzelać jedyne co im pozostaję to walka wręcz mana/ 5 (magia ognia piekielnego)
-Odnowienie ruchu -te zaklęcie pozwala bohaterowi na naładowanie sobie wszystkich punktów ruchu.Niestety można użyć go tylko raz w tygodniu mana /18 (magia magmy)
-Portal ognia-pozwala bohaterowi podczas walki przyzwać se jednostki z najbliższego garnizonu lub je odesłać do najbliższego miasta mana/15 (magia ognia piekielnego)

Poziom trzeci:
-Piorun kulisty-podstawowe obrażenia 70 mana /15 (Magia wiatru)
-Budowanie przeszkody na polu walki -pozwala graczowi na stworzenie wielkiej palisady na polu walki mana/20 (Magia wiatru)
-Dłoń mocy-Leczy oddziały własne z negatywnych zaklęć i powoduję że wszystkie jednostki wroga przestają być pod wpływem czarów pozytywnych mana/5(magia wiatru)
Anonymous - 2008-04-18, 16:22
:
Eee... Nie przekonałeś mnie. W większości wziąłeś istniejące już czary, zmieniając tylko ich nazwę. Wszystko dosyć mało oryginalne. I co to ma wspólnego z budowniczymi? Kiedy zobaczyłem ten tytuł spodziewałem się czegoś ściśle związanego z obiektami na mapie przygody i miastami. O co chozi?
Paweł - 2008-04-18, 16:28
:
Ale to tylko początek nie miałem czasu żeby wszystko od razu napisać.Wieczorem dopisze więcej.
Majer - 2008-04-18, 20:48
:
jak dla mnie troche porazka a czar "Sen" To juz wogole za 10 many unieruchomic przeciwnika na 5 tur lol Jedyny udany czar to z tym odnowieinem ruchu tez chcialem cos podobnego ale dam ze dodaje ruchu :)
Paweł - 2008-04-18, 20:56
:
Majer napisał/a:
jak dla mnie troche porazka a czar "Sen" To juz wogole za 10 many unieruchomic przeciwnika na 5 tur lol Jedyny udany czar to z tym odnowieinem ruchu tez chcialem cos podobnego ale dam ze dodaje ruchu :)


Pięć tur przy jednym punkcie mocy każdy następny przedłuża o jedną turę!!!
Anonymous - 2008-04-19, 11:47
:
Teraz już powiem otwarcie: lipa. Piszesz bezładnie, nie wiadomo o co i chodzi. Naucz się polskiego, to pogadamy. Po jaki wzór hafciarski na siłę wymyślasz całą masę innych rodzajów magii? Magia magmy, magia ognia piekielnego, magia lodu, magia wiatru, etc.
O co w tym chodzi i jaki to ma sens? Po prostu nawtykałeś w tego posta wszystko co Ci się wpadło w miejsce, gdzie powinieneś mieć mózgowie. Ba, to nawet nie są twoje pomysły - praktycznie wszystko to istniejące już czary, którym tylko pozmieniałeś nazwy i pododawałeś bajery,
Cytat:
żeby było fajnie i wieeelkie bum. Go go, power rangers!"

Paweł - 2008-04-19, 13:28
:
Tarnum napisał/a:
Teraz już powiem otwarcie: lipa. Piszesz bezładnie, nie wiadomo o co i chodzi. Naucz się polskiego, to pogadamy. Po jaki wzór hafciarski na siłę wymyślasz całą masę innych rodzajów magii? Magia magmy, magia ognia piekielnego, magia lodu, magia wiatru, etc.
O co w tym chodzi i jaki to ma sens? Po prostu nawtykałeś w tego posta wszystko co Ci się wpadło w miejsce, gdzie powinieneś mieć mózgowie. Ba, to nawet nie są twoje pomysły - praktycznie wszystko to istniejące już czary, którym tylko pozmieniałeś nazwy i pododawałeś bajery,
Cytat:
żeby było fajnie i wieeelkie bum. Go go, power rangers!"


No i co mnie obchodzi twoja opinia...
Jeżeli ci się nie podoba to nie patrz na te czary, albo usuń cały mój powyższy post z czarami... może dopiero wtedy przestano łapać cię ataki.
Po prostu cię nie rozumiem... nie wiem co ci chodzi po głowie, ale mam wrażenie że obawiasz się konkurencji... i tyle!!!
Lord Kloszardes - 2008-04-19, 15:46
:
może po prostu to ty masz zamknięte oczy i nie przyjmujesz nawet najsłuszniejszej krytyki? Postaram się pokojowo: O co chodzi z tymi magiami magmy, ognia piekielnego itp.? I czemu ta magia nazywa się Magią starożytnych budowniczy a na razie ma ok. 2 czary związane z obiektami? Aha, i takie pytanie jeszcze: nie umiałeś wymyślić czegoś nowego, czy po prostu ci się nie chciało?
Majer - 2008-04-19, 20:11
:
Trzeba jeszcze zadac pokojowo pytanie ile ty masz lat pawel ?
Pioter ziom - 2008-04-19, 20:17
:
Hehe. Ma 15, choć sam nigdy bym na to nie wpadł! Myślałbym, że ma 10? (nie obraź się.) Chyba, że ta liczba poniżej avatara kłamie.
Paweł - 2008-04-19, 20:20
:
Pioter ziom napisał/a:
Hehe. Ma 15, choć sam nigdy bym na to nie wpadł! Myślałbym, że ma 10? (nie obraź się.) Chyba, że ta liczba poniżej avatara kłamie.


A to już zależy od interpretacji. Jeżeli masz kompleksy to Twoja sprawa.
Anonymous - 2008-04-22, 11:56
:
paweł, dodajesz coś jeszcze, czy Ci wstyd i udajesz, że tego nie ma? Wiesz, niedokończone "prace" maja małe szanse na zwycięstwo, a maj zbliża się coraz większymi krokami.
Paweł - 2008-04-22, 12:19
:
Tarnum napisał/a:
paweł, dodajesz coś jeszcze, czy Ci wstyd i udajesz, że tego nie ma? Wiesz, niedokończone "prace" maja małe szanse na zwycięstwo, a maj zbliża się coraz większymi krokami.


No i co mnie to obchodzi!!! Skreśliliście mnie na początku z obawą przed konkurencją, a teraz jeszcze zadajesz głupie pytania.
Anonymous - 2008-04-22, 12:21
:
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
piotr - 2008-05-01, 11:16
:
Tarnoob i lord kloszardes jeżeli uwarzacie że wy macie taką dobrą magię to jestescie w błędzie .* I nie uwarzajcie się za geniuszy .* Bo wasza magia wcale nie jest dobra wnet jest cienka .*

[ Dodano: 2008-05-01, 12:37 ]
Chociarz niewątpliwie magia tarnuma jes lepsza od magi lorda kloszardesa.