Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Bohaterowie

Kostuch - 2017-11-30, 18:27
:
Cove pominąłes :D Ale pewnie i tam nie zaskoczysz nikogo.
Nowi ludzie na forum i temat pvp na HOT'a poruszany, Kiszaczku dziękujemy za rozpromowanie opcji lobby w hocie :D
Mass blind i hipno na tytany, to robi każdą walkę a nie jakies wybranie dobrego boha
MałaMenda - 2017-11-30, 22:01
:
Cove pominąłem świadomie. A Hota była dosyć znana w Polsce przed hypem na streamerów od H3. Ale dobrze, że taki się pojawił.

A jeśli idzie o Cove to Eovacius (?), Cassio to top, dalej Jeremy, Ilor itd itd bo tam jest dużo dobrych bohaterów, może kiedyś się rozpiszę.
Dago - 2017-12-01, 22:12
:
Oj, jeremi wcalen ie dalej :D tzn zależy od tego jaka mapa, ale na eMce Jeremi przed nimi, a nawet na L bym powiedzial na równi xD... Zamiast Illora - jest jeszcze Anabel OP
Ravciozo - 2017-12-01, 22:42
:
Anabel jest kozacka, polecam
MałaMenda - 2017-12-02, 03:58
:
Dago napisał/a:
Oj, jeremi wcalen ie dalej :D tzn zależy od tego jaka mapa, ale na eMce Jeremi przed nimi, a nawet na L bym powiedzial na równi xD... Zamiast Illora - jest jeszcze Anabel OP


Gdyby nie ta cholerna armata z 250hp znikająca w dwellach! Dla Torosarów to balista to dodatek i jej strata tak nie boli. A Jeremy płacze do dziś.

A Anabel to tak. Jak to "śpiewał" jeden polski raper - "jest dobrze w ...".
Dago - 2017-12-02, 17:35
:
Jeremim grywam nacodzień balance M i tam jest to jeden z największych kozaków. ;)) IMO
zrealowanydawid - 2017-12-19, 02:07
:
MałaMenda napisał/a:
God Tier: Calh - Ze 30 2lvl strzelca strzelającego obszarowo, w dodatku ulepszanego przez specjałke i archery. Coś więcej trzeba? Chyba nawet Valeski i Ivory nie dają takiego kopa w pierwszych dniach jak Calh. przez tego gnoja zacząłem mainować Inferno chociaż wcześniej unikałem go jak ognia (hłe hłe hłe)


No ale w czym calh jest lepszy od valeski, którą uważam za najlepszego boha na early game. Z drugiej storny neela z gremlinami w tak dużej ilosci może prawie konkurować z valeską, nie tracąc specjalizacji boha na lategame :D
A calh? No nie, to tylko M albo liczenie na szczescie w karczmie. odkrywanie, łucznictwo na 1 strzelaku to jednak nie to, takie jest moje zdanie.
Ale wiadomo jak ktos napala sie na granie inferno to spoko, jako jedyny boh pozwalający coś tym zamkiem pograc na początku.
Na L chyba jednak lepiej wziąc marius jak juz chcemy grac inferno
Xeno - 2017-12-19, 10:46
:
zrealowanydawid napisał/a:
Na L chyba jednak lepiej wziąc marius jak juz chcemy grac inferno

Calh dla gogów i szukamy w karczmie.
MałaMenda - 2017-12-19, 14:31
:
zrealowanydawid napisał/a:
No ale w czym calh jest lepszy od valeski, którą uważam za najlepszego boha na early game.


Calh jest lepszy w tym, że pikinier jest lepszy od impa.
Lwikcrg - 2017-12-19, 18:46
:
Kostuch,Jeśli masz dziękować to podziękuj równierz kluczom steam,promocjom na gogu i kabaretowi Veggie ignacy .
A w cove najlepszy chyba będzie ten od klonu ,jak walczysz z neutralami i pirata lub czarodziejke sklonujesz to easy,a jak z fb to można też nixy op ścierwo.
kr1zis89 - 2017-12-20, 20:24
:
Ten od podowjnego klonu jest kozak.
Czesto go biore grajac nawet innym miastem.
A co do pytania.
Zaczynajac w hirki na poczatku wybieralem te, ktore posiadaja logistyke.
A po kilkuset mapach stwierdzilem, ze najwieksza roznice robi specjalnosc atak i platnerstwo.
Z drugiej strony na extremalnych mapach z legionami do podbicia najwzniejsza jest ilosc many.
Z lochow i nekro sa jeszcze goscie z czarem wskrzeszanie/animator.
Najbardziej boli mnie fakt, iz forteca (moj top 3), nie posiada hirka idealnego.
heroes3 - 2017-12-22, 10:18
:
kr1zis89 napisał/a:
Najbardziej boli mnie fakt, iz forteca (moj top 3), nie posiada hirka idealnego.

No tam zawsze jest ciężki wybór. Alchemicy praktycznie zawsze odpadają, a Neela przez większość uwielbiana, została skrzywdzona "nauką czarów". Wśród czarodziei niezła jest Cyra (pod warunkiem, że autor mapy nie nastawił neutrali przeciwko nam), Solmyr i do rozważenia jest Theodorus.
Begrezen - 2017-12-22, 10:22
:
theodorus? a nie torosar? :-o
hrabo - 2017-12-22, 10:25
:
Aż musiałem sobie sprawdzić co on tam ma, straszny crap. Btw kwiatek ze strony - "Specjalność:Madzy" :D
heroes3 - 2017-12-22, 10:29
:
Begrezen napisał/a:
torosar? :-o

A tak z ciekawości, tym gostkiem nie grałem chyba nigdy (może kiedyś robił za scouta), facet ma specjalizację w artylerii, ale nie posiada jej jako umiejętności. To jak to w końcu z nim jest? Umie sterować artylerią? Umie kontrolować wieżyczki podczas obrony?