Akademia Wojny - forum

Jednostki - Jednostki 2. poziomu

Paweł - 2008-03-25, 07:22
:
No i co z tego, ale na 200% nie jest taki słaby.
Anonymous - 2008-03-25, 15:01
:
lol nie wiem czy gramy w tą samą grę ale w moim heroesie gorgona zjada wszystko i wszędzie...
Zawsze jak się spotykają takie np.10 tygodniowe armie cytadela vs coś to na polu bitwy na końcu zostaje jedynie gorgona :D
Wazzyl - 2008-03-25, 18:45
:
Słabe są zombi.Mają mało ruchu i są powolne!Mało zadaję jak walczyłem zombi przeciwko 24krasnoludy to jeden cios zabrał tylko ok.4 krasnoludów to zombi to słaba jednostka poziomu 2! :-P
nick194 - 2008-03-28, 16:40
:
Czemu nikt nie zagłosował na wilczego? to dobra ofensywna jednostka [podwójny atak], wiem, że ma cieńką wytrzymałość, ale można nimi na polach bitew nieżle wycinać strzelców z ograniczeniami!
Paweł - 2008-04-07, 13:23
:
Wilczy rycerz ma coś w sobie może wytrzymałość ma słabą, ale jak walnie podwójnie w jednostkę wroga może wyrządzić duże straty.Wilczy zazwyczaj szybko pada, ale potrafi zaskoczyć i to porządnie !
Skwer - 2008-04-22, 10:00
:
Adolf39 napisał/a:
grasz z komputerem? co wogole nie mysli? :mrgreen:

ja znam pawła strategię na gorgony:P
idzie to tak:
najpierw arcydiabeł i zaraz poprawia ifryt (a jak nie to ja bym jeszcze czar dorzucił) my sie znamy od podstawówki, a o heroes gadamy zawsze
[GA]Kamil39 - 2008-04-22, 12:42
:
skwer123 napisał/a:
ja znam pawła strategię na gorgony:P
idzie to tak:
najpierw arcydiabeł i zaraz poprawia ifryt (a jak nie to ja bym jeszcze czar dorzucił) my sie znamy od podstawówki, a o heroes gadamy zawsze
Gratuluje pomyslu :lol: Gorgone ubija sie 1-3lvlem .wtedy spojrzenie ubiera po pare jednostek 1 lvla,a nie 7.
Anonymous - 2008-04-22, 14:03
:
Ale jeżeli najpierw weźmie się czekanie, to arcydiabeł atakuje później niż gorgona. Powstrzymuje kontratak, więc nie oberwie. W następnej kolejce ma pierwszy ruch i ucieka.
[GA]Kamil39 - 2008-04-22, 14:06
:
Tarnum napisał/a:
Ale jeżeli najpierw weźmie się czekanie, to arcydiabeł atakuje później niż gorgona. Powstrzymuje kontratak, więc nie oberwie. W następnej kolejce ma pierwszy ruch i ucieka.
Ifryt jednak obrywa .Na zaczekanie wrog potrzebuuje 2 kolejki .Chyba nie myszlisz,ze nic nie zrobie podczas tych 2 tur. Walne przyspieszenie swoim jednostkom lub spowolnienie wrogowi i po ptokach.
Shakti - 2008-04-22, 20:13
:
Albo teleport, oślepienie, berserka... ale się rozmarzyłem
Paweł - 2008-04-22, 21:40
:
Adolf39 napisał/a:
Tarnum napisał/a:
Ale jeżeli najpierw weźmie się czekanie, to arcydiabeł atakuje później niż gorgona. Powstrzymuje kontratak, więc nie oberwie. W następnej kolejce ma pierwszy ruch i ucieka.
Ifryt jednak obrywa .Na zaczekanie wrog potrzebuuje 2 kolejki .Chyba nie myszlisz,ze nic nie zrobie podczas tych 2 tur. Walne przyspieszenie swoim jednostkom lub spowolnienie wrogowi i po ptokach.


Mylisz się przecież jeżeli Gorgona dostanie po czapie od Arcydiabła (przy czym ona mu nie kontratakuje) potem atakuje Ifryt.Po tym ataku gorgon powinno już nie być.
[GA]Kamil39 - 2008-04-22, 21:55
:
Moze dziala u ciebie ta taktyka.Powodow jest kilka :
-> grasz z kompem co zadko mysli
-> komp zadko co ma tazara+ dobre umiejetnosci
->komp rozdziela armie pomiedzy bohow.
Grajac z czlowiekiem nie bedzie takiego ataku jak czekaj i atakujesz i wracasz... poprostu w tym czasie gracz zjedzie cie czarami badz zmocni siebie np. dajac modlitwe to wtedy po ptokach masz.
Zreszta jak bedziesz mial czas to ci pokaze co gorgona w cytadeli potrafi . Zagramy na M-ce ty inferno ja cytadela.Przeliczysz sie wtedy i moze dostrzesz,ze diabel jest slaby i zbyt drogi.[jak i cala reszta jednostek z inferno]
Paweł - 2008-04-23, 12:17
:
Adolf39 napisał/a:
Moze dziala u ciebie ta taktyka.Powodow jest kilka :
-> grasz z kompem co zadko mysli
-> komp zadko co ma tazara+ dobre umiejetnosci
->komp rozdziela armie pomiedzy bohow.
Grajac z czlowiekiem nie bedzie takiego ataku jak czekaj i atakujesz i wracasz... poprostu w tym czasie gracz zjedzie cie czarami badz zmocni siebie np. dajac modlitwe to wtedy po ptokach masz.
Zreszta jak bedziesz mial czas to ci pokaze co gorgona w cytadeli potrafi . Zagramy na M-ce ty inferno ja cytadela.Przeliczysz sie wtedy i moze dostrzesz,ze diabel jest slaby i zbyt drogi.[jak i cala reszta jednostek z inferno]


Nie rozumiem... ty magio z cytadeli mnie zjedziesz przecież w Inferno magia jest dwa razy mocniejsza przez ten czas ja cię bym mocniej zjechał, a tazar ze swoją umiejętnością niema wpływu na magię.
[GA]Kamil39 - 2008-04-23, 12:46
:
paweł napisał/a:
Nie rozumiem... ty magio z cytadeli mnie zjedziesz przecież w Inferno magia jest dwa razy mocniejsza przez ten czas ja cię bym mocniej zjechał, a tazar ze swoją umiejętnością niema wpływu na magię.
Magią jak cos.W cytadeli tarcza/kamienia skora lepiej dziala niz w inferno .Mi z czarow wystarczy spowolnienie,uleczenie, rozproszenie,kamienna skora i tarcza. Te wszystkie czary to 1lvl,ktore cytadela otrzymac moze.Tazar ma ten wplyw,ze dobrze "wspolpracuje" z magią ziemii( tarcza itp) wtedy te jednostki ledwo mnie ruszac beda. Maggog jest slabiutki,wiec ty podczas bitwy wyjsc musisz domnie...Jak wyjdziesz do polowy to dopiero rusze moimi..
Pioter ziom - 2008-04-23, 17:19
:
Jak ktoś ktoś daje czekaj na arcydiabła to ja go oślepiam, hehe.