Akademia Wojny - forum

Jednostki - Jednostki 5. poziomu

Shakti - 2007-12-10, 14:54
: Temat postu: Jednostki 5. poziomu
Potrafię ocenić każdą jednostkę i mam swoje zdanie co do każdego poziomu, ale nie wiem która jednostka 5 poziomu jest najlepsza/ najsłabsza. Z tym mam problem, a Wy?
Nie lubię arcylicza, bo drogi budynek (dużo siarki) i dlatego ciężko mieć ich dużo - ale tu jestem pewnie stronniczy, bo w ogóle nie szanuję Nekro.
[GA]Kamil39 - 2007-12-10, 15:32
:
z statystyk gorgona chyba 70 hp ma...ognisty ptak szybkosc niezla.a ent niezly jest ale wbastionie bo tam jest "potrzebny"mysle ze jednak gorgona najlepsza jest..
czorbok - 2007-12-10, 16:49
:
ja tez uwazam, ze gorgona najlepsza. duzo hp i zabija spojrzeniem - idealna na jednostki 7 poziomu.
a najgorsza to trudno stwierdzic, moze dziny...
[GA]Kamil39 - 2007-12-10, 17:07
:
zgadzam sie:dzin najslabszy, ale przydaja sie jego czary.zwlaszcza precyzja na maga lub tytana . dzin tez szybki jest;P
King of Kings - 2007-12-10, 19:03
:
Najlepsze:
1._Wielki gorgon powód
:arrow: raz mialem 14 czerwonych smoczków 30 gorgonków mnie zatakowało i smoczki spać poszły
2._Czarci lordowie
:arrow: bo wskszeszaja zmarle jednostki inferno w demony
3._Enty i dzrzewce
:arrow: duzy przyrost tygodniowy 6(normalnie z zamkiem) + 2 (zagajnik)
|
Najsłabsze:
1._Dżiny
:arrow: zawsze padaja na pierwszy ogien
Wawrzyn - 2007-12-10, 20:33
:
Zgłaszam Sprzeciw! dzin wcale nie jest taki zly!!! na XL moze i owszem ale na malych mapach dzielimy go na 3 oddzialy po 1 i czarujemy nasze najmocniejsze jednostki. szybkosc tez sie przydaje bo w fortecy zawsze gramy magami i mozemy poczarowac przed przeciwnikiem!

W kategorii na najslabszy 5 poziom wygrywa Zywiolak budyniu czyli ziemii!
KaDekofBastion - 2007-12-10, 20:41
:
dzin i tak jest slabszy od zywiolaka budyniu tylko goruje nad nim czarami i tyle .
musk - 2007-12-10, 20:53
:
Drzewce - dobre w defensywie, podtrzymuja armie Bastionu.
Gorgony - wlasciwie trzon armii Cytadeli. Mocne.

Najslabsze: za takie uznaje zywiolaki magmy - powolne to, nie za silne, nic specjalnego. Kaplani to tez nie jest jakas specjalna sila, podobnie jak w/w dziny - co do nich jednak zgadzam sie z Wawrzynem
Mefisto - 2007-12-12, 19:29
:
Wielkie Gorgony- bezprzecznie, bezdyskusyjnie, bezkonkurencyjnie. Lubię też Kapłanów- fajnie wyglądają i strzelają na odległość (a to w końcu 5 lvl). Enty- nie znoszę ich, Dżiny- takie sobie, ale szybko giną :-( * Czarci Lordowie- bardzo silni, szczególnie z tymi demonami, ale ustępują Gorgonom. Arcylisze- chyba 3 miejsce, a jak masz Nekromancje i Płaszcz NK to jest super :-) * Wielkie Minotaury- wg mnie 3-4 miejsce, Żywiołaki Magmy- średnie. Za najsłabsze uważam zdecydowanie Roki!! Żal na nie złota i miejsca w armii.
[GA]Kamil39 - 2007-12-13, 12:48
:
z rokiem nie zgodze sie ,rok ma 60 hp uderza blyskawica ,duzy speed, najszybszy w twierdzy ,dlatego wazny w tym miescie
Shakti - 2007-12-13, 15:02
:
Ja bardzo lubię roki i dżiny. Świetnie niszczą łuczników przeciwnika. Jak pisał juz ktoś poprzednio, dżiny można do tego rozdzielić i czarować jednym oddziałem - fajna sprawa. No i nie służą do związywania walki, mamy w tych zamkach inne stworzenia świetnie nadające się do tego celu.
Najlepsza zatem gorgona, a najsłabsza lawa - tak? Z takim osądem mogę się zgodzić.
A co z drugim miejscem? Dla mnie ent - za przyrost, następny minotaur, a może już dżin?
Filipp - 2007-12-13, 15:06
:
Najlepsze Enty dużo ich można dostać mają dobre staty i w ogóle ulubiona jednostka Bastionu...
[GA]Kamil39 - 2007-12-13, 15:48
:
magma ma przyrost 8. to tez cos daje...
King of Kings - 2007-12-14, 19:56
:
roki to mienso armatnie
Filipp - 2007-12-14, 19:59
:
Według mnie Roki nie sa najgorsze a ich ulepszenie to jest już b. dobra jednostka na swoim poziomie