Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - W Hota HD wywala mnie z gry kiedy podnosze arty z HOTY

Sario - 2018-10-08, 19:22
: Temat postu: W Hota HD wywala mnie z gry kiedy podnosze arty z HOTY
I to samo się dzieje, kiedy wygram walke i przejmuje arty przeciwnika, które są dodatkiem HOTy.
Rakso - 2018-10-08, 19:32
:
Prawdopodobnie grałeś fabularną mapę Lord of the Rings 3.2 i wgrałeś plik podmieniający pierścień życia na "jedyny pierścień" z tejże mapki fabularnej tam gdzie trzeba, a plik jest pod SOD i nie czyta artów z HotA i stąd błąd. Teraz już wiesz. Wystarczy go usunąć.
Sario - 2018-10-08, 19:57
:
Nooo troche enigmatycznie napisałeś rozwiązanie. Mam usunąć tą mape, którą dodałem do folderu "Maps", czy mam coś jeszcze usunąć?
Rakso - 2018-10-08, 20:18
:
Sario napisał/a:
Nooo troche enigmatycznie napisałeś rozwiązanie. Mam usunąć tą mape, którą dodałem do folderu "Maps", czy mam coś jeszcze usunąć?

Główny folder gry w folderze: _HD3_Data/Common wynieś albo usuń pliki typu DEF: Artifact.def i AVA0095.def. To plik podmieniający pierścień życia na teksturę "jedynego pierścienia", co powoduje twój błąd. ;) Poproszę o "pomógł". xD
Sario - 2018-10-08, 22:10
:
Dzięki! :D
Leance - 2018-10-20, 12:23
:
Mnie parę razy wywaliło, jak przenosiłem arty z HOTA między bohami. Pojawiał się wtedy wdzięczny napis "it should not have happened but it happened!" :< Ktoś tak jeszcze miał?
kellavend - 2018-10-21, 08:34
:
Witam

Kilka razy pod rząd spotkałem się dokładnie z tą samą sytuacją na mapie "W dolinie rzeki Daggerwyn" Veracruza. Myślałem, że moi bohaterowie są zwyczajnie przeładowani artefaktami (było ich na prawdę sporo na pewnym etapie gry) i pozamieniałem te słabsze na doświadczenie na ołtarzach; wtedy mi to pomogło i grę dało się normalnie ukończyć.
Rakso - 2018-10-21, 11:35
:
@Leance @Kellavend
http://heroescommunity.co...12&pagenumber=1