Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - Problem z instalacją mapy

Sigii - 2018-03-21, 12:58
: Temat postu: Problem z instalacją mapy
Witajcie, mam problem z instalacją mapy, kupiłam Heroes III poprzez Steam Gold Edition :) i jak dodaję nową ściągniętą mapę, nie widzę jej w grze - instaluję ją w folderze map, co zrobić?
New Year - 2018-03-21, 13:10
:
Sigii napisał/a:
Heroes III poprzez Steam Gold Edition

HD Edition obsługuje tylko mapy typu Restoration of Erathia. W naszym dziale download przy każdej mapie jest napisana wersja. Jeżeli będzie to coś innego niż Restoration of Erathia to gra nie wykryje mapy.
Sigii - 2018-03-21, 13:29
:
New Year napisał/a:
Sigii napisał/a:
Heroes III poprzez Steam Gold Edition

HD Edition obsługuje tylko mapy typu Restoration of Erathia. W naszym dziale download przy każdej mapie jest napisana wersja. Jeżeli będzie to coś innego niż Restoration of Erathia to gra nie wykryje mapy.



wiem wiem, właśnie nawet gdy ściągam tylko te do tego przeznaczone też ich nie wykrywa
KurczaQu - 2018-06-19, 22:02
:
Trochę minęło odkąd powstał temat ale może przyda się dla "potomnych". Osobiście mam wersje Heroes 3 HD ale powinno działać dla każdej wersji dostępnej przez Steama. Wchodzimy do naszej biblioteki gier > odnajdujemy Heroes 3 > naciskamy na nie PPM > właściwości > pliki lokalne > przeglądaj pliki lokalne > data > maps.
U mnie dopiero skopiowanie do tego katalogu sprawiło, że gra zaczęła poprawnie wykrywać nowe mapy.