Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - HotA 1.4.2. brak save'ów

heroes3 - 2018-03-10, 16:20
: Temat postu: HotA 1.4.2. brak save'ów
Szybciutkie pytanie.
Mam HotA w wersji 1.4.2. (nie zdążyłem zainstalować sobie nowszej), ściągnąłem mapę z AW
http://www.heroes3.eu/dow...for-a-new-world
wrzuciłem do folderu maps, odpaliłem, gram i pomimo prób zrobienia save nie pojawiają się pliki z save'mi. Normalnie tworzy się w folderze games folder z nazwą mapy i tam pojawiają się pliki save i zawsze tak było, a tym razem nic. W grze tak samo, wchodzą w "load game" i nie ma na liście save'ów. Jest tylko autosave i ten plik działa poprawnie.
Ktoś wie, czemu tak się dzieje?
Dodam, że przy próbie save'wania wszystko działa normalnie, komunikaty są normalne, itd.
Po prostu nie pojawiają się pliki.
Begrezen - 2018-03-10, 20:27
: Temat postu: Re: HotA 1.4.2. brak save'ów
heroes3 napisał/a:
Normalnie tworzy się w folderze games folder z nazwą mapy i tam pojawiają się pliki save i zawsze tak było, a tym razem nic. W grze tak samo, wchodzą w "load game" i nie ma na liście save'ów.

A jesteś pewny, że masz włączoną opcję "Save every day" w hd launcherze? :-P
heroes3 - 2018-03-10, 20:59
:
Tak, mam włączone "save every day".
Ale to nie ma znaczenia, ponieważ nie pojawiają się żadne pliki. Ani te z "save every day", ani te które robię sam (czyli przycisk "save game", wpisuję nazwę, jeszcze raz "save").
Dzieje się to tylko na tej konkretnej mapie. Wrzuciłem sobie przed chwilą 'ludzie z bagien' i wszystko działało normalnie. Wchodziłem w listę i miałem i autosave i pliki z save every day i te, które ja robiłem manualnie.
Dziwne to jakoś ;-)