Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Jedi Story

TheUlf - 2017-09-02, 13:40
: Temat postu: Jedi Story
Cześć,mam pewien problem na mapce jediStory
Jezeli ktos z was w nia grał bedzie wiedział o co chodzi.
Niedaleko swojego pierwszego zamku mam ukjryty Wagon w ktorym dostaje 2-4 kryształow,ale gdy ogladałem jak inny gosciu grał,on dostał dam Zaklety Plaszcz,ktorego ja wls poszukuje,zrobiłem to samo i dostałem tylko kryształy,Nawet wczytywałem zapis gry zby wejsc tam w tym samym miesiacu i nic,a bez tego artefaktu nie przejde dalej mapy ;/
Huntka - 2017-09-02, 15:17
:
każdy co innego może dostać w wagonie .. z losowością nie wygrasz
TheUlf - 2017-09-02, 16:00
:
Czyli mam probować az dostane artefakt ?
jak to sensu nie ma

[ Dodano: 2017-09-02, 16:00 ]
Skoro jest to potrzebne do wygrania mapy

[ Dodano: 2017-09-02, 17:03 ]
A jezeli mam do mapy podlaczony plik Jedi Story.txt to mam go wrzucic do gry ? zmieni to cos ?
Ravciozo - 2017-09-02, 17:26
:
W sumie to nie wiem, bo nie wiem jak ten plik wygląda, ale bardzo możliwe, że musisz go wrzucić do data na czas grania tej mapy
New Year - 2017-09-02, 17:34
:
TheUlf napisał/a:
A jezeli mam do mapy podlaczony plik Jedi Story.txt to mam go wrzucic do gry ? zmieni to cos ?

Sprawdzałem ten plik. To jest wyeksportowany tekst z edytora. Coś jakby wszystkie zdarzenia w jednym dokumencie. Zresztą możesz sam sprawdzić. W końcu to tylko txt.

Sprawdziłem mapę w edytorze i wiem, że na pewno gdzieś jest ten płaszcz (edytor nie mówi, że go brakuje).
Adrianovvsky - 2017-12-24, 12:44
:
Ja mam ten sam problem bo nie moge znaleść arteafktu Szarfa ambasadora żeby dostać się do Master gin ;/