Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Poszukiwana specyficzna mapa

majkidelta - 2017-08-30, 23:09
: Temat postu: Poszukiwana specyficzna mapa
Cześć,
Poszukuje mapy, w którą grałem jako dzieciak kupując HOMM3 jeszcze na stadionie X-lecia. Płytka posiadała wtedy mapę, którą ktoś musiał zgrać, bo nie spotkałem się z tym w oryginalnej wersji. Mapa polegała na tym, że zyskiwało się 1 jednostkę duchów, która przy uderzeniu kradła tyle jednostek ile zabiła przeciwnikowi. Pamiętam, że fun był niesamowity, bo robiłem wszystko, by nimi atakować najsłabsze jednostki przeciwników tym samym zyskując jednostki duchów więc trzeba było fajnie grać taktycznie. Istnieje taka mapa i taka jednostka, że się na tym mocno gra opiera? Kojarzy ktoś coś takiego?
Ravciozo - 2017-08-30, 23:27
:
Yyy...to w H3 takie rzeczy? Tu są tylko up wampy (alpy), które kradną hp przeciwnikowi, ale żadnego kradnięcia jednostek nie ma (no, może poza Fangarmami, ale to weszło do gry w bodajże 2016. roku). A mapy takiej nie kojarzę, sorki. Pierwszy dzień Wayfarer polega na czymś podobnym, ale od razu odradzam tą mapę.
Huntka - 2017-08-30, 23:35
:
to była mapa do heroes II

ale nazwy nie pamiętam xD
hrabo - 2017-08-31, 14:35
:
Takie rzeczy tylko w H2 i WoGu.
Cez - 2017-08-31, 19:00
:
hrabo napisał/a:
Takie rzeczy tylko w H2 i WoGu.


NIe tylko, bo również w HoMM I występowała ta jednostka, przy czym nie dało się jej rekrutować.
hrabo - 2017-08-31, 21:32
:
Faktycznie, za mało i zbyt dawno grałem w H1