Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Miasto żart drzewo ziemne

przystan - 2017-07-20, 17:04
: Temat postu: Miasto żart drzewo ziemne
chcę wam zaprezentować jednostki zamku drzewo ziemne (zamek robiony na paincie. jego ładność może być poprawiona przez znających się a dostanie się do gry zapewnione też przez znających się) na razie coś takiego na 1. poz:



tak więc ulepszenia potem ale chyba zająłem się od złej strony nie od samego miasta:)

[ Dodano: 2017-07-20, 17:15 ]
że ja zawsze lubie robić na szybko ale z dobrym efektem to mamy ulepszenie!

czekać tylko na inne jednostki wydane szybko!
New Year - 2017-07-20, 17:55
:
Miastem żartem to może być Szklarnia, a nie te wypociny, które można zrobić w kilka minut w paincie.
przystan - 2017-07-20, 17:58
:
postępy są takie szybkie:

[ Dodano: 2017-07-20, 18:03 ]
New Year napisał/a:
Miastem żartem to może być Szklarnia, a nie te wypociny, które można zrobić w kilka minut w paincie.


Szklarnia już była a to miasto żart (2) więc nie ma co wyrażać opinię że żart już był. a ładność i dodanie do gry miało zależeć od tych co się znają. więc w paincie są tylko dla mnie a dla innych może ktoś zmieni na pożądne i doda do gry.
a więc? a więc to ja robie w kilka sekund ale ktoś może do gry dodać
New Year - 2017-07-20, 18:23
:
przystan napisał/a:
Szklarnia już była a to miasto żart (2) więc nie ma co wyrażać opinię że żart już był. a ładność i dodanie do gry miało zależeć od tych co się znają. więc w paincie są tylko dla mnie a dla innych może ktoś zmieni na pożądne i doda do gry.
a więc? a więc to ja robie w kilka sekund ale ktoś może do gry dodać

Jeżeli chcesz żeby ktoś ci to zrobił to pisz na forum kwasowej groty, bo tutaj zbyt wielu ekspertów nie znajdziesz.
Vsiok - 2017-07-20, 18:41
:
Tu Drwal z Kwasowej Groty.

U nas ten Pan od dawna piszę i niestety żadne argumenty do niego nie przemawiają. Już nawet nie mówię o totalnym braku przestrzegania zasad pisowni...

Do rzeczy...
Nikt za Ciebie moda nie zrobi, a Twoja propozycja to czysta prowokacja. Jeśli chcesz modować Heroes 3, to sugeruje przejrzeć nasze poradniki, spróbować podstawy, a nie bawić się od razu w nowe miasta. U nas w Grocie były dziesiątki tematów "mam pomysł na moda" bez pokazania żadnych poważnych prac. I wiesz co zawsze łączyło te tematy? Że na pomyśle się kończyło i nigdy nic poza ten pomysł nie wyszło. Dlatego mamy zasadę, że takie tematy na wstępnie zamykamy, by ograniczyć zbędną dyskusje, często hejt czy złośliwości.
Być może nie podoba Ci się co piszę, ale to najlepsza rada na ten temat.
przystan - 2017-07-20, 20:32
:
[quote="Drwal" Jeśli chcesz modować Heroes 3, to sugeruje przejrzeć nasze poradniki, spróbować podstawy,[/quote]

a wasze poradniki to jest nic oprócz opowiadania o twoim robieniu. dobry tekst dostałeś przez Hermasa na Kwasowej Grocie. a przyszedłem tu żebyś mi tu nie mieszał a nie żeby wszyscy ponownie mnie poprawiali gdy nie robiłem błędu.
krzemo - 2017-07-21, 12:47
:
elo mordeczki

przystan ma 7 lat więc możecie przestać zgrywać strażnika teksasu.
Homm3 - 2017-07-21, 13:45
:
Po co mody do h3 skoro gra bez nich jest itak geialna.
New Year - 2017-07-21, 14:02
:
Homm3 napisał/a:
Po co mody do h3 skoro gra bez nich jest itak geialna.

Mody są po to żeby gra była jeszcze bardziej genialna.
Homm3 - 2017-07-21, 14:05
:
Ja Używam Jedynie HD moda.
Który jest niezastąpiony Przy rozdzielaniu jednostek.
Ravciozo - 2017-07-21, 14:09
:
A niektórzy używają więcej modów :v
Zrób jakąś mapę XL, to zauważysz, że obiektów w SoD jest jednak mało :/
Homm3 - 2017-07-21, 14:12
:
Powiem szczerze ,że w edytorze lubie się pobawić ale do zrobieia mapy potrzebował bym zdyscyplinowania.
Choć w sumie dobrze mówisz . ale Hota jakoś średnio mi się podoba a woga nie toleruje.
Godzilla - 2017-07-23, 15:54
:
Radziłbym zamiast robić jednostki w painice zrobić je w np. blenderze. :D
Homm3 - 2017-07-23, 15:58
:
Przestań Te jednostki są faje miasto też(ALL SARKAZM) tylko bochów brak
Ravciozo - 2017-07-23, 17:26
:
Homm3 napisał/a:
Powiem szczerze ,że w edytorze lubie się pobawić ale do zrobieia mapy potrzebował bym zdyscyplinowania.
Choć w sumie dobrze mówisz . ale Hota jakoś średnio mi się podoba a woga nie toleruje.

Do pierwszego zachęcam.
Co do HotY...no cóż - co kto lubi, graj na czym chcesz :P