Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Twierdza pod strzelaki

hrabo - 2017-06-30, 19:01
: Temat postu: Twierdza pod strzelaki
Rzadko gram twierdzą, a zaintrygował mnie build na pierwsze trzy dni orki -> ogry -> cyklopy. W HotA jest to wykonalne, bo siedlisko cyklopów nie kosztuje już absurdalnych ilości kryształu. Do tego można sobie wziąć Jabarkasa, jeśli mapa nie jest za duża i grać na te strzelaki, a docelowo zrobić powerstack cyklopów z hivów. Problemem jest to, że do 113 trzeba wydać po 25 drewna i rudy, a potem fajnie by było mieć perspektywy na następne dni. Ktoś ma to ograne/próbował tego?
Edit: Jak nie macie ograne to też odpowiadajcie, z dyskusji lekko w próżni też mogą się urodzić jakieś wnioski xD
Dago - 2017-06-30, 20:52
:
Ograć to chyba nie problem, ja nie planujebo nei gram strongiem (choćmoze wlaśnei powinienem, jeśl iten build dizała :D to powinien mi spasować.

Na moje oko to moze mało obrażeń robić, ale mogę się mylić.
tyranuxus - 2017-06-30, 23:09
:
Według mnie ta strategia może zadziałać, ale nadal bedzie gorsza od pojscia po Behemoty. Mozesz na nich bardziej polegac(uzyc cyców vs Hive???) isa T7. To prawda, ze HotA otwiera taka mozliwosc, ale raczej watpie w uzytecznosc. Dodatkowo zaczynajac jakims smiesznym Jabarkasem tracisz mozliwosc posiadania Tier1 Main herosa :)
Odpuscilbym sobie to, ale w pewnych sytuacjach, sprzyjajacych templatach moze to okazac sie lepszym wyjsciem. :)
Dago - 2017-07-01, 01:26
:
Jabarkas nie jest śmieszny. Jako barb i tka bedzie lepszy niż 80% tego, przeciw czemu grasz. Powiedzmy, że jeśli to w ogóle DZIAŁA (nie - jest odbre, tylko DZIAŁA) - widzę diwe okazje, by tego uzyć:
1. Random zamki i gracz taki jak ja, który nei umie grać noramlnym strongiem :D
2. Mapa z jakims dwellem cycka.
hrabo - 2017-07-01, 13:13
:
Dago: To ograj i zrób z tego film na yt xD Zagrałem sobie trzy razy pierwsze parę dni, 20+ orków + barb + łucznictwo nawet dawało radę. Nie najlepiej sprawa wygląda jeśli się natrafi na na jakichś kuszników, jednostki są wolne. No i pechowa mapa bez drewna i rudy może trochę namieszać, w takim wypadku trzeba zagrać orki -> cytka i jeśli dalej jest słabo to ptaki -> beszki -> zamek. Albo od razu po orkach ptaki.

Tyranuxus: Bardziej chodzi mi o obczajenie wszystkich w miarę sensownych możliwości, Jabarkas na niezbyt dużych mapach byłby niezły, łucznictwo sporo mu w tym wypadku daje. Masz rację z tymi hivami, to chyba w tej strategii największy problem.
Dago - 2017-07-01, 21:24
:
A ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, że to zrobię. Mma teraz sporo wolnego czasu, bo wakacje, a nikt nei chce ze mną grać ;c wiec zrobie to ;)...
Begrezen - 2017-07-01, 21:48
:
Dago napisał/a:
A ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, że to zrobię. Mma teraz sporo wolnego czasu, bo wakacje, a nikt nei chce ze mną grać ;c wiec zrobie to ;)...


jak nikt nie chce z tobą grać to jak to nagrasz? xd ja bym zagral, ale mi hamachi sie popsulo :cry:
hrabo - 2017-07-01, 22:17
:
Begrezen napisał/a:
ale mi hamachi sie popsulo

Mam ten sam problem, za cholerę nie mogę tego odblokować. TV też mi nie działa. Formata też nie za bardzo mogę zrobić (tzn. mogę, ale bardzo dużo problemów by to zrodziło), więc czekam na to zapowiadane od jakiegoś czasu lobby.
Amitamaru - 2017-07-01, 22:28
:
Tak z czystej ciekawości to czemu gracie przez hamachi? Jak ja grałem to hamachi zostało wyparte przez Game Ranger.
hrabo - 2017-07-01, 23:01
:
Gameranger nie jest kompatybilny z modami. a przynajmniej mi nie działał.
Dago - 2017-07-02, 00:38
:
GR to gunwo. TV jest najlepszy.
Ravciozo - 2017-07-03, 10:40
:
Plan fajny, tylko bez mass haste/slow nie obrobisz strzelokami banku cycka. Jak Jabarkowi wejdzie magia, to spoko, ale bez tego ciężko. Co nie znaczy, że próbować nie można, niech faktycznie ktoś się tym zajmie. Może ja? :D
tyranuxus - 2017-07-03, 14:22
:
Dago, ja z checią zagram w Tobą PvP :D
Dago - 2017-07-03, 17:30
:
O, to dawaj :)
tyranuxus - 2017-07-03, 17:51
:
Wbijaj na Skype, "evardel11" to moje konto :)